Νέα συνάντηση Θεσσαλονίκη 11/11

Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Παιδιά sorry αλλά ίσως δεν τα καταφέρω! Η γκαντεμιά με την κράτηση διπλώματος με ξεβόλεψε πάρα πολύ! Ελπίζω να βρω το χρόνο για να έρθω με ΚΤΕΛ ή να με φέρει κάποιος!
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.883
Likes
14.445
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Σας είπα; Εγώ θα ρθω κατευθείαν στο εμιγκρέ 14:00 η ώρα. Χωρίς την κόρη μου.
 

ELGEO2

Member
Μηνύματα
732
Likes
693
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
πέρασμα καρακορουμ
sas :clap::clap: oloys ,,,,eimai ligo makrya kai den tha ertho stin parea sas... eimai tora phnom penh kai pithanon ayrio tin ora tis synantisis sas na etoimazomai gia nani se kapoio parapotameio meros toy mekong river in viet nam ... kala na perasete ,,,:clap::clap::clap::clap:
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.607
Likes
9.864
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
sas :clap::clap: oloys ,,,,eimai ligo makrya kai den tha ertho stin parea sas... eimai tora phnom penh kai pithanon ayrio tin ora tis synantisis sas na etoimazomai gia nani se kapoio parapotameio meros toy mekong river in viet nam ... kala na perasete ,,,:clap::clap::clap::clap:
σε μισουμε λιγουλακι .....!! :(:(:(:(
εσυ καλα να περνας εκει που εισαι :D :D :D:D:lol::lol:
 

PopiTzil

Member
Μηνύματα
89
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
...........
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία,Κούβα..
sas :clap::clap: oloys ,,,,eimai ligo makrya kai den tha ertho stin parea sas... eimai tora phnom penh kai pithanon ayrio tin ora tis synantisis sas na etoimazomai gia nani se kapoio parapotameio meros toy mekong river in viet nam ... kala na perasete ,,,:clap::clap::clap::clap:
Καλά να περνάς ELGEO2.....θα σε δούμε σε επόμενη συνάντηση!!!
 

Kalliopi2

Member
Μηνύματα
54
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Βόρεια Ιταλίαααααα
Ταξίδι-Όνειρο
Salar De Uyuni, Βολιβία
--Αφού συμφωνείτε με το εμιγκρέ, όταν δηλώσουν όλοι συμμετοχή και μια μέρα πριν τη συνάντηση θα κλείσω τραπέζι στο εμιγκρέ (νομίζω μας χωράει μια χαρά) οπού έχει και φαγητό και ποτά και μετά βλέπουμε. Στο μαγαζί για όσους έρθουν απευθείας εκεί και όχι στην έκθεση υπολογίστε ότι θα είμαστε μετά τις 2 ή 2κ30 περίπου.


--Όσοι πιστεύουν θα καθυστερήσουν να έρθουν στην έκθεση λόγω υποχρεώσεων και δε μας βρουν στην είσοδο ας μου στείλουν πμ να τους στείλω το κινητό μου ώστε να μιλήσουμε εκείνη τη στιγμή για να μας βρουν.

:lol: Είμαι νέο μέλος και δε μπορώ να στείλω πμ (αν μπορείτε στείλτε μου εσείς, αν κ δεν ξέρω αν θα προλάβω να το δω σήμερα) θα προσπαθήσω να σας βρω στην Έκθεση μετά τις 1 .....
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
--Αφού συμφωνείτε με το εμιγκρέ, όταν δηλώσουν όλοι συμμετοχή και μια μέρα πριν τη συνάντηση θα κλείσω τραπέζι στο εμιγκρέ (νομίζω μας χωράει μια χαρά) οπού έχει και φαγητό και ποτά και μετά βλέπουμε. Στο μαγαζί για όσους έρθουν απευθείας εκεί και όχι στην έκθεση υπολογίστε ότι θα είμαστε μετά τις 2 ή 2κ30 περίπου.


--Όσοι πιστεύουν θα καθυστερήσουν να έρθουν στην έκθεση λόγω υποχρεώσεων και δε μας βρουν στην είσοδο ας μου στείλουν πμ να τους στείλω το κινητό μου ώστε να μιλήσουμε εκείνη τη στιγμή για να μας βρουν.

:lol: Είμαι νέο μέλος και δε μπορώ να στείλω πμ (αν μπορείτε στείλτε μου εσείς, αν κ δεν ξέρω αν θα προλάβω να το δω σήμερα) θα προσπαθήσω να σας βρω στην Έκθεση μετά τις 1 .....
Καλύτερα, έλα στο εμιγκρέ. Πιο εύκολα θα μας εντοπίσεις καθιστούς σε ένα μεγάλο τραπέζι.
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Καλά να περάσετε όλοι σας! Τα λέμε από κοντά την επόμενη φορά!
 

alexstef2

Member
Μηνύματα
307
Likes
166
--Elgeo καλή συνέχεια! Στην επόμενη έχεις να μας πεις πολλά!

--Καλλιόπη σου στέλνω το κιν μου για ότι χρειαστείς!

--Ευχαριστούμε Έρση! Θα σε βάλουμε πάντως απουσία! δε γλιτώνεις..
 

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.434
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος
Δυστυχώς και εγώ δεν θα έρθω, έχω δουλειά....

Αλεξ σε ευχαριστούμε για την οργάνωση!

Καλα να περάσετε, θα τα πούμε άλλη φορά!

ELGEO2- να περνάς όμορφα!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.063
Μέλη
38.910
Νεότερο μέλος
giota789

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom