Μηχανές αναζήτησης ξενοδοχείων

mpananias

Member
Μηνύματα
6
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ρωμη
Ταξίδι-Όνειρο
ΒΟΡΕΙΑ ΑΜΕΡΙΚΗ
Δε γνωρίζω να υπάρχει κάποιο αναξιόπιστο site στο hotelscombined. Για το κάθε Gerofotis Travel (χωρίς να το έχω ξανακούσει ποτέ το συγκεκριμένο), όμως, θα ανησυχούσα.
Οταν λέω αναξιοπιστο να το θέσω καλύτερα - δεν είναι γνωστό σε εμένα προσωπικά! Αυτά που ξέρω και έχω ακούσει από αλλους ειναι τα Booking.com, hotels.com, agoda.com, hotelclub.com και τα υπολοιπα που γραφετε εδώ!
Επειδή είναι μεγάλη η διαφορά τιμής και επειδή ειναι γραφείο λεώ να τους τηλεφωνήσω αν μπορουν να μου κάνουν κράτηση! Δεν είναι ότι καλύτερο?
 

gp123

Member
Μηνύματα
75
Likes
9
Γνωριζει κανεις αν ειναι αξιοπιστο το alpharooms.com? Εχει κλεισει κανεις με αυτο ή μηπως απευθυνεται αποκλειστικα και μονο σε βρετανους?
 

maria84

Member
Μηνύματα
90
Likes
42
το otel.com το εχει δοκιμασει κανεις; Ειναι αξιοπιστο;
Είχα κλείσει πέρυσι από το otel.com για Λονδίνο.Δεν είχα κανένα πρόβλημα.Το δωμάτιο ήταν μια χαρά και η τιμή που το είχα κλείσει ήταν πολύ καλή σε σχέση με άλλα σάιτ που το έδιναν πιο ακριβά.:)
 

kateP

Member
Μηνύματα
88
Likes
5
Ηθελα να ρωτησω και για το getaroom.com αν ειναι αξιοπιστο. Το εχει χρησιμοποιησει κανεισ;
 

kateP

Member
Μηνύματα
88
Likes
5
κανενας;;;; γιατι βρισκω μεγαλη διαφορα.... υπαρχει περιπτωση να κλεισω και να παω στο ξενοδοχειο και να μην εχει γινει κρατηση;
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Ηθελα να ρωτησω και για το getaroom.com αν ειναι αξιοπιστο. Το εχει χρησιμοποιησει κανεισ;
Τώρα σε πρόσεξα. Κοίτα, απ'όσο γνωρίζω αυτοί που έχουν το getaroom.com είναι τα παιδιά που είχαν φτιαξει το hotels.com. Παρόλ'αυτά, έχει γίνει μια παρόμοια συζήτηση εδώ. Τα σχόλια είναι μισά-μισά. Είναι γεγονός ότι δίνει απίστευτες προσφορές, όμως ίσως είναι και ρίσκο. Εγώ πάντως δεν αναλαμβάνω την ευθύνη. Ελπίζω να σε διαφώτισα.:D
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
το otel.com το εχει δοκιμασει κανεις; Ειναι αξιοπιστο;
Ναι, το έχω χρησιμοποιήσει και είναι μια χαρά. Δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα. Κάπου-κάπου, μάλιστα, γίνονται και κάτι χαζοκληρώσεις. Είχα κερδίσει ένα 3ήμερο στο Άμστερνταμ ένα φεγγάρι, αλλά δεν το πήγα τελικά.
 

Aria_C

Member
Μηνύματα
318
Likes
112
Επόμενο Ταξίδι
Στ' αυγά μου :(
Ταξίδι-Όνειρο
Υποσαχάρια Αφρική
κι εγώ το είχα δοκιμάσει το otel.com και δεν είχα πρόβλημα
 

kateP

Member
Μηνύματα
88
Likes
5
ευχαριστω, βασικα το φοβαμαι λιγο το getaroom γιατι ειχα διαβασει απο τριπ αντβαιζορ οτι ενας δεν ειχε δωματιο να μεινει ενω ειχε πληρωσει κανονικα. Βασικα το get a room το βρηκα απο skyscanner και εκει το αναφερει σαν αξιοπιστο.... Το φοβαμαι ομως, αν και εχει απιστευτη τιμη ......
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Ναι, το δίνει και το skyscanner και το tripadvisor. Αυτά, όμως, είναι αξιόπιστα. Γιατί όχι και οι προτάσεις τους;
Γιατί δεν διαλέγεις κάτι άλλο, για να αισθάνεσαι περισσότερο ασφαλής;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.270
Μηνύματα
885.817
Μέλη
38.948
Νεότερο μέλος
Stella_r

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom