Νεο Μελος

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
28.986
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
την Ισπανια την φοβαμαι λιγακι λογω γλωσσας κυριως μιας και δε μιλαω γρι Ισπανικα. οσο για Κοπεγχαγη την ειχα στα υποψη και θελω παρα πολυ να παω αλλα εκανα λιγο πισω λογω του καιρου. θα ειναι μεσα Νοεμβρη οποτε πολυ φοβαμαι οτι η θερμοκρασια θα ειναι πολυ χαμηλη. Την Ιταλια δεν την εχω απορριψει.και Αμστερνταμ σκεφτομουν, οπως επισης και Βρυξελλες!!αχ δεν νομιζω οτι μπορω να αποφασισω. ειναι σαν να προσπαθεις να διαλεξεις αναμεσα σε διαμαντια!!!!
Όχι κάτω χώρες το Νοέμβριο, βρέχει συνέχεια! Πήγαινε καλύτερα μια Βενετία...
 

rena1988

Member
Μηνύματα
294
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
Ζανζιβάρη (11/2021)
Ταξίδι-Όνειρο
Περου
λοιπον νομιζω οτι εχω καταληξει.μιας και ο φιλος taver εβγαλε απο το χαρτη τις κατως χωρες (λογω βροχης) πηρα την αποφαση να παω Πραγα. εχω βρει και εισητηρια με 239 ευρω με την swiss air. σκεφτομαι να παω 15 με 18 Νοεμβριου.ελπιζω τεσσερις ημερες να μου φτασουν μιας και απο οτι ξερω η Πραγα δεν ειναι και πολυ μεγαλη οποτε πιστευω να ειμαι ανετη και να δω αρκετα πραγματα.
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
rena,αφού δεν έχεις πάει Ιταλία....δεν νομίζεις ότι είναι καιρός και ευκαιρία τώρα να την επισκεφθείς;; τι ψάχνεσαι γι'αλλού;Ιταλία δαγκωτό:haha:,χτύπα εκεί μια Ρώμη να το ευχαριστηθεί η ψυχούλα σου,προσφέρεται και για μόνους και για μόνες:rolleyes:έχει τόσα πράγματα να δείς που δε θα βαρεθείς καθόλου!
 

rena1988

Member
Μηνύματα
294
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
Ζανζιβάρη (11/2021)
Ταξίδι-Όνειρο
Περου
την Ιταλια θα την επισκεφθω αλλα καποια αλλη στιγμη μαζι με ενα φιλαρακι που την ξερει καλα και θα με ξεναγησει. οποτε την εχω αφησει για καπου παρακατω. αυτη τη φορα θα εξερευνησω την Πραγα που απο οτι ακουω θεωρειται παραμυθενια!ελπιζω να εχουν δικιο.
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Δεν πας καλύτερα καμιά Ελβετία ή Γερμανία;
 

rena1988

Member
Μηνύματα
294
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
Ζανζιβάρη (11/2021)
Ταξίδι-Όνειρο
Περου
αχ μη μου βαζεις ιδεες τωρα που εχω κατασταλαξει!!!!
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Γιατί να μην πάει Πράγα δεν κατάλαβα! Πήγαινε Πράγα που έχεις κατασταλάξει και είναι τέλεια! Δεν ξέρω τι παίζει Νοέμβριο απο θέμα βροχής, αλλά όλα τύχη είναι, εγώ είχα πάει Ιρλανδία και έβρεχε 1 μέρα μόνο, τι να πείς...ότι κάτσει!
 

rena1988

Member
Μηνύματα
294
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
Ζανζιβάρη (11/2021)
Ταξίδι-Όνειρο
Περου
οχι ενταξει εχω καταληξει!!! Πραγα θα παω. Σημερα πηγα να αγορασω και εναν ταξιδιωτικο οδηγο για να ξερω πως να κινηθω.
 

bubka

Member
Μηνύματα
34
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Μεξικο-Αβανα
Ταξίδι-Όνειρο
Περού-Χιλή
Iταλια μονο καλοκαιρι

Καλημερα σε ολους σας ,πρωτη φορα γραφω στο φορουμ,και νομιζω οτι μου αρεσει!!!
Οσο για την Ιταλια νομιζω οτι ο καλθτερος καιρος ειναι ανοιξη η καλοκαιρι(τελος) ενω η Πραγα θελει λιγο και το κρυο της,λιγο χουχουλιασμα!!:roll:
 

rena1988

Member
Μηνύματα
294
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
Ζανζιβάρη (11/2021)
Ταξίδι-Όνειρο
Περου
ευχαριστω πολυ. αν ολα παν καλα υπολογιζω σε περιπου ενα μηνα να φυγω. και εννοειται οταν γυρισω θα ανεβασω φωτο!!!!
 

Lyda

Member
Μηνύματα
723
Likes
241
Επόμενο Ταξίδι
ΚΑΛΜΥΚΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Καλα να περασεις στην Πραγα, ποσες μερες θα μεινεις;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.723
Μέλη
38.901
Νεότερο μέλος
udemeetim036

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom