Νεα συναντηση Θεσσαλονικης και των περιχωρων στις 18/12 ????

Πότε να γινει η συναντηση της Θεσσαλονικης;

  • 17 Δεκεμβριου

    Votes: 15 57,7%
  • 18 Δεκεμβριου

    Votes: 1 3,8%
  • 23 Δεκεμβριου

    Votes: 10 38,5%

  • Total voters
    26
  • Poll closed .

fenia42

Member
Μηνύματα
3.885
Likes
14.463
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Ααα, και μην ξεχάσετε : όσοι μπορείτε, Παρασκευή στις 17:00 στο Haven,
babaduma και εσύ :)
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
καλημερα
χαιρομαι που περασατε ομορφα και ειδα και στις φωτογραφιες γνωριμους συμφορουμιτες που τους εχω αποθυμησει ...
Ελένη σε χασαμε οι Νοτιοι και σε κερδισαν οι Βορειοι ( τυχεροι !!)
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.223
Likes
5.764
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Τι γλυκιά που ήταν η χτεσινή συνάντηση και πώς να μην ήταν δηλαδή αφού την γλύκαναν από την μια οι τόσοι και τόσοι συνφορουμίτες που ήταν παρόντες και από την άλλη η Dafni με τα καταπληκτικά γλυκά της! Σας ευχαριστούμε όλους γιατί περάσαμε τόσο όμορφα μαζί σας για μια ακόμη φορά. Orestecrete τα κατάφερες μια χαρά στην διοργάνωση κι ας ήμασταν τόσοι νοματαίοι. Ελπίζω να μπορέσω την Παρασκευή να δω και τους υπόλοιπους που δεν τα κατάφεραν σήμερα!
 

Dafni

Member
Μηνύματα
984
Likes
598
Ελένη σε χασαμε οι Νοτιοι και σε κερδισαν οι Βορειοι ( τυχεροι !!)[/quote]


σε ευχαριστω πολύ για τα καλα σου λογια αλλα να ξερεις(ειμαι σιγουρη οτι το ξέρεις)οτι με μερικους ανθρωπους νιωθω παντα κοντα οσο μακρια κι αν βρισκομαστε....:hug:
 

ioulios29

Member
Μηνύματα
49
Likes
221
Mία ακόμη αρμένικη βίζιτα πραγματοποιήθηκε σήμερα και η συμμετοχή ήταν μεγάλη!
Στην αρχή όταν είδα την παρέα νόμιζα πως είμαι σε λάθος τραπέζι μιας και ήταν όλοι άγνωστοι :) αλλά στην πορεία ήρθαν και οι παλιοί.
Περάσαμε πάρα πολύ όμορφα, χάρηκα για τα νέα άτομα που γνώρισα και για τα παλιά που ξαναείδα. Ευχαριστούμε τον vagantos & wife για την τιμή που μας έκαναν, τη Dafni για τα υπέροχα πραγματικά γλυκά της ( Leon τυχεράκια !!) και όλους όσοι συμμετείχατε στο να περάσουμε τόσο καλά.
ioulios29, welcome
Χάρηκα που γνώρισα τόσο ενδιαφέροντες ταξιδευτές, πέρασα πολύ όμορφα και μπήκα στην πρίζα για νέα ταξίδια (άλλο πράγμα τελικά να τα ακούς live από το να τα διαβάζεις). Να πάρει, θα μου μείνουν αξέχαστα τα γλυκάκια της Dafnis!!
Travel Stories Meeting - Coutchserfing Meeting 1-0.
 

LIDA

Member
Μηνύματα
449
Likes
229
Να ευχαριστήσω και εγώ με τη σειρά μου τον Ορέστη με τη βοήθεια της Φένιας για την άψογη οργάνωση καθώς ήμασταν μεγάλη και εκλεκτή παρέα!!!
Ελένη μου τα γλυκάκια έκαναν θραύση!!!!!

Φιλιά σε όλους!!!
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
AMBER ALERT ! AMBER ALERT !

Βρέθηκε τεσπίχ (κοινώς: κομπολόι) με μπλε χάντρες πάνω στο τραπεζάκι που ήταν δίπλα στα επανωφόρια. Περισυνελέγη και κρατείται υπό του babaduma.

Παρακαλείται ο αφηρημένος κάτοχός του να επικοινωνήσει μετά του θεματοφύλακος με π.μ. (ή, έστω, να το αναζητήσει στην επόμενη συνάντηση).

ΥΓ. Dafni, τα σοκολατάκια σου ... "θανατηφόρα"! Αφού εγώ, που δεν είμαι φίλος της σοκολάτας, έφαγα τέσσερα, καταλαβαίνεις! :xmas_smile:
 
Last edited by a moderator:

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.434
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος
χαίρομαι που περάσατε όμορφα...πάντα τέτοια...

καλά Χριστούγεννα σε όσους δεν θα ερθουν την Παρασκευή, ένω στους υπόλοιπους θα μοιράσω και φιλάκια από κοντα :)
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.885
Likes
14.463
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
To τραπέζι μας θα βρίσκεται μέσα, στο όνομα "Ταξιδιωτικό Φόρουμ" , θα είμαι εκεί από τις 16:30 μετά της βαλίτσας μου. C U there.
 
Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
To τραπέζι μας θα βρίσκεται μέσα, στο όνομα "Ταξιδιωτικό Φόρουμ" , θα είμαι εκεί από τις 16:30 μετά της βαλίτσας μου. C U there.
πού είναι το Haven είπαμε...; :xmas_rolleyes:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.234
Μηνύματα
884.522
Μέλη
38.925
Νεότερο μέλος
aggelikik

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom