Aegean Airlines Νέα κ Πληροφορίες για Aegean

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Μα οσοι ταξιδευαν περιστασιακα, δεν θα τους νοιαζει καν η ανοδος ή γενικα η αναπροσαρμογη των τιμων. Ασε που μαλλον θα τους αρεσει επειδη θα μπορεσουν να κανουν και κανενα ταξιδακι παραπανω.
Αλλα δεν διαφωνω, ειδικα για τα δρομολογια εσωτερικου.
Αυτο παντως που με ενοχλει ειναι η μικρη χειραποσκευη. Γιατι για 2ημερα, 3ημερα καποιος( εκτος απο χρυσα μελη) θα προτιμησει μια loco με καλυτερη χωρητικοτητα και φθηνοτερο εισιτηριο.
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
To θεμα ειναι σου κοβουν τη βαλιτσα,σε λιγο κοβουν το οποιο γευμα,μεχρι κ νερο θα πληρωνεις...αρα καμια διαφορα με easyjet...απλα η Αιγαιου θα εχει περισσοτερα δρομολογια
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.289
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
To θεμα ειναι σου κοβουν τη βαλιτσα,σε λιγο κοβουν το οποιο γευμα,μεχρι κ νερο θα πληρωνεις...αρα καμια διαφορα με easyjet...απλα η Αιγαιου θα εχει περισσοτερα δρομολογια
Για Ιταλια εχει ηδη κοπει το γευμα..μπορεις ομως να παρεις easyjet. Βιασου μονο γιατι απο απριλη μας αφηνει χρονους...οποτε μπισκοτακι κ παλι μπισκοτακι..κ Chianti βεβαιως...
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Για Ιταλια εχει ηδη κοπει το γευμα..μπορεις ομως να παρεις easyjet. Βιασου μονο γιατι απο απριλη μας αφηνει χρονους...οποτε μπισκοτακι κ παλι μπισκοτακι..κ Chianti βεβαιως...
Ξέρεις κάτι για την easy jet και δεν μας το λες;
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Για Ιταλια εχει ηδη κοπει το γευμα..μπορεις ομως να παρεις easyjet. Βιασου μονο γιατι απο απριλη μας αφηνει χρονους...οποτε μπισκοτακι κ παλι μπισκοτακι..κ Chianti βεβαιως...
Ποτε δεν ειχα κολλημα με εταιρειες ουτε θα εχω...
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.289
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Ποτε δεν ειχα κολλημα με εταιρειες ουτε θα εχω...
μα δεν ηταν κατι προσωπικο..απλα σχημα λογου μια κ ανεφερες την easy που εγκαταλειπει τη Ρωμη τελος Μαρτιου.. θυμα του ανταγωνισμου. κ του μπισκοτου..
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Δεν ηταν προσφορα ηταν απλα η τιμη μετα απο 9 μηνες. Μια χαρα ξερω να ξεχωριζω τις προσφορες..

Προφανεστατα δεν ξερεις... ΠΟΤΕ η Α3 δεν ειχε κανονικες τιμες στα 136€... η τιμη που αναφερεις ηταν προσφορα και μαλιστα οχι απο το επισημο site της αλλα απο γνωστα Ελληνικα αεροπορικα sites...


Σωστα τι ξερουν οσοι εχουν πεταξει μαζι της, ακολουθωντας τους κανονες της και δεν αντιμετωπισαν κανενα προβλημα;
Μπορεις να μοιραστεις την ασχημη εμπειρια σου μαζι της ωστε να μαθουμε και να μην παθουμε.
Μα ασφαλως και δεν ξερουν... μα και μονο το οτι ταξιδεψαν με αεροπλανο αποτελει ειδηση για τους περισσοτερους. Σαφεστατα λοιπον δεν εχουν εμπειριες για να κρινουν αν μια εταιρια ειναι καλη η οχι... ειναι σα να μου λες οτι ξερουν να τρωνε τα εκατομυρια των ανθρωπων που διαλεγουν να τρωνε σε ταχυφαγεια και αν ξερουν να ταξιδευουν οι χιλιαδες των ταξιδιωτων που πηγαινουν διακοπες σε all inclusive...

Τα καλα και τα κακα του Λιγδη εχουν αναλυθει δεκαδες φορες στο φορουμ μας και ειλικρινα βαριεμαι και εγω και οσοι μας παρακολουθουν να διαβαζουν τα ιδια και τα ιδια... αν και ελαχιστους ενδιαφερει, οταν εγω πρωτοπεταξα με τον Λιγδη και ειπα ευχαριστω δεν θα ξαναπαρω, εσυ μαλλον ησουν στο γυμνασιο και δεν ηξερες καν την υπαρξη του...
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Προφανεστατα δεν ξερεις... ΠΟΤΕ η Α3 δεν ειχε κανονικες τιμες στα 136€... η τιμη που αναφερεις ηταν προσφορα και μαλιστα οχι απο το επισημο site της αλλα απο γνωστα Ελληνικα αεροπορικα sites...




Μα ασφαλως και δεν ξερουν... μα και μονο το οτι ταξιδεψαν με αεροπλανο αποτελει ειδηση για τους περισσοτερους. Σαφεστατα λοιπον δεν εχουν εμπειριες για να κρινουν αν μια εταιρια ειναι καλη η οχι... ειναι σα να μου λες οτι ξερουν να τρωνε τα εκατομυρια των ανθρωπων που διαλεγουν να τρωνε σε ταχυφαγεια και αν ξερουν να ταξιδευουν οι χιλιαδες των ταξιδιωτων που πηγαινουν διακοπες σε all inclusive...

Τα καλα και τα κακα του Λιγδη εχουν αναλυθει δεκαδες φορες στο φορουμ μας και ειλικρινα βαριεμαι και εγω και οσοι μας παρακολουθουν να διαβαζουν τα ιδια και τα ιδια... αν και ελαχιστους ενδιαφερει, οταν εγω πρωτοπεταξα με τον Λιγδη και ειπα ευχαριστω δεν θα ξαναπαρω, εσυ μαλλον ησουν στο γυμνασιο και δεν ηξερες καν την υπαρξη του...
136 ήταν η τιμή στο σάιτ της εταιρείας χωρίς να έχει βγάλει προσφορά.

Τώρα μιλάς σαν κάτι μεγαλομπαρμπαδες που όταν τα βρίσκουν σκούρα λένε ότι πήγαν φαντάροι όταν εμείς πηγαίναμε σχολείο. Όταν εσύ έγραψες το δικό σου φουσκωσες από περηφάνια; Ε μεγαλυτερε;
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
136 ήταν η τιμή στο σάιτ της εταιρείας χωρίς να έχει βγάλει προσφορά.
Μωρέ χαλάω εγώ χατήρια... 136 χωρίς προσφορά, 136 χωρίς προσφορά... εσύ που πας κάθε 15 στο Λονδίνο σίγουρα ξέρεις καλύτερα... τι να ξέρω εγώ ο φουκαράς από ταξίδια, εισιτήρια, προσφορές και Λονδίνα...

Τώρα μιλάς σαν κάτι μεγαλομπαρμπαδες που όταν τα βρίσκουν σκούρα λένε ότι πήγαν φαντάροι όταν εμείς πηγαίναμε σχολείο. Όταν εσύ έγραψες το δικό σου φουσκωσες από περηφάνια; Ε μεγαλυτερε;
Η αλήθεια είναι ότι στα αεροπορικά γενικά τα βρίσκω σκούρα και ειδικά με σένα ακόμη πιο πολύ, γιατί είσαι βαθύς γνώστης... το σενάριο να βαριέμαι να μπω για χιλιοστή φορά σε μια ανούσια κουβέντα για τον Λίγδη, με έναν τύπο που πέταξε πέντε φορές μαζί του και νομίζει ότι ανακάλυψε την Αμερική, προφανώς λαμβάνεται ως αδυναμία... ας είναι, είπαμε χατήρια δεν χαλάω...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.539
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom