Μουντιάλ 2010

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.748
Likes
50.921
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Προβλέπω να τρώει 2 γκολάκια από νωρίς η Γερμανία και πάπαλα το ματς. Γουστάρω να δούμε ντέρμπι του μίσους Αγγλία-Αργεντινή.
 

maria30

Member
Μηνύματα
238
Likes
734
Επόμενο Ταξίδι
??????
Προβλέπω να τρώει 2 γκολάκια από νωρίς η Γερμανία και πάπαλα το ματς. Γουστάρω να δούμε ντέρμπι του μίσους Αγγλία-Αργεντινή.
Από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί, δεν τους γουστάρω καθόλου τους Γερμανούς.....
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Όπως είπε και ο taver Deutschland über Alles, παρότι στο στοίχημα έχω παίξει τους Άγγλους.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.503
Likes
29.161
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Όπως είπε και ο taver Deutschland über Alles, παρότι στο στοίχημα έχω παίξει τους Άγγλους.
Ε, εγώ απλώς απάντησα στον Εθνικό ύμνο του UK & της κοινοπολιτείας, με τον Εθνικό ύμνο της Γερμανίας...
 

muya

Member
Μηνύματα
207
Likes
71
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή
Εγω δε συμπαθω κανεναν απο τους δυο αλλα νομιζω οτι θα περασουν οι Γερμανοι, μπορει και στα πεναλντι!
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Ε, εγώ απλώς απάντησα στον Εθνικό ύμνο του UK & της κοινοπολιτείας, με τον Εθνικό ύμνο της Γερμανίας...
Τώρα μου τα χαλάς. :bleh: Δεν είσαι με τους Γερμανούς δηλαδή;
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.379
Likes
6.932
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Γουστάρω να δούμε ντέρμπι του μίσους Αγγλία-Αργεντινή.
ντέρμπι μίσους για τους Αγγλους ειναι και αυτό με τους Γερμανούς.
Και από τον τελικό του 1966 με εκείνο το αμφισβητούμενο ως και σήμερα γκολ, περασε δεν πέρασε την γραμμή,
η ...γερμαναράδες είναι αυτοί που γελάνε και πανηγύριζαν σε τελικές φάσεις, μουντιάλ και EURO!!!

Mπορεί God save the Queen,
αλλά στο τέλος πανηγυρίζει στο ποδόσφαιρο η νατσιονάλτιμ!

Και πριν τελειώσω το ποστ, μπήκε και το 1ο γκολ...
Αντε να δούμε τα ...λιοντάρια τι θα κάνουν!:haha:
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.748
Likes
50.921
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Μάπα μέχρι στιγμής το ματς, όπως κι αναμενόταν...

Είμαι στο Ρίο για δουλειά, όπου πριν καλά-καλά αρχίσει το συνέδριο, μας ανακοίνωσαν πως η πρώτη μέρα...αναβάλλεται λόγω του ότι παίζει η Εθνική Βραζιλίας και θα πρέπει να πάμε όλοι στην Κοπακαμπάνα να δούμε το ματς με τα πλήθη. "Πότε θα αναπληρωθεί η χαμένη ημέρα;", ρωτάω ο αφελής. "Να αναπληρωθεί; Γιατί να αναπληρωθεί; Αφού κι οι ίδιοι οι υπουργοί είπαν πως πρέπει να πάμε όλοι στο ματς". Ε, άμα είναι υπουργική εντολή...

Κι έβαλε το πρώτο η Γερμανία, πάλι ο Κλόζε, έχει 12 γκολ σε Μουντιάλ και κυνηγάει τον ρέκορντμαν Ρονάλντο.
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.922
Καμία σφαγή δεν γίνετε στο mudial κύριοι... ούτε με γκολ οφσάιντ προηγήθηκαν οι Γερμανοί ούτε κανονικό γκολ της Αγγλίας ακυρώθηκε... στον ύπνο μου τα είδα κι αυτά όπως τα άλλα της Ιταλίας...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.298
Μηνύματα
887.187
Μέλη
38.966
Νεότερο μέλος
christinalovari@y

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom