Νεα συναντηση Θεσσαλονικης και των περιχωρων στις 18/12 ????

Πότε να γινει η συναντηση της Θεσσαλονικης;

  • 17 Δεκεμβριου

    Votes: 15 57,7%
  • 18 Δεκεμβριου

    Votes: 1 3,8%
  • 23 Δεκεμβριου

    Votes: 10 38,5%

  • Total voters
    26
  • Poll closed .

fenia42

Member
Μηνύματα
3.890
Likes
14.553
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Παιδακια έχουμε κλείσει στον επανω όροφο στο όνομα ταξιδιωτικό φόρουμ
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Ελπίζω να καταφέρω να έρθω να σας δω! "Δυστυχώς" με χώσανε σε βάρδια σε ένα εθελοντικό bazaar σήμερα και αύριο και δε ξέρω αν θα προλάβω! Φένια θα σε ενημερώσω στο κινητό σου γιατί είναι το μόνο που έχω. Καλά να περάσετε αν δε σας δω!
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
Η παρέα μεγάλη εκλεκτή και με πολύ κέφι...,
Ορίστε και 2 φωτογραφίες της συνάντησης.
 

Attachments

alexstef2

Member
Μηνύματα
307
Likes
166
Δυστυχώς δε κατάφερα να έρθω ήταν τελικά πολύ νωρίς για μένα λόγω δουλειάς! Θα τα πούμε στις 23!! Περάσατε καλά; φάγατε καλά; ήπιατε καλά;;;
 

erminathess

Member
Μηνύματα
566
Likes
321
Ταξίδι-Όνειρο
αργεντινη,μεξικο
Λουκουλεια η σημερινη συναντηση παιδια..
απο ολα ειχε το τραπεζι..
γιορτινο χριστουγεννιατικο, οπως αρμοζει το κλιμα των ημερων..

Ευχαριστουμε ιδιαιτερως τον Ορεστη για την αψογη διοργανωση του γευματος και τη Dafni που εκλεισε με τον πιο γλυκο τροπο το τραπεζι, με τις σπιτικες χριστουγεννιατικες σπεσιαλιτε της, οι οποιες εγιναν αναρπαστες (μα, ηταν πεντανοστιμα φιλεναδα!)

και του χρονου παιδια, να ειμαστε καλα,
ευχομαι και παλι σε ολους καλα χριστουγεννα! :xmas_lol::xmas_lol::xmas_lol:
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
Ακόμα σκασμένη είμαι από το φαγητό!! Πολύ ωραία η συνάντηση βρε παιδιά.. Ετσι πάντα να βρισκόμαστε. Συγχαρητήρια στον διοργανωτή που κατάφερε να τα βγάλει πέρα με τόσα άτομα και στη Δάφνη για τα υπέροχα γλυκά της... Δάφνηηηηη περιμένω σε π.μ. τη συνταγή!!!! ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ σε όλουςςςςςς
 

Dafni

Member
Μηνύματα
984
Likes
598
....αχ βρε παιδια επιτελους γραψατε για τη συναντηση!
αργησατε,και ειχα ένα αγχος μηπως κατα λαθος και ειχα βαλει κανενα επικινδυνο υλικο και εχω ξεκανει το μισο φορουμ!!!:xmas_lol:
παιδια χαρηκα πολυ που σας ειδα ολους,και μαλιστα σε τοσο ωραια γιορτινη αρμοσφαιρα....ορεστη ευχαριστουμε για την διοργανωση!!!
και οσοι ειστε στις 23 να περασετε πολύ πολύ ομορφα...
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Ακόμη μία φώτο της συνάντησης.
Πολύ πετυχημένη η συνάντηση. Χάρηκα που είδα πολλούς καινουργιους ( κι ας μην είπαμε πολλά) και απήλαυσα τη συντροφιά των "παλιών".
Απορία: Ποιος ειναι ο κύριος (δίπλα στην ωραία συμφορουμίτισσα) στη φωτό; Κάτι σαν ιδιοκτήτης του ουζερί μου "κάνει"
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.612
Likes
9.910
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Εγω ευχαριστω που τιμησατε ολοι με την παρουσια σας την συναντηση .. Και επισης με την σειρα μου να ευχαριστησω την Φενια γιατι αυτη με βοηθησε στην επιλογη του μερους :)
Και μην ξεχναμε και την συναντηση στις 23 πηγαμε με την Φενια στο Haven,ειναι πολυ ωραιος ο χωρος και περιμενουμε γνωστους και αγνωστους :D
Αααα και ενα ευχαριστω στην Ελενη για τα υπεροχα γλυκακια ... το παγητο που μας εφερε το μαγαζι δεν επιανε μια μπροστα τους :D
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.890
Likes
14.553
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Mία ακόμη αρμένικη βίζιτα πραγματοποιήθηκε σήμερα και η συμμετοχή ήταν μεγάλη!
Στην αρχή όταν είδα την παρέα νόμιζα πως είμαι σε λάθος τραπέζι μιας και ήταν όλοι άγνωστοι :) αλλά στην πορεία ήρθαν και οι παλιοί.
Περάσαμε πάρα πολύ όμορφα, χάρηκα για τα νέα άτομα που γνώρισα και για τα παλιά που ξαναείδα. Ευχαριστούμε τον vagantos & wife για την τιμή που μας έκαναν, τη Dafni για τα υπέροχα πραγματικά γλυκά της ( Leon τυχεράκια !!) και όλους όσοι συμμετείχατε στο να περάσουμε τόσο καλά.
ioulios29, welcome
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.265
Μηνύματα
885.701
Μέλη
38.946
Νεότερο μέλος
Delmary

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom