Ιταλία Μιλάνο - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

Evmenis

Member
Μηνύματα
162
Likes
33
Επόμενο Ταξίδι
london baby
καθολου ασχημα.που το βρηκες με αυτη την τιμη?πρωινο?
 

Evmenis

Member
Μηνύματα
162
Likes
33
Επόμενο Ταξίδι
london baby
το μελια ειναι μακρια απο το κεντρο αλλα το μιλανο ειναι μικρη πολη δεν ειναι σαν την αθηνα.εχει και το μετρο στα 50 μετρα.το βισκοντι ειναι καλυτερη περιπτωση ειδικα αν εχει πρωινο
 

Evmenis

Member
Μηνύματα
162
Likes
33
Επόμενο Ταξίδι
london baby
το βρηκα.ειναι στο otel.com ,εκει ειναι και το μελια με 291.διαλεξε
 

Evmenis

Member
Μηνύματα
162
Likes
33
Επόμενο Ταξίδι
london baby
αδελφακι του otel.com ειναι.
το οτελ εχει και μπονους το 5% για την επομενη κρατηση
 
Μηνύματα
88
Likes
16
Ταξίδι-Όνειρο
Όλος ο κόσμος
Κοίταξα και στο otel.com και στο gta, εχουν την ίδια τιμή για το visconti palace αλλά είναι και στα δύο site πλήρης προπληρωμή για την κράτηση. Θα το έκλεινα με προπληρωμή αλλά το θέμα είναι ότι ταξιδεύω με easy jet και φοβάμαι μην μου ακυρώσει την πτήση. Θα περιμένω να δω μήπως πέσει η τιμή αργότερα και το κλείσω. Σας ευχαριστώ πολύ!!!
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
Κοίταξα και στο otel.com και στο gta, εχουν την ίδια τιμή για το visconti palace αλλά είναι και στα δύο site πλήρης προπληρωμή για την κράτηση. Θα το έκλεινα με προπληρωμή αλλά το θέμα είναι ότι ταξιδεύω με easy jet και φοβάμαι μην μου ακυρώσει την πτήση. Θα περιμένω να δω μήπως πέσει η τιμή αργότερα και το κλείσω. Σας ευχαριστώ πολύ!!!
η πολιτική ακύρωσης για το βισκόντι είναι μέχρι 3 βδομάδες πριν χωρίς ακυρωτικά... για το δε μελία είναι μόλις 4 μέρες πριν... οπότε μήπως να πας εκεί?
 
Μηνύματα
88
Likes
16
Ταξίδι-Όνειρο
Όλος ο κόσμος
Α ναι? Δεν το ήξερα. Νόμιζα ότι και στα δύο σου χρεώνουν από τώρα την πιστωτική και δεν μπορείς να ακυρώσεις την κράτηση. Θα το κοιτάξω για το μελια τότε, αφού κι αυτό είναι μου άρεσε. Μήπως γνωρίζετε, η easy jet πόσο καιρό πριν συνήθως σε ενημερώνει για ακύρωση πτήσης και αν οι ακυρώσεις είναι συχνό φαινόμενο σε αυτή την εταιρία?
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
το εισητήριο για το Κόμο με το τρένο δεν θυμάμαι πόσο είναι αλλά είναι οικονομικό και σίγουρα αξίζει να πας. Αν πας στο Κόμο οπωσδήποτε να πας και στο χωριουδάκι Brunate στο οποίο πας μόνο με τελεφερίκ και είναι απίστευτα όμορφο!! Οπωσδήποτε όμως μην το παραλείψεις!
 
Μηνύματα
88
Likes
16
Ταξίδι-Όνειρο
Όλος ο κόσμος
το εισητήριο για το Κόμο με το τρένο δεν θυμάμαι πόσο είναι αλλά είναι οικονομικό και σίγουρα αξίζει να πας. Αν πας στο Κόμο οπωσδήποτε να πας και στο χωριουδάκι Brunate στο οποίο πας μόνο με τελεφερίκ και είναι απίστευτα όμορφο!! Οπωσδήποτε όμως μην το παραλείψεις!
Το τελεφερικ είναι μέσα στην πόλη ? Επίσης θέλω να ρωτήσω, στα διάφορα χωριουδάκια της λίμνης πας μόνο με αυτοκίνητο? Οι αποστάσεις είναι μεγάλες?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.871
Μέλη
38.905
Νεότερο μέλος
ntsironis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom