Ιταλία Μιλάνο - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

driver01

Member
Μηνύματα
230
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
................
Ταξίδι-Όνειρο
Να δω την γη απο ψηλα!!
Συγνωμη για ποια στενακια μιλατε???Του Como??Δεν εχω καταλαβει....Θα παει για μια μερα και θα τριγυρναει στα στενακια του Como???Υπαρχουν απιστευτα μερη να δει...και παλι συγνωμη αλλα δεν εχω καταλαβει...
 

cop4u

Member
Μηνύματα
25
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Β.Ακρωτήρι-Νορβηγία
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΛΗ Η ΓΗ!!!!
Συγνωμη για ποια στενακια μιλατε???Του Como??Δεν εχω καταλαβει....Θα παει για μια μερα και θα τριγυρναει στα στενακια του Como???Υπαρχουν απιστευτα μερη να δει...και παλι συγνωμη αλλα δεν εχω καταλαβει...
Προφανώς η Χρύσα εννοεί τα στενά δρομάκια γύρω απο την λίμνη.Εγώ αυτό κατάλαβα τουλάχιστον....:(
 

driver01

Member
Μηνύματα
230
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
................
Ταξίδι-Όνειρο
Να δω την γη απο ψηλα!!
Το λεω απλα γιατι εχει 1 ημερα...Μπορει να Bellagio...να ανεβει με το τελεφερικ στο Brunette....Απο το Bellagio να παρει το καραβακι και να παει Varenna το μερος οπως εγραψε και ο Traveller απολυτα σωστα ειναι...επικο!!!Πολλα μερη....ας του δωσουμε σωστες πληροφοριες....πιστευω οτι ολοι αυτο θελουμε....!!!!
 

cop4u

Member
Μηνύματα
25
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Β.Ακρωτήρι-Νορβηγία
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΛΗ Η ΓΗ!!!!
Το λεω απλα γιατι εχει 1 ημερα...Μπορει να Bellagio...να ανεβει με το τελεφερικ στο Brunette....Απο το Bellagio να παρει το καραβακι και να παει Varenna το μερος οπως εγραψε και ο Traveller απολυτα σωστα ειναι...επικο!!!Πολλα μερη....ας του δωσουμε σωστες πληροφοριες....πιστευω οτι ολοι αυτο θελουμε....!!!!
Εγώ απλά καλέ μου φίλε έγραψα για το Κόμο ότι αξίζει να πάει.Τον χρόνο του και αν προλαβαίνει η όχι θα τον καθορίσει αυτός μόνος του,εμείς απλά του λέμε τι αξίζει να δεί εκεί που θα πάει.:)
 

ΧΡΥΣΑ

Member
Μηνύματα
76
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
ΤΟΣΚΑΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΛΗ ΤΗΝ ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ
Τα στενακια διπλα στην λιμνη εννοω αυτη η βολτα δεν ειναι ουτε ενα μισαωρο.
 

driver01

Member
Μηνύματα
230
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
................
Ταξίδι-Όνειρο
Να δω την γη απο ψηλα!!
Παντως αυτη η θλιμενη φατσουλα ειναι ολα τα λεφτα....Αγαπητε cop4u συμφωνω
απολυτα μαζι σου...εμεις προτεινουμε και αυτος-η αποφασιζει αναλογα με τον χρονο
που μπορει να διαθεσει...
 

elbono

Member
Μηνύματα
190
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
?????
ε παιδια ειναι δεκτες ολες οι προτασεις!!!!η αληθεια εινια τοι ο χρονος θα ειναι λιγος οποτε καλο ειναι απο πριν να γνωριζω τι θα δω!!!σας ευχαριστω ολους!
 

cop4u

Member
Μηνύματα
25
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Β.Ακρωτήρι-Νορβηγία
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΛΗ Η ΓΗ!!!!
Παντως αυτη η θλιμενη φατσουλα ειναι ολα τα λεφτα....Αγαπητε cop4u συμφωνω
απολυτα μαζι σου...εμεις προτεινουμε και αυτος-η αποφασιζει αναλογα με τον χρονο
που μπορει να διαθεσει...

Χαίρομαι που συμφωνούμε καλέ μου φίλε driver01!;) Άντε να αλλάξω και φάτσα!:)
 

driver01

Member
Μηνύματα
230
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
................
Ταξίδι-Όνειρο
Να δω την γη απο ψηλα!!
elpono....υπαρχει και αλλη λυση, ποιο συντομη απο ολες τις αλλες....περισσοτερο βεβαια δαπανηρη....Aero Club Como
Φαντασου ομως.... Ποσοι Ελληνες εχουν κανει βολτα πανω απο την Λιμνη με Υδροπλανο?????ΕΕΕΕ
Υ.Γ.cop4u σου παει κλυτερα αυτη η φατσουλα και την προτιμω!!!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.191
Μηνύματα
883.461
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom