Aegean Airlines Νέα κ Πληροφορίες για Aegean

thespx89

Member
Μηνύματα
16
Likes
27
Εν τω μεταξύ αν βάλεις τον "κωδικό" για το 1+1 μετά δε μπορείς να χρησιμοποιήσεις δωροκάρτα; Ή κάνω εγώ κάτι λάθος;
 

Pel

Member
Μηνύματα
752
Likes
3.810
Ταξίδι-Όνειρο
Και πού δεν θέλω;
Και όλο πέφτει το site
Το πρωί μια φίλη έκλεισε 1+1 και στο τελευταίο βήμα την χρέωσε διπλό ποσό. Μετά είδε και έπαθε να το ακυρώσει μέσω του τηλεφωνικού κέντρου, όπου της είπαν ότι κόλλησε το site λόγω μεγάλης επισκεψιμότητας
 

Pierre_1976

Member
Μηνύματα
518
Likes
858
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona
Ταξίδι-Όνειρο
Σεληνη
Άραγε άλλες μεγάλες αεροπορικές εταιρείες βγάλανε τέτοιες προσφορές - υποτιθέμενης έκπτωσης;; Η μόνο εδώ τα δικά μας τσακάλια του μάρκετινγκ έχουν συνδέσει κάθε είδους θρησκευτική γιορτή, εμπορική επιτυχία, επέτειο ή ότι άλλη βλακεία εμπορικού ενδιαφέροντος με ξεπουλαμε αεροπορικά εισιτήρια....
 

Pel

Member
Μηνύματα
752
Likes
3.810
Ταξίδι-Όνειρο
Και πού δεν θέλω;
Εγώ πάντως σήμερα βλέπω πιο χαμηλές τιμές από τις προηγούμενες μέρες στους μήνες που δεν ισχύει το 1+1
 

nick07

Member
Μηνύματα
297
Likes
567
Γιατί έχω τσεκαρει τις τελευταίες 3 εβδομάδες , 4 συγκεκριμένους προορισμούς ( Μάλτα, Βαρκελώνη, Βουδαπέστη, Καιρό) ..οι τιμές ήταν σταθερές. Τώρα μα σε όλους τους προορισμούς εντελώς τυχαία έχουν αυξήσει τις πρωινές πτήσεις και έχουν μειώσει τις βραδινές, και έχουν αυξήσει και τις κοντινές ημερομηνίες επιστροφής!! Πχ. Βαρκελώνη έβρισκα 22/6 με 27/6 με πρωινή στο πήγαινε και βραδινή στο γυρνα στα 185/άτομο.. τώρα το συγκεκριμένο έχει 200+ με την προσφορά, αλλά η βραδινή είναι στα 150/άτομο.
Μέγιστη κοροϊδία..
Εχω κι εγω την εντυπωση πως εχουν φουσκωθει καπως οι τιμες αλλα βρισκεις φτηνοτερα εισιτηρια συγκριτικα με πριν καποιες μερες που ειχα τσεκαρει - βεβαια δεν μπηκα σε τετοια λεπτομερη συγκριση αλλά σε καποιους προορισμους με +/- 1 μερα διαφορα βρηκα συνολικα για 2 ατομα πηγαινε ελα περιπου 150 ευρώ φτηνοτερα. Βεβαια το συστημα λεει πως κερδιζω 200+ ευρω που νομιζω πως ειναι καπως φουσκωμενο.

Οι τιμες των αεροπορικων παντως γενικα εχουν παρει την ανιουσα. Ακριβα μου φαινονται ακομα και τα εισιτηρια των low cost.
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.274
Likes
7.941
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Καλημέρα και καλή Κυριακή από το δροσερό και βροχερό Koblenz, για πάμε όλα τα παιδάκια που θέλουν εισιτήρια με την αγαπημένη μας, ισχύει ως 13 Μαρτίου με χρήση visa και για πτήσεις έως Νοέμβριο.... VISAFEB24NA

Υ. Γ Να σας δώσω iban να μου βάλετε κάτι?
 
Last edited:

tatooine

Member
Μηνύματα
1.444
Likes
5.267
GOEARLY30 για δοκιμάστε σε πτήσεις από 01 Ιουνίου έως 31 Οκτωβρίου
Το έχουμε πάρει και εμείς φίλε Ιωάννη.
Κράτηση έως 21/03/2024
Πτήσεις μεταξύ 01/06/2024 – 31/10/2024
Δυστυχώς είναι μονό για όσους έχουν πάρει το συγκεκριμένο μειλ.
Η έκπτωση σημαντική θα έλεγα 30%.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.531
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom