Νεα συναντηση Θεσσαλονικης και των περιχωρων στις 18/12 ????

Πότε να γινει η συναντηση της Θεσσαλονικης;

  • 17 Δεκεμβριου

    Votes: 15 57,7%
  • 18 Δεκεμβριου

    Votes: 1 3,8%
  • 23 Δεκεμβριου

    Votes: 10 38,5%

  • Total voters
    26
  • Poll closed .

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.434
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος
δεν πειράζει θα φέρω εγώ ρακή ...δυνατό :xmas_cheesygrin:
 

LIDA

Member
Μηνύματα
449
Likes
229
Δυστυχώς δεν θα μπορέσω να έρθω σήμερα λόγω ανωτέρας...Σας εύχομαι να περάσετε καλά και καλά χριστούγεννα!φιλια
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Κι εγώ πάλι θα σας πουλήσω!!! Αυτό το "και περιχώρων" καθόλου δεν το τίμησα τελικά...Συγνώμη αλλά έχω την ίδια δυσκολία με την προηγούμενη φορά, δεν προλαβαίνω προθεσμία :( Να περάσετε πολύ όμορφα και καλές γιορτές σε όλους!
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Κι εγώ πάλι θα σας πουλήσω!!! Αυτό το "και περιχώρων" καθόλου δεν το τίμησα τελικά...Συγνώμη αλλά έχω την ίδια δυσκολία με την προηγούμενη φορά, δεν προλαβαίνω προθεσμία :( Να περάσετε πολύ όμορφα και καλές γιορτές σε όλους!
Εσύ έτσι όπως το πας, και στα Σέρρας να πούμε ότι θα κάνουμε συνάντηση, πάλι δε θά'ρθεις.

Καλές γιορτές.
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Επιτέλους μετά από πολλές απουσίες κατάφερα να παρευρεθώ στη σημερινή συνάντηση!!χάρηκα πολύ που ξαναείδα παλιούς γνώριμους και γνώρισα καινούργια πρόσωπα(ο orescrete έφυγε πολύ νωρίς πριν πάω και κρίμα δεν τον πέτυχα).
Βorealis,ΕΡΣΗ ,Ινana ευχαριστούμε πάρα πολύ για τα κοζανίτικα,τα σπιτικά γλυκά και το ρακί,
Φένια ελπίζω να μην έχασες το τραίνο...
καλά χριστούγεννα,καλές γιορτές!!!με υγεία πάνω απ όλα και δουλειά!
και αν και όπου μπορούμε ας ταξιδεύουμε!
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Κρίμα που δεν πρόλαβα τον orescrete και την Μαριουλίτα !
Αλλά χάρηκα που τα είπα με όλους τους άλλους!
Μια και είμασταν λίγα άτομα, μπορεσαμε να μιλήσουμε περισσότερο όλοι μαζί.
Χάρηκα πολύ που τα είπαμε Alexstef!
Borealis πολύ χάρηκα που αυτήν την φορά τα κατάφερες και ήρθες! Να μας έρχεσαι πιο συχνά! Συνήθως δε δαγκώνουμε, παρά μόνο διαδικτυακά. Εκ του φυσικού είμαστε ευγενέστεροι. Και εμείς θα έρθουμε στην Αιανή! (μην το εκλάβεις ως απειλή: το μουσείο θα συνεχίσει να υπάρχει και μετά την έλευσή μας!) Ευχαριστούμε για τα γλυκά!
Καλλιόπη και Βίκυ χάρηκα πολύ που σας γνώρισα. Να τα ξαναπούμε σύντομα!
Μάριε, εγώ άργησα, εσύ έφευγες... θα τα πούμε την άλλη φορά!
Ιβάνα χάρηκα πολύ που σε ξαναείδα! Πολύ καλή ιδέα η ρακί!
Φένια καλό σου ταξίδι και καλά να περάσεις!
Romantic πολύ χάρηκα που αυτή τη φορά τα κατάφερες και ήρθες! Μας είχες λείψει από τις προηγούμενες διοργανώσεις.
Babaduma πάντα σταθερή αξία!
(Ο αφέντης επίσης σας χαιρετά δι αντιπροσώπου)
Καλά Χριστούγεννα να έχουμε και Καλά Ταξίδια!

(ξαναδιαβάζοντάς το κείμενο μου διαπιστώνω οτι χρησιμοποιώ όλο τη λέξη "χάρηκα". Αλλά είναι αλήθεια: και χάρηκα και πέρασα υπέροχα!)
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.424
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Σας γράφω από το τραίνο. σας ευχαριστώ πολύ που ήρθατε
ειδικά το γλυκό μας borealis. Νιωθω υποχρεη.
ευχαριστω και το παρτυ ανιμαλ silversurfer που μας εκανε εκπληξη.
να ειμαστε καλα ολοι και να βρισκομαστε συχνα.
 

alexstef2

Member
Μηνύματα
307
Likes
166
Φεύγοντας χθες ήμουν με ένα τεράστια χαμόγελο στο δρόμο από τη χαρά της συνάντησης! Κόντρα στη μιζέρια των καιρών και του φόρουμ κάποιες φορές Εύχομαι πάντα με χαμόγελο να ναι! Καλά Χριστούγεννα!

Borealis, Έρση, Ιβάνα ευχαριστούμε για τις νοστιμιές, Φένια ευχαριστούμε για την οργάνωση! Ευχαριστώ και την ταλαιπωρημένη σερβιτόρα που κατάλαβε από νωρίς ότι έμπλεξε μαζί μας αλλά τελικά δε βρήκε τον τρόπο να ξεμπλέξει!!χαχα
Καλές γιορτές!
 

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.434
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος
Και εγω ευχαριστώ παρά πολύ για μια πάνω από διασκεδαστική βραδιά (μην πω "υπέροχη".....όποιος καταλάβει, κατάλαβε:xmas_mrgreen:)...

Χάρηκα πολύ που γνωρίσαμε τους καινούργιους μας φίλους, ενώ οι παλιοί που παρευρέθηκαν ούτως ή άλλως ειναι σταθερός συνδιασμός που πάντα κερδίζει!

και που να σας πω για γλυκά....θα σας χαλάσω Χριστούγεννα (σε σας που δεν μπορούσατε να έρθειτε) :xmas_cool:

και του χρόνου παιδιά!!!!

Καλά Χριστούγεννα και καλές γιορτές σε όλους!!!!!!!:xmas_biggrin::xmas_biggrin::xmas_biggrin:
 
Last edited by a moderator:

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.606
Likes
9.861
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
προσπαθησα να στειλω το πρωι απο το κινητο μου,αλλα κατι εκανα λαθος ...
Μετα απο πολυ περιπετεια εφτασα Αθηνα ..
Χαρηκα παρα πολυ που γνωρισα πολλους τραβελστοριτες και στις 3 συναντησεις που εγιναν οσο καιρο ημουνα Θεσσαλονικη ..
Συγνωμη που δεν μπορεσα να κατσω παραπανω χθες,αλλα επρεπε να φυγω για Αθηνα ..
Να περνατε ομορφα τα φιλια μου στην νυμφη του Θερμαϊκου,καλες γιορτες σε ολους και πανω απόλα με υγεια
 

thessaris

Member
Μηνύματα
599
Likes
871
Αγαπητοί φίλοι δυστυχώς δεν μπόρεσα να παραβρεθώ σε δεύτερη σερί συνάντηση αλλά χάρηκα που σας γνώρισα το προηγούμενο Σάββατο. Περιμένω την επόμενη για να σας ξανασυναντήσω! Να' στε όλοι καλά, χρόνια πολλά και καλές γιορτές σε όλους!
 

marioulita

Member
Μηνύματα
39
Likes
17
Ήμουν και γω στην συνάντηση!!!Και όχι γιατί το διοργάνωσε η Φένια μου, αλλά περάσαμε ΤΕΛΕΙΑ!!!!Φένια να κανονίσεις η επόμενη συνάντηση να γίνει σύντομα...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.532
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom