Ιταλία Μιλάνο - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
δεν εχω παει Μιλάνο για να ξέρω αν περπατιεται....εγω το ειπα για το ξενοδοχειο οτι θα σας ειναι ευκολο να το βρειτε......δεν θα ψαχνετε εξω απο την πολη κλπ....:p
Μήπως, λέω μήπως, να μη δίνουμε απαντήσεις-γνώμες για μέρη που δεν έχουμε πάει; Με βάση την κοινή λογική μπορώ να απαντήσω και για ξενοδοχείο στην Τιφλίδα, αλλά δε νομίζω ότι αυτό ζητείται σε ένα τέτοιο φόρουμ...
 

elena30

Member
Μηνύματα
44
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
ΜΙΛΑΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΛΔΙΒΕΣ
οχι γιατι ειδα οτι αγοράζεις εισιτηριο μεσα απο το αεροπλανο με 5ευρω μεχρι το κεντρο..αλλιως θαγορασω κ απο κει 5 ευρω ειδα οτι κανει οπως κ να χει..
 

elena30

Member
Μηνύματα
44
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
ΜΙΛΑΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΛΔΙΒΕΣ
ναι λεωφορειο που κανει κανα 50λεπτο διαδρομη..αλλα δε θα παρω καρτα για λεωφορεια κλπ αυτη τη φορα γιατι θελω να περπατησουμε,κεντρικα θα μαστε για ψωνια παμε κ οπου βγαλει..αλλωστε δε φημιζεται κ για σπουδαια πραγματα το μιλανο...
 

Elthes

Member
Μηνύματα
38
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Μιλάνο
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
Την Τετάρτη φεύγετε στις 07:20?
Και η δική μας επιστροφή εκείνη την ώρα είναι και αγχώνομαι!
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Καλησπέρα παιδιά,

θα πάω με τον φίλο μου Μιλάνο για ένα σκ τον Φεβρουάριο. Μας άρεσε αυτό το ξενοδοχείο και σκεφτόμαστε να το κλείσουμε. Δεν έχουμε ξαναπάει Μιλάνο. Είναι σε καλό σημείο στο κέντρο?

Itinerary and access to Uptown Palace Milan MGallery Collection in MILANO
Εμεινα μια μερα στο Μιλανο,αλλα πιστευω οτι περπατιεται ανετα.Το ξενοδοχειο φαινεται αρκετα κεντρικο και συμφωνα με το booking,εχει πολυ καλη
Booking.com: Ξενοδοχείο Uptown Palace - MGallery Collection, Μιλάνο, Ιταλία - 1661 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα! βαθμολογια!
 

elena30

Member
Μηνύματα
44
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
ΜΙΛΑΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΛΔΙΒΕΣ
ναι τετάρτη εκεινη την ωρα κ το βράδυ θα το περάσουμε στο αεροδρομιο...μετα τα μεσάνυχτα θα παμε ε που θα παει θα περασει η ωρα..
 

Elthes

Member
Μηνύματα
38
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Μιλάνο
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
εμείς σκεφτόμαστε να πάρουμε το λεωφορείο κατά τις 5..

Καλά να περάσετε!! Περιμένω εντυπώσεις...
 

elena30

Member
Μηνύματα
44
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
ΜΙΛΑΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΛΔΙΒΕΣ
αχ ελπίζω να μην εχει πολύ κρύο!!!θα ξεχιθούμε για shopping για πίτσα κ ατελείωτες βόλτες!εχετε ξαναταξιδέψει με ryanair?
 

Juan2013

Member
Μηνύματα
56
Likes
25
Το Μιλάνο περπατιέται πάρα πολύ εύκολα και, αφού φαντάζομαι ότι τις περισσότερες ώρες θα τις περνάτε στο περιβόητο "χρυσό τετράγωνο" μόνο θα περπατάτε :)
Εγώ είχα μείνει 2 φορές σε ένα ξενοδοχείο κοντά στο duomo και μία σε ένα (London λεγόταν νομίζω) μεταξύ του duomo και της περιοχής με τη νυχτερινή ζωή. Αυτό το το τελευταίο ήταν πολύ μικρό αλλά πιο οικονομικό.
 

elena30

Member
Μηνύματα
44
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
ΜΙΛΑΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΛΔΙΒΕΣ
η περιοχή navigli περπατιεται?καποιο καλο μαγαζι?τη κυριακή ειναι ανοιχτα τα μαγαζια? καλή πιτσα καλό παγωτο?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.210
Μηνύματα
883.805
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom