Τουρκία Ξενοδοχειο στην Κωνσταντινουπολη

pasxen

Member
Μηνύματα
24
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
ΡΩΜΗ - ΜΟΝΑΚΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
απο booking 180, στο site τους το δινουν 90 ευρώ την μέρα δηλ. 270
οντως με δωρεαν μεταφορα και απο το booking μαλλον απο εκει θα το κλείσω.

Πλάκα κάνεις ???? boutique 4*
Για το Maywood εχουμε ΄γράψει επικές κριτικές ΄
Κορυφαίο value for money για την Πόλη σε ιδανικό location ( ειδικά για καποιον που πάει πρώτη φορά ).

πόσο το βρίσκεις απο booking κτλ ??
Στείλε email και ζήτα καλύτερη τιμή !!! Αν πληρώσεις cash με ευρώ θα σου κάνουν και έκπτωση ..

Κλείσε άφοβα η γυναίκα σου θα το λατρέψει .


και free transfer on arrival για να μην χάνεις καθόλου χρόνο !!!!!!
 

pasxen

Member
Μηνύματα
24
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
ΡΩΜΗ - ΜΟΝΑΚΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Τελικα πήγα στο Maywood η τιμή τους είναι 62 ευρώ την βραδιά, πλήρωσα πριν την αναχωρηση μας. Κορυφαίο ξενοδοχείο συστήνεται ανεπηφύλακτα. Κοντα σε όλα, ζεστό καθαρό, τέλειο πρωινό και ολοκαίνουριο.

Με δωρεάν μεταφορά απο το αεροδρόμιο στο ξενοδοχείο και με 20 ευρώ μου κανονίσαν μεταφορά απο το ξενοδοχείο στο αεροδρόμιο.

Άψογοι σε όλα τους.
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
ειδες..που δεν μας πίστευες? επιβεβαιωθήκαμε....
 

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.434
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος
Τελικα πήγα στο Maywood η τιμή τους είναι 62 ευρώ την βραδιά, πλήρωσα πριν την αναχωρηση μας. Κορυφαίο ξενοδοχείο συστήνεται ανεπηφύλακτα. Κοντα σε όλα, ζεστό καθαρό, τέλειο πρωινό και ολοκαίνουριο.

Με δωρεάν μεταφορά απο το αεροδρόμιο στο ξενοδοχείο και με 20 ευρώ μου κανονίσαν μεταφορά απο το ξενοδοχείο στο αεροδρόμιο.

Άψογοι σε όλα τους.
μήπως είδες αν έχει πάρκινγκ;
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Τελικα πήγα στο Maywood η τιμή τους είναι 62 ευρώ την βραδιά, πλήρωσα πριν την αναχωρηση μας. Κορυφαίο ξενοδοχείο συστήνεται ανεπηφύλακτα. Κοντα σε όλα, ζεστό καθαρό, τέλειο πρωινό και ολοκαίνουριο.

Με δωρεάν μεταφορά απο το αεροδρόμιο στο ξενοδοχείο και με 20 ευρώ μου κανονίσαν μεταφορά απο το ξενοδοχείο στο αεροδρόμιο.

Άψογοι σε όλα τους.

Μάλλιασε η γλώσσα μας αλλά τελικά έπιασε τόπο,
χαιρόμαστε που σου άρεσε :).
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Χρηστο το Maywood ειναι στον κεντρικο δρομο που κατηφοριζει απο Αγια Σοφια προς Σιρκεσι ..καπου εκει σε καποιο στενακι?
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Χρηστο το Maywood ειναι στον κεντρικο δρομο που κατηφοριζει απο Αγια Σοφια προς Σιρκεσι ..καπου εκει σε καποιο στενακι?
Ναι κοπελια είναι ακριβώς στην περιοχή του Σιρκεσι 3 στενά κάθετα από την γέφυρα του Γαλατα
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Εκει καπου παραδιπλα δεν ειναι κ το Εrsu? ...αυτα τα 2 ξενοδοχεια ειναι σουπερ..εγω αυτα θα κοιταω καθε φορα!!!!!
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Εκει καπου παραδιπλα δεν ειναι κ το Εrsu? ...αυτα τα 2 ξενοδοχεια ειναι σουπερ..εγω αυτα θα κοιταω καθε φορα!!!!!
Ναι βρε είναι πολύ κοντά το ένα με το άλλο ! Το Maywood έχει πολύ όμορφα δωμάτια ottoman style ,έτσι και έτσι πρωινό και το προσωπικό πραγματικά σε σκλαβωνει. Το Ersu είναι πιο οικονομικό και πιο low budget
Και τα δυο όμως είναι μια άριστη αφετηρία για να γνωρίσεις την παλιά Πολη.
Αυτή τη φορά εγώ εκλεισα να μείνω πέρα στην Νεα Πολη.
Έχω αφήσει ανοιχτούς λογαριασμούς εκεί
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Α νομιζα οτι θα κλεισεις Ερσου ...ετσι δεν ειχες πει πριν μερες ?
Εμενα βρε παιδια -βεβαια να μη λεω και μεγαλη κουβεντα - το Νισαντασι κ η μοντερνα Πολη δε με ελκυουν ...τι να παω να δω ..ουρανοξυστες ?Νομιζω οτι χανεται το παραδοσιακο-ανατολιτικο της Πολης και ολα αυτα που μας εχουν κανει να αγαπαμε την Πολη.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.378
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom