Βιετνάμ Κίνα Μογγολία Μογγολία-Βιετνάμ-Κίνα ή κατι σε ανατολή τέλος παντων, ΘΑ ΡΘΕΙ ΚΑΝΕΙΣ?

Kostis

Member
Μηνύματα
267
Likes
35
Επόμενο Ταξίδι
Τωρα για λιγο στ'αυγα μας
Ονειρεμένο Ταξίδι
Υπερσιβηρικος
Nα ξερεις οτι υπαρχουν πολλοι μονοι τους.Εγω καθε μερα εβρισκα καποιον κ μιλαγαμε τρωγαμε τα πιναμε κλπ κλπ...
Απο το να μην πας καθολου...
Αν κ πιστευω νωρις ειναι ακομα εχεις καιρο μεχρι το καλοκαιρι
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.920
Μια υπέροχη ιδέα θα ήταν να πας με τον Μέγιστο στα ηρωικά χώματα της Λαικής Δημοκρατίας της Κορέας φέτος ή να μαζέψεις χρήματα και να ταξιδέψεις του χρόνου μαζί με την λαική επιτροπή του travelstories, επ ευκαιρία της συμπλήρωσης 100 χρόνων από την γέννηση του αιώνιου Λαικού ηγέτη... το ταξίδι που θα γίνει του χρόνου είναι προσκυνηματικό και θα λάβουν μέρος σε αυτό πολλοί συμφορμίτες μας...
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.853
Likes
14.086
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
σωστα, μεχρι τοτε μπορει να εχουν αλλαξει πολλα δεδομενα
κατι θα γινει !
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.853
Likes
14.086
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Μια υπέροχη ιδέα θα ήταν να πας με τον Μέγιστο στα ηρωικά χώματα της Λαικής Δημοκρατίας της Κορέας φέτος ή να μαζέψεις χρήματα και να ταξιδέψεις του χρόνου μαζί με την λαική επιτροπή του travelstories, επ ευκαιρία της συμπλήρωσης 100 χρόνων από την γέννηση του αιώνιου Λαικού ηγέτη... το ταξίδι που θα γίνει του χρόνου είναι προσκυνηματικό και θα λάβουν μέρος σε αυτό πολλοί συμφορμίτες μας...
ψηνομαι αγρια ;)
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ονειρεμένο Ταξίδι
...Ιθάκη...
Φένια τον νου σου, μην αφήνεις τον Traveller να σε παρασύρει με τα γλυκόλογα του. Είναι ο κακός λύκος, τριγυρνάει στον φόρουμ και ψάχνει Κοκκινοσκουφίτσες - τσους, για να τους προσηλυτίσει. Για να καταλάβεις που θέλει να πας να μπλέξεις διάβασε το :http://www.travelstories.gr/%F4%E1%...%E1/684-kim-il-sung-%E5%F3%FD-super-star.html
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.853
Likes
14.086
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Φένια τον νου σου, μην αφήνεις τον Traveller να σε παρασύρει με τα γλυκόλογα του. Είναι ο κακός λύκος, τριγυρνάει στον φόρουμ και ψάχνει Κοκκινοσκουφίτσες - τσους, για να τους προσηλυτίσει. Για να καταλάβεις που θέλει να πας να μπλέξεις διάβασε το :http://www.travelstories.gr/%F4%E1%...%E1/684-kim-il-sung-%E5%F3%FD-super-star.html

δε μασαω !! Μαζι του και στην Κολαση ! :haha:
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.529
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Φενια σε λενε! Δε σε λενε Βεατρικη. Κατσε εκει που εισαι! Αμαν πια ολοι με την Κολαση! Τι νεα μοδα ειναι αυτη πια; Αν ερθουν ολοι καταδω ποσο πιο κολαση θα γινει η Κολαση;

 
Last edited by a moderator:

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ονειρεμένο Ταξίδι
Δεν ξέρω τώρα...
Μια υπέροχη ιδέα θα ήταν να πας με τον Μέγιστο στα ηρωικά χώματα της Λαικής Δημοκρατίας της Κορέας φέτος ή να μαζέψεις χρήματα και να ταξιδέψεις του χρόνου μαζί με την λαική επιτροπή του travelstories, επ ευκαιρία της συμπλήρωσης 100 χρόνων από την γέννηση του αιώνιου Λαικού ηγέτη... το ταξίδι που θα γίνει του χρόνου είναι προσκυνηματικό και θα λάβουν μέρος σε αυτό πολλοί συμφορμίτες μας...
Το έχω ξανακούσει αυτό... σοβαρολογείς τώρα; Αρχίζω να φτιάχνω βαλίτσες, έτσι; Απαιτώ σοβαρή ενημέρωση!
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.853
Likes
14.086
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
κι εγω θελω, ψηνομαι και ας μη με λενε Βεατρικη
αλλωστε ενα ταξιδι με τον Τραβελερ θα ειναι Η εμπειρια
 

aspa

Member
Μηνύματα
580
Likes
1.561
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γυρος του κοσμου
παιδια να ρωτησω κατι? γιατι φτασαμε να μιλαμε για 9 -15 ατομα απο τη στιγμη που κανενας δεν εχει εκδηλωσει ενδιαφερον εκτος απο μενα ??? Υπαρχει περιπτωση να ερθει και μια φιλη μου οποτε ειμαστε 2 , μονο που αυτη δεν εχει ξαναταξιδεψει και δε μπορω να αναλαβω ολοκληρη την ευθυνη της αποκλειστικα. Θελω κανενας συμφορουμητης να ερθει για παρεα ή παλι στην Ευρώπη θα τη βγάλω το καλοκαίρι????


Aν ήταν για Ιούλιο ενδιαφέρομαι εγώ . Τον Αύγουστο κολυμπάω στις Ελληνικές θάλλασες. Θέλω να οργανώσω ένα ταξίδι 12-15 μέρες αρχές Ιουλίου.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.589
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom