Γερμανία Μόναχο ξανά

nicole.g.<3

Member
Μηνύματα
398
Likes
455
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυν.-Καραϊβική!
το brenner ειναι μπαρ ρεστοραν,μοδατο και αρκετα ακριβο...νομιζω οτι ειναι καλη προταση για παραμονη,αλλα δε μπορω να ειμαι απολυτη γιατι η παραμονη ειναι ιδιαιτερη μερα και ο καθενας εχει κατι ξεχωριστο στο μυαλο του.......ψαξε και αλλα βεβαια και βλεπεις...καποια εστιατορια θα βγαλουν χριστουγιεννιατικο μενου για την παραμονη ,αν δεν εχουν ήδη βγαλει....και για ποτο μου αρεσε παντως....
τωρα το αλλο το hackerhaus ειναι εντελως διαφορετικο...εντελως ρουστικ με κλασσικα γερμανικα πιατα,πολυ νοστιμα...εμενα αυτο το μερος με μετεφερε σε αλλη εποχη....νομιζω και η anny εχει γραψει ενδιαφεροντα πραγματα για το μοναχο και ο dk επισης....ελπιζω να τα βρηκες στο φορουμ...καλα να περασεις στο μοναχο!!!!:xmas_wink:
Αααχ τέλεια!! Dafni σ'ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες :xmas_mrgreen:! Ψάχνω μέρα και νύχτα :xmas_biggrin:!...εννοείται πως τις διάβασα τις ιστορίες των παιδιών..έχω λιώσει και την αναζήτηση!!! Πραγματικά έχω ενθουσιαστεί με όλα αυτά που έχουν γραφτεί! Καλή συνέχεια στα ταξίδια σου καλή μου! :)
 

binio_panp

Member
Μηνύματα
64
Likes
41
Επόμενο Ταξίδι
ΒΙΕΝΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Θα ήθελα κάποιες πληροφορίες σχετικά με τα μέσα μαζικής μεταφοράς στο Μόναχο, (οι πληροφορίες που αντλώ από εδώ με βοηθούν πολύ σε όλα μου τα ταξίδια μέχρι τώρα)λοιπόν, προσγείωση αεροδρόμιο Μονάχου, θέλω να μου πείτε αν έχει από το αεροδρόμιο απευθείας τραίνο για Νυρεμβέργη, πόσα χρήματα κοστίζει το εισιτήριο?και την επόμενη μέρα επιστροφή στο Μόναχο.Υπάρχει κάποια κάρτα -εισιτήριο για :αεροδρόμιο Μονάχου -Νυρεμβέργη-Νυρεμβέργη Μόναχο Κέντρο, "εξερεύνηση "στο Μόναχο και επιστροφή στο αεροδρόμιο του Μονάχου?Το ταξίδι μας θα διαρκέσει 5 ημέρες Μόναχο -Νυρεμβέργη.Ευχαριστώ.
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.251
Μέλη
38.892
Νεότερο μέλος
Petr23

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom