Νεο Μελος

rena1988

Member
Μηνύματα
294
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
Ζανζιβάρη (11/2021)
Ταξίδι-Όνειρο
Περου
4-5 μερες. νομιζω οτι θα φτασουν για να δω αρκετα πραγματα στην Πραγα, εξαλλου δεν ειναι ιδιαιτερα μεγαλη πολη.
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
rena καλά να περάσεις στην Πράγα!ούτε εγώ έχω πάει και φυσικά την έχω στα ...πλάνα μου(παρά τα όσα γράφονται στο σχετικό war:haha::haha:),
bubka καλώς ήρθες στην παρέα μας,συμφωνώ ότι για Ιταλία καλύτερη εποχή είναι η άνοιξη!εννοείται!και λίγο πολύ αυτό πιστεύω για όλες τις ευρωπαικές πόλεις ..που έχουν τεράστια πάρκα,κήπους κλπ οπότε ένα μεγάλο κομμάτι της ομορφιάς αυτής το χάνεις μέσ το καταχείμωνο...απλά επειδή η rena ούτως η αλλως σκόπευε να κάνει ένα ταξίδι μέσ στον επόμενο μήνα το πρότεινα...
και πάλι καλώς ήρθες και καλά ταξίδια εύχομαι!
 

rena1988

Member
Μηνύματα
294
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
Ζανζιβάρη (11/2021)
Ταξίδι-Όνειρο
Περου
romantic woman, σε αυχαριστω πολυ!!και καλως ηρθες και απο μενα bubka!!
 

rena1988

Member
Μηνύματα
294
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
Ζανζιβάρη (11/2021)
Ταξίδι-Όνειρο
Περου
γεια σας και παλι παιδια!!!απλα ηθελα να μοιραστω μαζι σας τη χαρα μου αφου μολις χτες εκλεισα τα αεροπορικα και το ξενοδοχειο για την Πραγα!!!σε λιγοτερο απο μηνα θα βρισκομαι σ αυτη την υπεροχη πολη!!ελπιζω να περασω τελεια!!
 

Dva Srca

Member
Μηνύματα
558
Likes
1.053
Επόμενο Ταξίδι
ΗΠΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Οπουδήποτε Πολυνησία
Καλά έκανες και έκλεισες για Πράγα και όχι πάλι για Λονδίνο κατά τη γνώμη μου, καλά να περάσεις σου εύχομαι!
 

rena1988

Member
Μηνύματα
294
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
Ζανζιβάρη (11/2021)
Ταξίδι-Όνειρο
Περου
ευχαριστω παρα πολυ Dva Srca!
 

ioanna.gkan

Member
Μηνύματα
459
Likes
65
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη αλλά που,,,
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγωνια
Πραγα ε? Ξεκινα επιμορφωση απο τα σχετικα αρθρα στο φορουμ, εμενα με βοηθησαν πολυ. Κι οτι χρειαστεις εδω ειμαστε. θα περασεις σουπερ κοριτσακι!!! Καλως ηρθες!
 

rena1988

Member
Μηνύματα
294
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
Ζανζιβάρη (11/2021)
Ταξίδι-Όνειρο
Περου
να σαι καλα ioanna.gkan. εννοειται πως εχω διαβασει τα σχετικα αρθρα εδω, και περιμενω πως και πως να ερθει η ωρα να φυγω. για το μονο που αγχωνομαι λιγακι ειναι το οτι θα ειναι το πρωτο ταξιδι που θα κανω μονη μου στο εξωτερικο και εχω μια μικρη ανησυχια. παντως το βλεπω σα μια μικρη περιπετεια!!το μονο που φοβαμαι ειναι για το ξενοδοχειο. πριν φυγω πρεπει να τσεκαρω ξανα για την κρατηση που εχω κανει??υπαρχει περιπτωση να ακυρωθει κατι χωρις να με ενημερωσουν??
 
Μηνύματα
108
Likes
87
Επόμενο Ταξίδι
Βουκουρέστι
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός
Σκανδιναβία ανεπιφύλακτα.Μπορείς να πετάξεις μέχρι Κοπεγχάγη αεροπορικώς και στη συνέχεις να προμηθευτείς μια κάρτα για τους Σκανδιναβικούς σιδηροδρόμους και να πάς Σουηδία,Νορβηγία.Οσο αφορά τη διαμονή σου τα κράτη αυτά έχουν φοβερούς και οργανωμένους Youth Hostel( με πολύ καλές τιμές).Ο καιρός μην σε προβληματίζει.Περισσότερο κρύο έχει στην Ελλάδα .Εκεί το κρύο είναι χοντρό.Αν ντυθείς δεν έχεις πρόβλημα.Τα κράτη , εννοώ οι υπηρεσίες τους λειτουργούν άψογα.
 

maιra1

Member
Μηνύματα
206
Likes
118
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΟΚΙΝΑ
καλώς όρισες και να περάσεις υπέροχα στην Πράγα.Στο παλαιό κομμάτι της είναι πανέμορφη,παραμυθένια και οι βόλτες σου στις γέφυρες της κυρίως με τέτοιο καιρό θα σου μείνουν αξέχαστες.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.709
Μέλη
38.900
Νεότερο μέλος
Arte_miss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom