Νέος κοροναϊος- θα πάμε ή να ακυρώσουμε ??

love travel

Member
Μηνύματα
47
Likes
40
Εγώ πεταω14/3για Λονδίνο κ μετά Βερολίνο....όλοι έπεσαν πάνω μου....με λένε τρελή αναίσθητη.. οοοοοοχιιιιιιιι.,.εγώ δεν ακυρώνω.....έξι μήνες το σχεδιάζω κ το περιμένω...αν δεν γίνει κάτι δραματικό δεν με σταματάει μια γρίπη....
 

Vicks

Member
Μηνύματα
636
Likes
1.908
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Eσεις παιδια με τα ταξιδια σας τι θα κανετε?Θα ακυρωσετε λογω κορονοιου?Δεν μιλαω για Ιταλια μιλαω γενικα οτι ειχατε κλεισει για αυτη την περιοδο?
Τέλη του μήνα Αθήνα από Γερμανία που ζω και αρχές Απριλίου Ισλανδία, καμία αλλαγή.
 

katerinavama

Member
Μηνύματα
44
Likes
76
Και εγώ μετά τις 20/3 και δεν ακυρωνω τίποτε. Φυσικά ήδη έχουν αρχίσει να έχω οχλησεις από οικογενειακό, φιλικό και επαγγελματικό περιβάλλον, για να ακυρώσω το ταξίδι. Δεν το σκοπεύω πάντως, μόνο αν απαγορευτουν οι πτήσεις.
Και εμεις παμε μεσω Μπεργκαμο Αλσατια μεσα Απριλη και δεν ακυρωνω εκτος αν το απαγορευουν οι πτησεις
Τέλη του μήνα Αθήνα από Γερμανία που ζω και αρχές Απριλίου Ισλανδία, καμία αλλαγή.
Δεν ακυρώνω αφού έρχεται το τελος του κόσμου συμφωνά με τους δημοσιογράφους ας πάω εκεί που θέλω τοσα χρονιά
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Eσεις παιδια με τα ταξιδια σας τι θα κανετε?Θα ακυρωσετε λογω κορονοιου?Δεν μιλαω για Ιταλια μιλαω γενικα οτι ειχατε κλεισει για αυτη την περιοδο?
Αφού θα πεθάνουμε που θα πεθάνουμε γιατί να μην ευχαριστηθούμε τις τελευταίες μέρες της ζωής μας; Δεν βλέπω την ώρα να φύγω και να πάω εκεί που θα μου κάνουν μασάζ κάθε μέρα υπό τους ήχους των πουλιών της ζούγκλας. Στον παράδεισο μια ώρα αρχύτερα...
 

Μαίρη π

Member
Μηνύματα
71
Likes
20
Καλησπέρα σας , ένα ταξίδι στην Γερμανία μέσα Μαρτίου με το καλό θα το ακυρώνατε γτ εχω τρομάξει γενικά με αυτά που διαβάζουμε; (Νυρεμβέργη-Μόναχο-Μπάμπεργκ)
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.371
Likes
14.276
Καλησπέρα σας , ένα ταξίδι στην Γερμανία μέσα Μαρτίου με το καλό θα το ακυρώνατε γτ εχω τρομάξει γενικά με αυτά που διαβάζουμε; (Νυρεμβέργη-Μόναχο-Μπάμπεργκ)
Θα παω περίπου τότε λίγο πιό βόρεια στην Γερμανία.Δεν ακυρώνω τώρα.Είναι προσωπική απόφαση όμως.
 

Vicks

Member
Μηνύματα
636
Likes
1.908
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Καλησπέρα σας , ένα ταξίδι στην Γερμανία μέσα Μαρτίου με το καλό θα το ακυρώνατε γτ εχω τρομάξει γενικά με αυτά που διαβάζουμε; (Νυρεμβέργη-Μόναχο-Μπάμπεργκ)
Με τα τωρινά δεδομένα, όχι, για ποιο λόγο;
Ακούω για επιδρομές σε σούπερ μάρκετ στην Ελλάδα, εδώ όλα ήρεμα. 82,5 εκ. άνθρωποι, 19 κρούσματα.
 

love travel

Member
Μηνύματα
47
Likes
40
Καλησπέρα σας , ένα ταξίδι στην Γερμανία μέσα Μαρτίου με το καλό θα το ακυρώνατε γτ εχω τρομάξει γενικά με αυτά που διαβάζουμε; (Νυρεμβέργη-Μόναχο-Μπάμπεργκ)
Εγώ θα παω14/3...εκτός κ αν ακυρωθούν οι πτήσεις....κ θα είμαι μόνη μου....όποιος είναι να πνίγει ποτέ του δεν πεθαίνει.....έλεγε η μάνα μου....
 

marathes

Member
Μηνύματα
54
Likes
86
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
ΗΠΑ-ΔΥΤΙΚΗ ΑΚΤΗ
Πετάω με alitalia μέσω Ρώμης για Ν. Υόρκη μέσα Απριλίου, δεν ακυρώνω εννοείται απλά φοβάμαι μην ακυρώσει η alitalia. Ελπίζω να καταλαγιάσουν τα πράγματα μέχρι τότε.
 

Μαίρη π

Member
Μηνύματα
71
Likes
20
Με τα τωρινά δεδομένα, όχι, για ποιο λόγο;
Ακούω για επιδρομές σε σούπερ μάρκετ στην Ελλάδα, εδώ όλα ήρεμα. 82,5 εκ. άνθρωποι, 19 κρούσματα.
Σε ευχαριστώ για την απάντηση . Γιατί βλέποντ ας για την Ιταλία φοβήθηκα και δεν ξέρω τι ακριβώς γίνεται στην Γερμανία δηλαδή αν είναι πιο επικίνδυνα . Μένεις στην Γερμανία ;

Θα παω περίπου τότε λίγο πιό βόρεια στην Γερμανία.Δεν ακυρώνω τώρα.Είναι προσωπική απόφαση όμως.
Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση . Έχεις δίκιο . Βλέποντας με το καλό πώς θα είναι κιόλας σε λίγες μέρες . Καλά να περάσεις .
 

alvadi

Member
Μηνύματα
553
Likes
2.806
Επόμενο Ταξίδι
Μπέργκαμο
Ταξίδι-Όνειρο
Μεξικό
20/3 φεύγω για Λισαβόνα. Δεν σκοπεύω να το ακυρωσω..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.779
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom