Ιταλία Μιλάνο - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?

Nenaki_Rocks

Member
Μηνύματα
30
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Πραγα
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλικη Πολυνησια
Ξεκαθαρίζω ότι έχω διαβάσει τα σχετικά ποστ για Μιλάνο γιατί χωρίς να πέσει μελέτη εδώ μέσα δεν πάω πουθενά!!!
Λοιπόν, θα πάω στο Μιλάνο 9-14/12/2011 για να παρακολουθήσω μια συναυλία στο Mediolanum Forum και ψάχνω ένα ξενοδοχείο να είναι κοντά στο [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Mediolanum Forum αλλα να ειναι και κοντα σε σταθμο μετρο και δινω μεχρι 80? για δίκλινο. (Έγινα οσο πιο συγκεγκριμενη μπορουσα και αν κατι παρέλειψα λυπάμαι.)
Αν υπαρχει καποιος "έμπειρος Μιλανεζος" (εμένα θα είναι η πρώτη μου...) να βοηθήσει θα το εκτιμούσα πολύ αλλά όπως και έχει ευχαριστώ πολύ!!!!

ΥΓ. Οποιαδήποτε άλλη "ψαγμενη" πρόταση για Μιλάνο και τις μερες που θα είμαι εκεί καλοδεχούμενη!!!!
 

riaki85

Member
Μηνύματα
10
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
ΜΙΛΑΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΑΛΛΙΚΗ ΠΟΛΥΝΗΣΙΑ
καλησπερα παιδια.... εψαξα για εισητηρια μεσω ιντερνετ και εχει μονο 1 διαθεσιμη ημερα και αυτο στις 8 το πρωι θα επικοινωνησει η γιατρος που δουλευω σε ενα φιλο της αν μπορει να μου τα κλεισει τηλεφωνικα (μηπως και εχει αλλη διαθεσιμοτητα)
αλλο εκπτωτικο χωριο βρηκα σαν αυτο που ανοιξε στην αθηνα αλλα επισης δεν εχω αποψη.....
τελικη σκεψη ειναι να παμε 2 μερες βερονα γυριζοντα να παμε como kai 3 βραδια μιλανο τι λετε????
 

riaki85

Member
Μηνύματα
10
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
ΜΙΛΑΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΑΛΛΙΚΗ ΠΟΛΥΝΗΣΙΑ
Serravalle Designer Outlet αυτο ειναι το αλλο χωριο για ψωνια που βρηκα γνωριζει κανεις κατι?:(
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Τι μαρκες ψαχνεται βρε παιδια?θελετε οικους ή τυπου gant ,ralph κλπ?γιατι αν ψαχνεται την δευτερη κατηγορια δε χρειαζεται να τρεχετε στο Μιλανο
 

riaki85

Member
Μηνύματα
10
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
ΜΙΛΑΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΑΛΛΙΚΗ ΠΟΛΥΝΗΣΙΑ
δεν θελουμε οικους απλα επειδη θα παμε ειναι ευκαιρια να ψωνισουμε κιολας :)
 

mariagl

Member
Μηνύματα
844
Likes
648
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Τι μαρκες ψαχνεται βρε παιδια?θελετε οικους ή τυπου gant ,ralph κλπ?γιατι αν ψαχνεται την δευτερη κατηγορια δε χρειαζεται να τρεχετε στο Μιλανο
Αν στο Μιλάνο εχει τα Ralph Lauren που εχει στην Αμερική, τότε ναι χρειάζεται να τρεξεις. ;)
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Μόνο αν θες να ψωνίσεις σοβαρές φίρμες αξίζουν τα εκπτωτικά χωριά στην Ιταλία... αν πας για ρούχα της σειράς δεν αξίζει τον κόπο καθόλου... όσο για τα Ralpf Lauren η καλή σειρά είναι ακριβή πολύ ακριβότερη από όσο στην Αμερική... η συνηθισμένη σειρά έχει εκπτώσεις αλλά τα ρούχα αδιάφορα...
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.241
Μέλη
38.915
Νεότερο μέλος
katsanas1962@gmai

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom