Γενικά Ντουμπάι Ντουμπάι ή ....;

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Mιλάμε για το φετινό ανύπαρκτο κρύο της Ελλάδας που έφτασε μέσα Γενάρη για να δουλέψουν τα χιονοδρομικά και γυρνούσαμε με κοντομάνικο;
 

kath_1983

Member
Μηνύματα
31
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟ
Mιλάμε για το φετινό ανύπαρκτο κρύο της Ελλάδας που έφτασε μέσα Γενάρη για να δουλέψουν τα χιονοδρομικά και γυρνούσαμε με κοντομάνικο;

Όταν ζεις στην Ελλάδα και για να πας στη δουλειά σου περιμένεις 7 το πρωί στη στάση του λεοφωρειου 1 ώρα και σε ξυρίζει το κρύο η όταν απο τους τελειους δρόμους που έχουμε είσαι 8 ώρες με βρεγμενα ποδια στο γραφείο επειδή σε έχουν κάνει λούτσα τα αυτοκίνητα τότε βαριέσαι δυστυχώς
 

evi01

Member
Μηνύματα
1.089
Likes
1.659
Ταξίδι-Όνειρο
Η γη ολάκερη!
Έχεις σκεφτεί τη Σρι Λάνκα; :roll:
Νομίζω ότι σου φτάνουν 1200 ευρώ για 7 μέρες. :roll:
 

Nikos5050

Member
Μηνύματα
535
Likes
137
Επόμενο Ταξίδι
Ναύπλιο
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία - Ειρηνικός
επίσης δες για Τουρκία, Συρία ή Ιορδανία
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.783
Likes
18.174
Με τα χρήματα που διαθέτετε, πάτε άνετα μια Ταϋλάνδη ή ακόμα και Καραϊβική. Για Καραϊβική, παίζουν εκπληκτικές τιμές εισιτηρίων από ΒΑ για νησάκια στυλ Tobago, Barbados κτλ. Ότι πρέπει για μια εβδομάδα μακριά από το κρύο και τη συννεφιά....
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Με τα χρήματα που διαθέτετε, πάτε άνετα μια Ταϋλάνδη ή ακόμα και Καραϊβική. Για Καραϊβική, παίζουν εκπληκτικές τιμές εισιτηρίων από ΒΑ για νησάκια στυλ Tobago, Barbados κτλ. Ότι πρέπει για μια εβδομάδα μακριά από το κρύο και τη συννεφιά....
Δηλαδή για δώσε ένα παράδειγμα,γιατί εγώ κάτω από 900? χοντρικά,δεν βρίσκω Barbados τον Απρίλιο.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.783
Likes
18.174
Δεν έχω συγκεκριμένη ημερομηνία για Απρίλιο, λίγο καιρό πριν που είχα ψάξει και δει προσφορές από ΒΑ ήταν εκπληκτικές οι τιμές. Και για Απρίλιο κάτι πιστεύω θα βρεθεί, αλλά σίγουρα όχι τη περίοδο του Πάσχα (συμπίπτει με των καθολικών).

Πολύ καλή η πρόταση και της evi01...
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Πάντως ψάχνοντας την BA ολόκληρο τον Απρίλιο αλλά και τον Αύγουστο δεν βρήκα καμία εκπληκτική τιμή.Όχι τίποτα άλλο,αλλά τα διαβάζουμε κι άλλοι και κάνουμε όνειρα.....
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.783
Likes
18.174
Πάντως ψάχνοντας την BA ολόκληρο τον Απρίλιο αλλά και τον Αύγουστο δεν βρήκα καμία εκπληκτική τιμή.Όχι τίποτα άλλο,αλλά τα διαβάζουμε κι άλλοι και κάνουμε όνειρα.....
Όνειρο τα Barbados βρε σύντροφε? Κι εγώ νόμιζα ότι ήταν η επανάσταση...

Υ.Γ. Υπάρχουν και οι γνωστές-άγνωστες τσαρτεράδικες με regular όμως πρόγραμμα, με πολύ καλές τιμές. Έχει πέσει το καθολικό Πάσχα τον Απρίλιο και έχουν στενέψει οι προσφορές, αν δεις το Μάιο πέφτουν ξανά οι τιμές.
 

kath_1983

Member
Μηνύματα
31
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟ
Δυστηχως το μπατζετ μειωθηκε στα 1000
Σρι Λανκα ήταν πραγματικα πολυ καλη ιδεα και ειχε καλες τιμες στα εισιτηρια...
Το Ντουμπάι το αποκλέισαμε προς το παρόν μετά το κράξιμο που έφαγα και λέμε ισως για Βαρκελώνη που δεν έχουμε πάει αν και ήθελα κάπου με πιο διαφορετική κουλτούρα εκτός Ευρώπης...
Συρια δεν εχουνε και εκει μια ανακατοσούρα? θα το ψαξω και για εκει..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.257
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom