Aegean Airlines Νέα κ Πληροφορίες για Aegean

the Lycan

Member
Μηνύματα
215
Likes
90
Επόμενο Ταξίδι
Βοστώνη...10 και σήμερα..
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτία
ε μα θέλουν κρέμασμα!!!!!!! μόλις τους αρνήθηκαν την συγχώνευση από την Ευρωπα'ι'κή Ένωση, αμέσως μοίρασαν την Ελλάδα με αποτέλεσμα η τιμή των εισητηρίων να ανέβει και στα Γιάννενα να ανεβαίνει μόνο η Ολυμπιακή!!!! λες να έγινε κανένα θαύμα και να ξεκίνησε πάλι πτήσεις η Aegean? πάντως μόλις τσέκαρα το site της στο e-ticket και δεν μπορείς να κλείσεις εισητήριο για Γιάννενα!
 

alex23

Member
Μηνύματα
312
Likes
49
Ταξίδι-Όνειρο
N.Y,ΙΝΔΙΑ,ΚΙΝΑ,ΜΑΛΔΙΒΕΣ
παιδια τι να σας πω μαλλον κανα τσαρτερακι θα παιζει γιατι στα ψαχτηρια εισητηριων δεν μου την βγαζει αλλα την εχω πετυχει 2 φορες ως τωρα σε φαση προσγειωσης εδω..τελος παντων χαιρετισμους απο τα ομορφα γιαννενα
 

the Lycan

Member
Μηνύματα
215
Likes
90
Επόμενο Ταξίδι
Βοστώνη...10 και σήμερα..
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτία

athina73

Member
Μηνύματα
92
Likes
16
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο ακόμη
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτία
ή για σοκολατόπιτα Νούσια!!!!!!
Μην μας λες για Νούσια... κι είμαι έγκυος στο μήνα μου.......και ζω και στην άλλη άκρη της Ελλάδας....αχ Γιαννενάκια μου....!!!!!
Όσο για τη aegean δεν νομίζω να ξαναρχίσει δυστυχώς για μας πτήσεις ξανά για Γιάννενα...σνιφ!!!δεν πρέπει να διαμαρτυρηθούμε εμείς οι Γιαννιώτες;;;;
 

Terry_Panthro

Member
Μηνύματα
57
Likes
7
Ταξίδι-Όνειρο
ΦΛΟΡΕΣΤΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Έτσιιιι να βλέπω πολλά πατριωτάκια στο φόρουμ....πάντως παιδιά εγώ στηρίζω παγωτάκι χειμώνα-καλοκαίρι από το βρετάνια!

ΥΓ καλή λευτεριά Αθηνά
 

the Lycan

Member
Μηνύματα
215
Likes
90
Επόμενο Ταξίδι
Βοστώνη...10 και σήμερα..
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτία
με το καλό Αθηνούλα!!!!! έτσι είμαστε πολλά τα πατριωτάκια!!!!!!
 

niax

Member
Μηνύματα
255
Likes
800
Ταξίδι-Όνειρο
βολτα με τον υπερσiβηρικο
Σταματούν τα δρομολόγια Αθήνας-Σάμου από 1η Νοεμβρίου και πλέον οι πτήσεις θα γίνονται μόνο με την «Olympic Air».
Πλέον τα νέα δρομολόγια θα περιλαμβάνουν μόνο 3 φορές την εβδομάδα πρωινή πτήση προς την Αθήνα, ενώ πρόβλημα ενδέχεται να υπάρξει και με την μεταφορά ασθενών με φορεία που γίνονταν μόνο με την "Aegean".

Η Aegean θα διατηρήσει τις πτήσεις Σάμος - Θεσσαλόνίκη.

Τέλος στο Αθήνα-Σάμος από την Aegean | Eλλάδα | Ελευθεροτυπία
 

RoDiTiS

Member
Μηνύματα
172
Likes
18
ρε παλικαρια, εχω το εξης προβλημα... ειμαι 48 ωρες πριν το ταξιδι μου, μπαινω στα σαιτ της Α3 για να κανω τσεκ-ιν και περίεργος μου λεει οτι "
Δεν προβλέπεται web check-in για αυτή την κράτηση.", ενω οταν βαζω τον κωδικο της μανας μου, που τα εισητηρια τα κλεισαμε απο το ιδιο σαιτ και ιδια τιμη, γινεται. Παραξενο?
 

GeorgeD

Member
Μηνύματα
240
Likes
44
Φαντάζομαι κλείσατε διαφορετικά εισιτήρια ο καθένας σας έτσι;

Ένα τηλεφώνημα στην Aegean θα έλυνε την απορία σου. 8011120000 από σταθερό. ;)
 

RoDiTiS

Member
Μηνύματα
172
Likes
18
Φαντάζομαι κλείσατε διαφορετικά εισιτήρια ο καθένας σας έτσι;

Ένα τηλεφώνημα στην Aegean θα έλυνε την απορία σου. 8011120000 από σταθερό. ;)
Εδω τους παιρνουμε για να μαθουμε αμα φυγουμε και δεν απαντανε.... δραμα η κατασταση!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.199
Μηνύματα
883.659
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom