Ιταλία Μιλάνο - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

Samion

Member
Μηνύματα
10.395
Likes
9.322
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Ξερετε πως μπορω να παω απευθειας στον σταθμο απο το αεροδρομιο η θα πρεπει να παω πρωτα στον Centrale?
σε ποιο σταθμό? λίγο πιο σαφης?
από το αεροδρομιο του Bergamo πας στο σταθμό του Bergamo ι απο κει παιρνεις τραινο για Milano Porta Garibaldi.
θαναση καταρχην ευχαριστω για την απαντηση... αλλα η κατι κανω λαθος η δεν ξερω τι γινετε στο site που μου εδωσες οταν επιλεγω την διαδρομη που θελω μου βγαζει οτι δεν υπαρχει τετοιο αποτελεσμα.
του εβαλες από Bergamo προς Milano?
 

fffevi

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
ο σταθμος που θελω να παω ειναι ο porta garibaldi ο οποιος ειναι διαφορετικος απο τον centrale σωστα? βαζω λοιπον απο bergamo σε porta garibaldi και δεν βγαζει αποτελεσμα
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.395
Likes
9.322
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
ο σταθμος που θελω να παω ειναι ο porta garibaldi ο οποιος ειναι διαφορετικος απο τον centrale σωστα? βαζω λοιπον απο bergamo σε porta garibaldi και δεν βγαζει αποτελεσμα
επαναλαμβανω: εβαλες Bergamo προς Milano? μετα θα διαλεξεις το σταθμο που θελεις.
 

fffevi

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
δοκιμασα και απο bergamo προς μιλανο δοκιμασα και απο bergamo προς garibaldi που το βγαζει σαν επιλογη στο μενου επισης δοκιμασα διαφορες ωρες το αποτελεσμα ειναι το ιδιο no results found
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.395
Likes
9.322
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
fffevi said:
δοκιμασα και απο bergamo προς μιλανο δοκιμασα και απο bergamo προς garibaldi που το βγαζει σαν επιλογη στο μενου επισης δοκιμασα διαφορες ωρες το αποτελεσμα ειναι το ιδιο no results found
το λινκ του Θαναση δουλευει μια χαρα. επιλεγεις Bergamo την επιλογη που θα σου δωσει κ απο Milano το σταθμο που θελεις. βγαζει ενα σωρο τραινα.
κατι δεν κανεις καλα. σορυ δεν μπορω να βρω τι.
 

fffevi

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
την βρηκα την ακρη βαζοντας πιο κοντινη ημερομηνια αντι για της 9 δεκ που ειναι το ταξιδι μου βγαζει αποτελεσμα. Ευχαριστω πολυ για την βοηθεια ;)
 

tats21

Member
Μηνύματα
15
Likes
6
θα ήθελα την άποψη σας για χριστούγεννα στο μιλάνο???σκεφτομαι να το επισκεφτώ με την γυναίκα μου και το ενός έτους αγοράκι μας.
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.236
Likes
1.934
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
Μην περιμένεις τίποτα το φαντασμαγορικό,όμορφα ειναι αλλα οχι κάτι σπουδαίο!
 

qoq4

Member
Μηνύματα
23
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Ενδιβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Γεια σασ εχουμε κλεισει ταξιδι για ΜΙλανο τισ ημερομηνιεσ 11/4 με 13/4, ομωσ δεν ξερω για ποιο λογο στο μιλανο ολα τα ξενοδοχεια ειναι πληρησ και πανακριβα. Ετσι κλεισαμε στ Gallarate που ειναι κοντα στ αεροδρομιο. Ξερει κανεισ τα δρομολογια απο κει για μιλανο και ποσο εχουν???
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Γεια σασ εχουμε κλεισει ταξιδι για ΜΙλανο τισ ημερομηνιεσ 11/4 με 13/4, ομωσ δεν ξερω για ποιο λογο στο μιλανο ολα τα ξενοδοχεια ειναι πληρησ και πανακριβα. Ετσι κλεισαμε στ Gallarate που ειναι κοντα στ αεροδρομιο. Ξερει κανεισ τα δρομολογια απο κει για μιλανο και ποσο εχουν???
Το Gallarate που είναι?Δίπλα στο malpensa?
Θες να πεις πως θα πηγαινοέρχεσαι 1 ώρα δρόμος για να πας στο κέντρο και θα επιστρέφεις στο ξενοδοχείο πάλι?

Μήπως να το ψάξεις καλύτερα?

Παντως αν λες αυτό έχει τρένο,απο τη στάση Gallarate στο σταθμό Milano Centrale.
 

Rosa Mundial

Member
Μηνύματα
617
Likes
85
Επόμενο Ταξίδι
ελα ντε
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϋλάνδη
Δε νομίζω ότι είναι καλή ιδέα να κλείσεις ξενοδοχείο δίπλα στο αεροδρόμιο....σκέψουν είναι σα να μένεις στα Σπάτα , π.χ. Πώς θα φθάνεις στο κέντρο??
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.278
Μηνύματα
886.177
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom