Aegean Airlines Νέα κ Πληροφορίες για Aegean

Blondeamon

Member
Μηνύματα
285
Likes
142
Απο Ηράκλειο ψάχνω για Εδιμβούργο αλλα που θα βρώ πληροφορίες για τσάρτερ της thomson? ή κάποιας άλλης?
 

taver

Member
Μηνύματα
12.497
Likes
29.136
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Χθες το απόγευμα που ήμουν στο αεροδρόμιο της Κέρκυρας παρατήρησα στις αφίξεις και στις αναχωρήσεις κάποιες όχι συνηθισμένες πτήσεις τις aegean.
Πιο συγκεκριμένα είχε άφιξη από Timisoara με κωδικό πτήσης a3 4229 στις 18:15 και αναχώρηση για Katowice με κωδικό πτήσης a3 4230 στις 19:15. Το αεροπλάνο ήταν σίγουρα της aegean(μάλλον airbus A320) και δεν ήταν πτήση σε συνεργασία με κάποια άλλη εταιρία. Μια ακόμη πτήση της aegean έφευγε για Βαρσωβία στις 5:00 το πρωί με κωδικό a3 4232. Έχει κανείς ιδέα για αυτές τις πτήσεις; Είναι charter; Νοικιάζει τα αεροπλάνα σε άλλους; :shock:
Είναι charter. Σύμφωνα με το περιοδικό της Aegean (αυτό που έχουν στη θήκη μπροστά από το κάθισμα), η Aegean διαθέτει ξεχωριστό charter unit με 5 αεροσκάφη, 3 εκ των οποίων έχουν έδρα το αεροδρόμιο του Ηρακλείου.
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.785
Likes
1.115
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
H Aegean ανακοινώνει τη συνεργασία της με την Booking.com, τη μεγαλύτερη εταιρεία διαδικτυακών (online) ξενοδοχειακών κρατήσεων στην Ευρώπη. Η Booking.com™, είναι η νούμερο 1 Ευρωπαϊκή εταιρεία ξενοδοχειακών κρατήσεων online, βάσει του αριθμού δωματίων που έχει πουλήσει (40,8 εκατομμύρια διαμονές ξενοδοχειακών δωματίων για το 2008).
Μέσω αυτής της συνεργασίας η Aegean Airlines δίνει την δυνατότητα σε όλα τα μέλη του προγράμματος Miles and Bonus, να προσθέσουν ακόμα περισσότερα μίλια στο λογαριασμό τους με κάθε online κράτηση ξενοδοχείου μέσω της ιστοσελίδας Aegean Airlines - Online Ticketerwerb, Hotelreservierung und Autovermietung. Για κάθε 1 ευρώ που ξοδεύετε για τη διαμονή σας κερδίζετε 2 μίλια. Επιλέξτε το ιδανικό ξενοδοχείο για εσάς από 71.000 ξενοδοχεία σε όλο τον κόσμο και κερδίστε διπλά.
όσοι μιλιοσυλλέκτες προσέλθετε:D
 
Last edited by a moderator:

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.785
Likes
1.115
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
επίσης θα ήθελα να προσθέσω ότι κι εγώ με την σειρά μου προσφέρω ναυτικά μίλια σε όποιον ταξιδέψει με την βάρκα μου..:D
 

vasso

Member
Μηνύματα
136
Likes
33
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Σκανδιναβία
Πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά ......
Υπάρχουν ελεύθερα εισιτήρια για Βενετία????
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
επίσης θα ήθελα να προσθέσω ότι κι εγώ με την σειρά μου προσφέρω ναυτικά μίλια σε όποιον ταξιδέψει με την βάρκα μου..:D
lefteri εντάξει για την προσφορά σου αλλα θα ταξιδεψω μόνο με το ήδη υπάρχον περιεχόμενό της !!:cool:
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.785
Likes
1.115
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
lefteri εντάξει για την προσφορά σου αλλα θα ταξιδεψω μόνο με το ήδη υπάρχον περιεχόμενό της !!:cool:
το ξέρω ότι πάντα ονειρεύοσουν να ταξιδέψεις μαζί μου αλλά δεν ήξερες πως να μου το πεις φανούλα μου...:D
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.785
Likes
1.115
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
Πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά ......
Υπάρχουν ελεύθερα εισιτήρια για Βενετία????
βενετία έχει προσφορά μεγάλη και τριπλά ναυτικά μίλια.... το μόνο που θα χρειαστείς είναι γαιδουρινή υπομονή γιατί λόγω της μεγάλης ζήτησης υπάρχει μεγάλη λίστα αναμονής....:D
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.269
Μηνύματα
885.811
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
GThan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom