Νεα συναντηση Θεσσαλονικης και των περιχωρων στις 18/12 ????

Πότε να γινει η συναντηση της Θεσσαλονικης;

  • 17 Δεκεμβριου

    Votes: 15 57,7%
  • 18 Δεκεμβριου

    Votes: 1 3,8%
  • 23 Δεκεμβριου

    Votes: 10 38,5%

  • Total voters
    26
  • Poll closed .

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
"Το έτσι" είναι ένα σαντουιτσάδικο απέναντι από το λευκό πύργο. (πολύ νόστιμα)
Τα ονομάζει "σαν-του-ετς- " Κατάλαβες ή να στο εξηγώ στα χαμουτζήδικα;
Απάντησε στον chris στα χαμουτζίδικα μήπως και ντεμέκ σε καταλάβουμε :bleh:
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Ε, ναι, βρε Φένια, καλά σου λέει ο dmdoc, πρέπει να είσαι πιο ακριβής. Πού να καταλάβουν οι άνθρωποι? Απέναντι, πού απέναντι? Στη θάλασσα? Στο Βασιλικό Θέατρο? Στο πάρκο της ΧΑΝΘ? Στο Κρατικό Θέατρο? Τόσα "απέναντι" υπάρχουν! :bleh:
 

LIDA

Member
Μηνύματα
449
Likes
229
Και κάποιες άλλες εναλλακτικές που σκέφτηκα είναι μέλαθρον, ρούγα??? Για τις 17 μεσημέρι μιλάω πάντα. Καλή και η ιδέα του νεγροπόντε πάντως!
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.888
Likes
14.497
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Παιδιά,πρέπει να αποφασίσουμε για να μαζέψουμε και τις συμμετοχές.
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.612
Likes
9.906
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
εβγαλα 3 επιλογες . Τοιχο-τοιχο,χρυσοψαρο και μυροβολος σμυρνη .. Για το νεγροποντε δεν διαβασα καλες κριτικες στο ιντερνετ .. Πειτε μου ποιο απο τα 3 ειναι πιο καλο για μεσημερι και θα τους παρω τηλεφωνο το απογευμα ..
 

LIDA

Member
Μηνύματα
449
Likes
229
Orest το τοίχο τοίχο λέω να το βγάλεις γιατί δεν προσφέρεται για μεσημέρι, εκτός εάν έχει πάει κάποιος..
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.888
Likes
14.497
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Ωραια, αν είναι κλείνουμε και το Haven Haven ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΕΝΤΡΟ ΘΕΣ ΝΙΚΗΣ | Bars - Νυχτερινή διασκέδαση stigmap.gr για τις 23 του μηνός στις 17:00. (ε ?? )
Θα πάω από εκεί να συννενοηθώ. Οποιος θέλει να έρθει ας μου στείλει πμ και θα ανακοινώνω τα ονόματα εδώ. Εκτός και αν βοηθήσουν οι μοντς για λινκ συμμετοχής.
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.612
Likes
9.906
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
οκ οποτε παιρνω χρυσοψαρο και μυροβολος σμυρνη για να δω τι θα μου πουνε και μιλαμε το απογευμα ..
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
πάντως το Νεγροπόντε για τις 17 δεν θα το πρότεινα εμένα δεν με ενθουσιασε καθόλου το φαγητό του, πολύ καλύτερο το Χρυσόψαρο, αλλά και Ρούγα ή Μέλαθρον δεν είναι άσχημα..
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Ρούγα δεν έχω πάει αλλά το Μέλαθρον μου άρεσε κι εμένα.

Ορέστη, αν πάρεις τη Μυροβόλο Σμύρνη, μην ξεχάσεις να τους πεις ότι έχουμε και κουπόνια για να μας κάνουν την έκπτωση του 50% και να διευκρινήσεις τι ποτά περιλαμβάνουν σ' αυτήν (εμένα μου είχαν κάνει σε ούζα και κρασιά, αλλά δεν πειράζει να το ξανα-επιβεβαιώσουμε).
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.612
Likes
9.906
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Ναι θα τους το πω .. Εχουμε αρκετα κουπονια ??? πχ αν ειμαστε 20-25 ατομα θα φτασουν για ολους ?? ok θα παρω αν ειναι και στο Μελαθρον να δω τι παιζει και στη Ρουγα για να εχουμε επιλογες .. Το απογευμα θα ξερω και θα σας πω προκειμενου μεχρι αυριο max να τρεχει λινκ με συμμετοχες ..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.258
Μηνύματα
885.368
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom