Μόδα και ψώνια στη Βαρκελώνη

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ταξίδι-Όνειρο
Route 66
thanks! φαίνονται φοβερές, έχεις δίκαιο! τέτοιες τσάντες ακριβώς μου αρέσουν!
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
thanks! φαίνονται φοβερές, έχεις δίκαιο! τέτοιες τσάντες ακριβώς μου αρέσουν!
τι γινεται εδω εχουμε ιδια γουστα;; mandarina duck,lupo αλλα οι tous δε μου αρεσουν,τις βαρεθηκα να τις βλεπω. Αλλα μη μου πεις οτι σου αρεσουν και DKNY ;
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ταξίδι-Όνειρο
Route 66
τι γινεται εδω εχουμε ιδια γουστα;; mandarina duck,lupo αλλα οι tous δε μου αρεσουν,τις βαρεθηκα να τις βλεπω. Αλλα μη μου πεις οτι σου αρεσουν και DKNY ;
κοίτα τις tous τις βαριέμαι να τις βλέπω, τις πουλάνε και όλοι οι μαύροι.. γέμισε ο τόπος faux! έχω μόνο ένα πορτοφόλι..
οι DKNY μου αρέσουν αλλά δεν κόβω και φλέβες..
μόλις είδα ότι έχει lupo στη Lisbon που έχω σκοπό να πάω το Σεπτέμβρη, ελπίζω να έχουν βγάλει τη χειρμερινή κολεξιόν!!
ΥΓ και τα camber μου αρέσουν αλλά όχι όλα τα σχέδια:(
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ταξίδι-Όνειρο
Route 66
α ξεχασα να σε ρωτήσω για τι τιμές μιλάμε περίπου?(για Lupo)
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
κοίτα τις tous τις βαριέμαι να τις βλέπω, τις πουλάνε και όλοι οι μαύροι.. γέμισε ο τόπος faux! έχω μόνο ένα πορτοφόλι..
οι DKNY μου αρέσουν αλλά δεν κόβω και φλέβες..
μόλις είδα ότι έχει lupo στη Lisbon που έχω σκοπό να πάω το Σεπτέμβρη, ελπίζω να έχουν βγάλει τη χειρμερινή κολεξιόν!!
ΥΓ και τα camber μου αρέσουν αλλά όχι όλα τα σχέδια:(
Καλα εννοειται οτι δε μου αρεσουν και ολα τα σχεδια απο τα camper,υπαρχουν και κατι μοντελα,για πεταμα! Λοιπον και επειδη μιλησαμε για ακριβες τσαντες ας μιλησουμε και για φτηνες αλλα και καλες!! Λοιπον —— FUN&BASICS —— εχει και αυτη και για ολα τα γουστα και οι τιμες ειναι πολυ λογικες,συνηθως τις βρισκεις και στο el corte ingles,αλλα και αυτες εχουν δικο τους μαγαζι,αλλα πρεπει να το δω και θα σας πω.
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ταξίδι-Όνειρο
Route 66
thanks για όλες τις πληροφορίες!
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
ευχαριστούμε getxo.. άνοιξε τελικά και σε εμένα το link.. και έχει πολύ ωραία μοντέλα και για όλα τα γούστα! τελικά, οι lupo κυκλοφορούν και ελλάδα (δεν τις έχει πάρει το μάτι μου) αλλά δε θέλω να σκέφτομαι και σε τι τιμές θα τις έχουμε...:cool:

ψάχνοντας στο google βρήκα και αυτά τα δύο links:

ένα παλαιότερο...
OTENET - Μόδα - ΑξΡσουάρ - Ξ?σάντΡς Lupo ΞΊΞ±ΞΉ στην Ελλάδα!

και ένα νεότερο...
OTENET - Μόδα - ΑξΡσουάρ - Ξ?σάντΡς για… αποστάσΡις!
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
chrikky, περιττό να πω ότι άνοιξες Το Θέμα!!!

Έχω ακούσει ότι τα ρούχα στην Ισπανία είναι πιο φθηνά από οπουδήποτε στην Ευρώπη λόγω κάποιων μειωμένων φόρων. Γνωρίζει κάποιος αν αληθεύει αυτό?
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Λοιπον αυτες οι Lupo τελειες! Ευχαριστω για την πληροφορια. Καπου θα τις τσιμπησω, δε γινεται.
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ταξίδι-Όνειρο
Route 66
ευχαριστούμε getxo.. άνοιξε τελικά και σε εμένα το link.. και έχει πολύ ωραία μοντέλα και για όλα τα γούστα! τελικά, οι lupo κυκλοφορούν και ελλάδα (δεν τις έχει πάρει το μάτι μου) αλλά δε θέλω να σκέφτομαι και σε τι τιμές θα τις έχουμε...:cool:
δεν τις έχει πάρει πουθενά το μάτι μου.. για να έχω το νου μου όταν τριγυρνάω στα μαγαζιά!
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Καλα θα ζητησω μια τσαντα δωρο απο τη LUPO για τη διαφημιση που της κανω εκτος συνορων!! Λοιπον Lupo θα βρειτε και στα αεροδρομια της ισπανιας,ακομα και εδω στο αεροδρομιο του καλατραβα μας θα τις βρειτε! Φυσικα εχουν τη γνωστη βενταλια και οχι ολα τα μοντελα..
Επισης αν ενδιαφερεστε για τις longschamp εδω τις βρισκετε πιο φτηνα! Επιβεβαιωμενο! Μη πω ιδια τιμη με γαλλια,αλλα δε θα το πω.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.788
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom