Aegean Airlines Νέα κ Πληροφορίες για Aegean

kourkoumbini

Member
Μηνύματα
140
Likes
35
Επόμενο Ταξίδι
Lisboa :)
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Λατινικής Αμερικής
Eυχαριστώ! Ολα καλά τελικά! Το έκλεισα το εισιτήριο!!! :) :) :) :D :D :D
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Παιδιά βρήκα αρχές Δεκέμβρη για Λονδίνο με 340 ευρώ πήγαινε-έλα για δυο άτομα. Να τα χτυπήσω; Θα τα ξαναβρώ σε τόσο χαμηλή τιμή; Δεν είμαστε ακόμη εντελώς σίγουροι για τις ημερομηνίες καθότι θα είναι το ταξίδι της προεγκατάστασης μας εκεί. Είναι ναύλοι saver. Αν τους ακυρώσουμε ή τους αλλάξουμε τι ποσό θα πάρουμε πίσω;
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.691
Likes
50.591
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Μου έστειλε η εταιρεία μέιλ για την προσφορά της για τους 8 προορισμούς. Μπαίνω και βλέπω ότι για Βουδαπέστη βγαίνει τελική τιμή 152, λέω άντε να το χτυπήσω. Κόβεται το ίντερνετ και χάνω την τελευταία μέρα διορίας της προσφοράς και καταριέμαι την τύχη μου. Μπάινω δυο μέρες μετά, χωρίς προσφορά, ίδιες πτήσεις...127 ευρώ, 25 φτηνότερα. Άβυσσος.
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Τη χτύπησα προχθές την προσφορά της Aegean για Λονδίνο 333 ευρώ πήγαινε έλα για δυο άτομα εξαιρετικά βολικές ώρες. Σήμερα που μπήκα να δω αν όντως έπιασα λαβράκι μου τις δίνει 460 ευρώ τις ίδιες πτήσεις. Να ρωτήσω και κάτι άλλο; Με τους ναύλους σε προσφορά παίρνεις μίλια; Σημειωτέον, ότι οι πτήσεις είναι αρχές Δεκέμβρη.
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
Τη χτύπησα προχθές την προσφορά της Aegean για Λονδίνο 333 ευρώ πήγαινε έλα για δυο άτομα εξαιρετικά βολικές ώρες. Σήμερα που μπήκα να δω αν όντως έπιασα λαβράκι μου τις δίνει 460 ευρώ τις ίδιες πτήσεις. Να ρωτήσω και κάτι άλλο; Με τους ναύλους σε προσφορά παίρνεις μίλια; Σημειωτέον, ότι οι πτήσεις είναι αρχές Δεκέμβρη.
Μια χαρά προσφορά! Λονδίνο το Δεκέμβρη θαναι όμορφα και στολισμένα! Τα μίλια τα παιρνεις κανονικά, αν δεν έβαλες στην κρατηση τον αριθμό miles & bonus για να προστεθούν αυτόματα, μπορείς και εκ των υστερων απτο site της aegean να παρεις τα μίλια..
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Echo μου δυστυχώς δεν θα μείνουμε Λονδίνο γιατί αν πάνε όλα καλά θα πάμε Λέστερ να τακτοποιήσουμε τα καθέκαστα της μετακόμισης. Παρ όλα αυτά την τελευταία μέρα επειδή η πτήση μας είναι βραδινή θα το εκμεταλλευτούμε για να βολτάρουμε στο γιορτινό Λονδίνο. Στα μίλια τώρα, στο Petas που έκανα την κράτηση, έβαλα τον αριθμό της κάρτας μιλίων μου στο ειδικό κουτάκι και όμως 3 μέρες μετά δεν μου έχουν περαστεί. Γιαυτό αναρωτήθηκα! Επίσης μπήκα στο site της Aegean στην ανεύρεση μιλιών και δεν έχει επιλογή για να περάσω τα μίλια για πτήση Δεκεμβρίου. Πιθανόν να είμαι λίγο noob και να μην βρίσκω πως να το κάνω :p Υπάρχει η δυνατότητα να τα προσθέσεις και την ώρα που κάνεις ηλεκτρονικό check in ή αφού πραγματοποιηθεί η πτήση;
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Τα μίλια τα παίρνεις αφού πετάξεις. Οχι από πριν.
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
Echo μου δυστυχώς δεν θα μείνουμε Λονδίνο γιατί αν πάνε όλα καλά θα πάμε Λέστερ να τακτοποιήσουμε τα καθέκαστα της μετακόμισης. Παρ όλα αυτά την τελευταία μέρα επειδή η πτήση μας είναι βραδινή θα το εκμεταλλευτούμε για να βολτάρουμε στο γιορτινό Λονδίνο. Στα μίλια τώρα, στο Petas που έκανα την κράτηση, έβαλα τον αριθμό της κάρτας μιλίων μου στο ειδικό κουτάκι και όμως 3 μέρες μετά δεν μου έχουν περαστεί. Γιαυτό αναρωτήθηκα! Επίσης μπήκα στο site της Aegean στην ανεύρεση μιλιών και δεν έχει επιλογή για να περάσω τα μίλια για πτήση Δεκεμβρίου. Πιθανόν να είμαι λίγο noob και να μην βρίσκω πως να το κάνω :p Υπάρχει η δυνατότητα να τα προσθέσεις και την ώρα που κάνεις ηλεκτρονικό check in ή αφού πραγματοποιηθεί η πτήση;
Και γω στο petas κλείνω εισητήρια, γιατί δε χρεώνει αν κλείσεις με πιστωτική όπως άλλα.. Αφού συμπλήρωσες τα στοιχεία κατά τη κρατηση, μόλις γίνει η πτήση θα μπουν τα μίλια αυτόματα.. όπως σου λέει και η Anny δε τα δίνουν πριν πραγματοποιηθεί η πτήση.. Εύχομαι και στο Λέστερ να'ναι όμορφα και να τακτοποιηθείτε εύκολα! Η βόλτα στο Λονδίνο τη τελευταία μέρα είναι ωραία ιδέα αν δεν έχετε ξαναβρεθεί εκεί στις γιορτές!
 

stratis

Member
Μηνύματα
93
Likes
31
Καλησπέρα, να ρωτήσω θέλω να κλείσω μια προσφορά της Aegean για Λονδίνο τον Νοέμβρη και βρίσκω τα εισιτήρια στο Petas.gr κάπως φθηνότερα, υπάρχει λόγος; όσο να ναι μου φαίνεται κάπως παράξενο να είναι όλες +-5ε και ενα σιτε -20ε ;

Επιπλέον που μπορώ να δω τους όρους;
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Καλησπέρα, να ρωτήσω θέλω να κλείσω μια προσφορά της Aegean για Λονδίνο τον Νοέμβρη και βρίσκω τα εισιτήρια στο Petas.gr κάπως φθηνότερα, υπάρχει λόγος; όσο να ναι μου φαίνεται κάπως παράξενο να είναι όλες +-5ε και ενα σιτε -20ε ;
Επιπλέον που μπορώ να δω τους όρους;
Δεν ειναι περιεργο,ολα ειναι ανταγωνισμος....παντως το petas ειναι πολυ καλη εταιρια.
Ποιους ορους θελεις να δεις?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.242
Μέλη
38.915
Νεότερο μέλος
katsanas1962@gmai

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom