Aegean Airlines Νέα κ Πληροφορίες για Aegean

Nektarios87

Member
Μηνύματα
99
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Φολεγανδρος
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΛΔΙΒΕΣ
Ξερω και γω τι να σου πω...
Εγω θα περιμενα να περασουν οι γιορτες και μετα θα τα εκλεινα.Συνηθως βγαζουν τοτε προσφορες οι εταιρειες.
Αλλα δεν θελω να σε παρω στο λαιμο μου.

Ποσο τα βρηκες στο skyscanner και για ποιες ημερομηνιες?
Οχι σιγα,παιρνω γνωμες!!Τωρα που το ειδα παλι,εχει η Aegean απευθειας για Πραγα μονο για να πας,για να γυρισεις κανεις 21 ωρες μεσω Κιεβου...Οι υπολοιπες πτησεις ειναι απο 5 ωρες και πανω για να πας και πανω κατω το ιδιο να γυρισεις!Μου βγαζει και lufthansa με 212 αλλα θες 10 ωρες να πας και 15 να γυρισεις!!

Το fare compare δεν το ηξερα καν,θα κοιταζω κ εκει τι παιζει...
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.055
Likes
41.223
Οχι σιγα,παιρνω γνωμες!!Τωρα που το ειδα παλι,εχει η Aegean απευθειας για Πραγα μονο για να πας,για να γυρισεις κανεις 21 ωρες μεσω Κιεβου...Οι υπολοιπες πτησεις ειναι απο 5 ωρες και πανω για να πας και πανω κατω το ιδιο να γυρισεις!Μου βγαζει και lufthansa με 212 αλλα θες 10 ωρες να πας και 15 να γυρισεις!!

Το fare compare δεν το ηξερα καν,θα κοιταζω κ εκει τι παιζει...
Μα η Aegean έχει απ'ευθείας επιστροφή (Τρίτη, Πέμπτη και Σάββατο)!
 

Nektarios87

Member
Μηνύματα
99
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Φολεγανδρος
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΛΔΙΒΕΣ
Φιλε jimp ξεχασα ημερομηνια...6 με 11 η 7 με 12 Μαιου!!
 

Nektarios87

Member
Μηνύματα
99
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Φολεγανδρος
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΛΔΙΒΕΣ
7 με 11 Μαϊου βρίσκεις απ' ευθείας (ελπίζω να μην σε πειράζει που δεν είμαι ο jimp)
Θα κανω την καρδια μου πετρα και θα το δεχτω :xmas_smile: !!
Το θεμα μου ειναι να μην κατσω 4 μερες για να προλαβω να δω και τιποτα,θα μου πεις σε 5 μερες θα τα δεις ολα??οχι φυσικα αλλα ειναι κατι...

Μπερδεμα!!!
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.297
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Μόνο εγώ βλέπω τις πτήσεις να είναι από Λάρνακα (όπως κανονικά είχε ανακοινωθεί) κι όχι από Αθήνα?
ο orestcrete δεν ειπε για πτησεις, ειπε το πραγματικά νέο: υπάρχει και πωλείται στο σαιτ της εταιρειας πλέον Αθήνα-Κίεβο. με σταση και ακριβά προς το παρον. το μελλον θα δειξει αν θα πεσει η τιμή.
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.608
Likes
9.879
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
ο orestcrete δεν ειπε για πτησεις, ειπε το πραγματικά νέο: υπάρχει και πωλείται στο σαιτ της εταιρειας πλέον Αθήνα-Κίεβο. με σταση και ακριβά προς το παρον. το μελλον θα δειξει αν θα πεσει η τιμή.
esatto ;) ;) (10 χαρακτηρες)
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Μπας και έχετε μάθει ποιό το μέλλον της πτήσης προς Τιφλίδα; Διακόπτεται; παραμένει εποχικό; οι τιμές θα είναι ίδιες όπως πέρσι;
 

RoDiTiS

Member
Μηνύματα
172
Likes
18
Μπας και έχετε μάθει ποιό το μέλλον της πτήσης προς Τιφλίδα; Διακόπτεται; παραμένει εποχικό; οι τιμές θα είναι ίδιες όπως πέρσι;
Οι πτησεις σταματανε 28/3/2013.

Τα δρομολογια ειναι καθε Δευτερα και Πεμπτη, ωρα αναχωρησης απο Αθηνα 00:25 το βραδυ και αφιξη 05:20.
 

dragonver

Member
Μηνύματα
51
Likes
3
Ταξίδι-Όνειρο
Μάτσου Πίτσου, Περού
Καλησπέρα, θέλω να αλλάξω την ημερομηνία των πτήσεων μου με την Aegean. Από ότι διάβασα είναι δυνατόν. Το εισιτήριο μου είναι οικονομικό. Πόσο θα είναι το κόστος αλλαγής; Και κάτι άλλο είναι δυνατόν η επόμενη ημερομηνία που θα κλείσω να έχει πιο φθηνό εισιτήριο; Δεν ρωτάω για να πάρω τη διαφορά πίσω απλά και μόνο για να ξέρω αν γίνεται. Υπάρχει κάποιος άλλος περιορισμός; Ευχαριστώ πολύ!
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Καλησπέρα, θέλω να αλλάξω την ημερομηνία των πτήσεων μου με την Aegean. Από ότι διάβασα είναι δυνατόν. Το εισιτήριο μου είναι οικονομικό. Πόσο θα είναι το κόστος αλλαγής; Και κάτι άλλο είναι δυνατόν η επόμενη ημερομηνία που θα κλείσω να έχει πιο φθηνό εισιτήριο; Δεν ρωτάω για να πάρω τη διαφορά πίσω απλά και μόνο για να ξέρω αν γίνεται. Υπάρχει κάποιος άλλος περιορισμός; Ευχαριστώ πολύ!
Στο site της aegean μπορεις να το κανεις μονος σου αυτο.

Πηγαινεις εκει που λεει ''η κρατηση μου'' βαζεις τον κωδικο κρατησης και το επωνυμο σου και μπορεις να δεις ποσο θα σου κοστισουν οι αλλαγες στις πτησεις.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Εκτος απο αυτο το site Aegean Airlines A321-195 - SeatPlans.com ξερει καποιος να μου πει αν υπαρχει κανενα αλλο που να εχει το σχεδιαγραμμα του Α321 της aegean?

Και κατι αλλο αν ειναι ευκολο ποιες θεσεις να προτιμησω,ας πουμε που να εχουν περισσοτερο χωρο ή γενικοτερα,αν μπορω να το πω να ειναι ''καλυτερες''.

Ενταξει η σειρα 9 θα εχει μικρο παραθυρο.Οποτε οχι αυτη.
Αλλα η σειρα 23 εχει κανονικο ή και αυτη σαν την 9?
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.240
Μέλη
38.915
Νεότερο μέλος
katsanas1962@gmai

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom