Τουρκία Ξενοδοχειο στην Κωνσταντινουπολη

vickokka

Member
Μηνύματα
1.235
Likes
1.931
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
Το 3ο ειναι πολυ ωραιο και η τιμη που λες μου φαίνεται παρα πολυ καλη, γιατι κι εγω το κοίταξα αλλα εβγαινε γυρω στα 150 το βραδυ για 2 ατομα.
ειναι διπλα σε ολα τα αξιοθεατα του Sultanahmet, αν θελεις πιο οικονομικα κοιτα το Azler και το And.
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Το 3ο βρίσκεται στο καλύτερο σημείο.
Και για τα αξιοθέατα και για βόλτες και για συγκοινωνία και δεν έχει ανηφόρες.

Εκεί παραδίπλα μείναμε τον Αύγουστο που μας πέρασε.
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
793
Likes
273
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Το 3ο ειναι πολυ ωραιο και η τιμη που λες μου φαίνεται παρα πολυ καλη, γιατι κι εγω το κοίταξα αλλα εβγαινε γυρω στα 150 το βραδυ για 2 ατομα.
ειναι διπλα σε ολα τα αξιοθεατα του Sultanahmet, αν θελεις πιο οικονομικα κοιτα το Azler και το And.
το and μου το βγάζει πολύ ακριβό 476, το azler δεν έχει τρίκλινα από ότι μου δείχνει
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.235
Likes
1.931
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
αν κοιταξεις στο google maps θα σε βοηθησει πολυ για να καταλαβεις τη θεση ολων σχδον των ξενοδοχειων.κι αν εχεις τη δυνατοτητα να κατεβασεις σε καποιο κινητο ή tablet μια καλη και χρησιμη εφαρμογη δωρεαν, που εχει παρα πολλες πληροφοριες και οδηγο για τα παντα στην Πολη ειναι το triposo.
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
793
Likes
273
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Το 3ο βρίσκεται στο καλύτερο σημείο.
Και για τα αξιοθέατα και για βόλτες και για συγκοινωνία και δεν έχει ανηφόρες.

Εκεί παραδίπλα μείναμε τον Αύγουστο που μας πέρασε.
το armagrandi λες ε? ωραία, μάλλον εκεί θα καταλήξουμε λοιπόν αν και στις κριτικές λένε ότι το πρωινό δεν λέει και πολλά αλλά δεν πειράζει.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.609
Likes
12.425
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Από ό,τι βλέπω δεν έχει τις τέλειες κριτικές, αλλά η τοποθεσία του και η τιμή του είναι πολύ καλές. Έχει και ταράτσα με θέα...
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Θες να ρίξεις μια ματιά και στο Acra?? Γνωστοί μου που πήγαν τον Ιανουάριο μου είπαν ότι είναι πολύ καλό και σε καλή τοποθεσία, Sultanahmet βεβαιως βεβαιως... Μάιο που πήγα εγώ στην Πόλη ήταν ψιλοακριβό αλλά τον Ιανουαριο είχε πολύ καλή τιμή απ'ότι μου είπαν....
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
το armagrandi λες ε? ωραία, μάλλον εκεί θα καταλήξουμε λοιπόν αν και στις κριτικές λένε ότι το πρωινό δεν λέει και πολλά αλλά δεν πειράζει.
Το πρωινό του ξενοδοχείου στην Κων/πολη είναι αυτό που πρέπει να σε απασχολεί το λιγότερο. Το γιατί θα το καταλάβεις μόλις βγείς απ' την πόρτα του την πρώτη φορά. :)
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
793
Likes
273
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Θες να ρίξεις μια ματιά και στο Acra?? Γνωστοί μου που πήγαν τον Ιανουάριο μου είπαν ότι είναι πολύ καλό και σε καλή τοποθεσία, Sultanahmet βεβαιως βεβαιως... Μάιο που πήγα εγώ στην Πόλη ήταν ψιλοακριβό αλλά τον Ιανουαριο είχε πολύ καλή τιμή απ'ότι μου είπαν....

ακριβό δυστυχώς για μένα
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
ακριβό δυστυχώς για μένα
Εντάξει σίγουρα θα βρεις κατι που να σου αρεσει και να ειναι και οικονομικο..εμεις ειχαμε κλεισει με 50 ευρώ το δικλινο το μάιο, αλλά οκ ηταν λιγο μικρα τα δωματια... Κατα τ'αλλα δεν ειχαμε καποιο αλλο θεμα, σαν διακοσμηση ηταν ομορφα...και το πρωινο πολυ καλο και μεσα στην τιμη... Blue Tuana λέγεται, δες το αν κ δεν ξερω αν θα σας βολεψει 3 ατομα...
 

aggelos74

Member
Μηνύματα
23
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ψάχνω...
Ταξίδι-Όνειρο
Φίτζι

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
καλησπέρα και από μένα
Η περιοχή Sirkeci κοντά στο σταθμό πως είναι?
Βρήκα αυτό το ξενοδοχείο το οποίο όπως λέει είναι 100 μέτρα από
το σταθμό

Booking.com: Elanaz Hotel, Κωνσταντινούπολη, Τουρκία - 242 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!
Μια χαρά περιοχή είναι, αν ειδικά θέλεις να μείνεις Sultanahmet είναι από τις καλύτερες επιλογές...Πας στα βασικά αξιοθέατα με τα πόδια, είναι πολύ κοντά στη Γέφυρα του Γαλατά 5 λεπτά με τα πόδια και εννοείται στις όποιες άλλες μετακινήσεις θα σε εξυπηρετήσει και το τραμ, α είναι και κοντά στα καραβάκια για Ασιατική πλευρά και βόλτα στο Βόσπορο.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.193
Μηνύματα
883.494
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom