Μουντιάλ 2010

exsta

Member
Μηνύματα
62
Likes
19
Επόμενο Ταξίδι
Ρωσία
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϋλάνδη για 1 μήνα
κάπου διάβασα ο Αβραάμ πάνω στον Μέσι. τί σημασία έχει θα μου πεις, εδώ το παλικάρι παρακάλεσε το Μαραντόνα να τον βάλει για να σκοράρει μερικά γκολάκια
 

jkourkoulis

Member
Μηνύματα
78
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
Erasmus στο Παλέρμο!
Ταξίδι-Όνειρο
χεχε
Μια από τα ίδια με το 1994...
Αισιόδοξο σε βλέπω:bleh:, εγώ πιστεύω ότι στο 4ο γκολ η Ελλάδα θα αντιδράσει... θα φάει άλλα δύο :D (κάπου τον έχω ακούσει αυτόν το τρόπο αντίδρασης αλλά δεν θυμάμαι που χαχαχα)
 

exsta

Member
Μηνύματα
62
Likes
19
Επόμενο Ταξίδι
Ρωσία
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϋλάνδη για 1 μήνα
ρεαλιστική πρόβλεψη: 2-0 νίκη Αργεντινής τα γκολ στο 47' (κομμένα πόδια με την έναρξη του β ημιχρόνου) και μετά το 80' (ενώ θα έχουμε αρχίσει να πιέζουμε για ισοφάριση)

επιθυμητό σενάριο: τους αιφνιδιάζουμε στο δεκάλεπτο με γκολ (φάουλ Καραγκούνη που κοντράρει στην τεράστια πλάτη του Γκουτιέρες), μετά παίζουμε ηρωικό ταμπούρι με 3 γραμμές άμυνας στη μεγάλη περιοχή και κλάδεμα α βολοντέ, και τρώμε την ισοφάριση στο 75' από τραγικό και απερίγραπτο λάθος της άμυνας. μετά 15 λεπτά αγωνίας (3 δοκάρια η αργεντινή) και πρόκριση λόγω ήττας της Κορέας
 

maria30

Member
Μηνύματα
238
Likes
734
Επόμενο Ταξίδι
??????
1-3 με πρώτο που θα σκοράρει Αγκουέρο τον πρόλαβα στο 8 , τώρα ο Οπαπ τον έριξε στο 6
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Πέντε - μηδέν υπέρ της Ελλάδας, με τρία γκολ του Γιούρκα και δύο αυτογκόλ του Μέσι.
 

muya

Member
Μηνύματα
207
Likes
71
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή
Μεχρι στιγμης παντως μια χαρα ειναι το παιχνιδι, και φτανουμε στο ημιχρονο!
(Να δω τι θα λενε μετα ολοι αυτοι που αναμενουν το χειροτερο...
αλλα τις ξερω τις δικαιολογιες, δεν επαιξε μπαλα η Αργεντινη, ειχε βγει με τη δευτερη ομαδα...)
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Η Ελλάδα μέχρι στιγμής κάνει ότι καλύτερο μπορεί, έχει κατέβει συγκεντρωμένη και με πολύ καθαρό μυαλό. Θα δούμε στο Β' τι θα γίνει.
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Οκ στεναχωρήθηκα που αποκλειστήκαμε αλλά περισσότερο μου την έσπασε που προκρίθηκαν οι λακέδες... μαζί με την Βραζιλία η πλέον μισητή ομάδα του τουρνουά...

Ότι μπορούσαμε κάναμε και μπράβο στα παιδιά... αν παίζαμε μπάλα και όχι ξυλίκι με τους λακέδες στο πρώτο ματς, αν είχαμε έναν τερματοφύλακα και όχι τροχονόμο κάτω από τα δοκάρια και αν ο Βύντρα έβλεπε τους αγώνες από τον καναπέ του σπιτιού του και όχι από το γήπεδο θα ήταν πολύ καλύτερα τα πράγματα... δεν πειράζει σε τέσσερα χρόνια πάλι να είμαστε καλά...

υ.γ. είμαι τα πάντα εκτός από ρατσιστής... ε σήμερα το βράδυ έγινα και από αυτό... αυτοί της Νιγηρίας ή είναι εντελώς ηλίθιοι ή κάπνισαν τους μπάφους της ζωής τους πριν το ματς... το τι έχασαν δεν περιγράφεται... μπάφους το βλέπω κομματάκι δύσκολο να ήπιαν άρα προς το ηλίθιοι κλείνω...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.244
Μέλη
38.892
Νεότερο μέλος
Petr23

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom