Μουντιάλ 2010

fotast

Member
Μηνύματα
9.406
Likes
14.378
Συγγνώμη για τh φιγούρα, αλλα νομίζω πως δικαιούμαι να αρχίσω να δέχομαι προτάσεις για το που να αφιερώσω τα επόμενα δυο χρονάκια τhς ζωής μου...
Εχεις ηδη 5/6 και μένει μόνον η Χιλή που περνάει μέ ισοπαλία η ακόμη και με ηττα(βέβαια εξαρτάται από τα τέρματα).Αλήθεια τι απόδοση είχε?
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Είμαι ΠΟΛΥ περίεργος να δω τι θα κάνει η ισπανία σε λίγο... που όλοι την είχαν από τα πρώτα φαβορί.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Τζου :) άκυρη εντελώς πάντως η κόκκινη κάρτα.
 

SkullFlower

Member
Μηνύματα
518
Likes
97
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona- Perpignan
Ταξίδι-Όνειρο
Peru
Κρίμα είναι, έπαιζε κ καλή μπάλα η Χιλή και σε 2 φάσεις τα διάλυσε όλα.
 

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
Με την μείωση του σκορ πως θα αντιδράσει η πρωταθλήτρια Ευρώπης άραγε;
 

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
...και ο ακριβοπληρωμένος δημοσιογράφος που κατάλαβε την αποβολή της Χιλής 6 λεπτά μετά
 

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
Οι Ισπανοί πάντως απέδειξαν οτι είναι πραγματικοί πρωταθλητές Ευρώπης(έστω και για ένα ημίχρονο).Και μην βγεί κανένας γραφικός και πει για κάλπικες κόκκινες,διαιτητικά λάθη και άλλα αστεία...
Γιατί εδώ πέρα με το λέγε λέγε,θα πειστούμε,οτι η φετινή Ιταλία είναι μεγάλη και η Βραζιλία όχι(αλήθεια πόσα αστέρια έχει στην φανέλα?),οτι κάποιοι είναι άντρες και έχουν γούστο και άλλα τέτοια
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Κόντεψα να σπάσω την τηλεόραση με τις αηδίες του θεοφιλόπουλου ότι "μόνοι μας βγάζουμε τα μάτια μας στην ελλάδα" και "έξω γίνονται πολύ χειρότερα πράγματα".

Εμετός.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.399
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom