Οδηγίες για συγγραφή Ταξιδιωτικής Ιστορίας

mitnic

Member
Μηνύματα
92
Likes
481
Επόμενο Ταξίδι
Ουκρανία
Ταξίδι-Όνειρο
Οδικώς Ινδια, Βιετναμ
Δεν βρίσκω πως και από πού θα επαναφέρω το κείμενο που έσωσα στο πρόχειρο προκειμένου να συνεχίσω την συγγραφή της ιστορίας μου...
υπάρχει χρονικό περιθώριο, αν κλείσω την σελίδα και συνεχίσω την επομένη, το πρόχειρο διατηρείτε κάπου?
πως δημιουργώ προσωπικό φώτο άλμπουμ στο προφίλ μου?
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

mitnic

Member
Μηνύματα
92
Likes
481
Επόμενο Ταξίδι
Ουκρανία
Ταξίδι-Όνειρο
Οδικώς Ινδια, Βιετναμ
*το δεύτερο θάμα το έλυσα
 

mitnic

Member
Μηνύματα
92
Likes
481
Επόμενο Ταξίδι
Ουκρανία
Ταξίδι-Όνειρο
Οδικώς Ινδια, Βιετναμ
μένει τώρα να μάθω αν αυτές τις φ΄το η και τις καινούργιες που θα ανεβάσω μπορώ να τις ενοποιήσω ανά ταξίδι σε "albums"
 

Nikos1986

Member
Μηνύματα
904
Likes
4.000
Επόμενο Ταξίδι
Γενεύη - Ανεσί
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία - Καλιφόρνια
Αυτό με το πρόχειρο νομίζω διατηρείται, αλλά πλέον τις γράφω σε Word πρώτα για να μην τρέχω αν κάτσει καμία αποσύνδεση κλπ. Δεν θέλω να σε πάρω στο λαιμό μου με αυτό.

Για τις φωτογραφίες, κάνεις login και πας πάνω στην Gallery και μετά στο Add Media.




Μετά πας κάααατω στη λίστα που σου βγάζει και κάνεις κλικ είτε στο "Create Personal Album" είτε στο "Add Media To Existing Album".
 

mitnic

Member
Μηνύματα
92
Likes
481
Επόμενο Ταξίδι
Ουκρανία
Ταξίδι-Όνειρο
Οδικώς Ινδια, Βιετναμ
Αυτό με το πρόχειρο νομίζω διατηρείται, αλλά πλέον τις γράφω σε Word πρώτα για να μην τρέχω αν κάτσει καμία αποσύνδεση κλπ. Δεν θέλω να σε πάρω στο λαιμό μου με αυτό.

Για τις φωτογραφίες, κάνεις login και πας πάνω στην Gallery και μετά στο Add Media.




Μετά πας κάααατω στη λίστα που σου βγάζει και κάνεις κλικ είτε στο "Create Personal Album" είτε στο "Add Media To Existing Album".
@Nikos1986 Δεν υπάρχει τίποτα στο κάτω μέρος της σελίδας! ούτε "Create Personal Album" είτε στο "Add Media To Existing Album". μόνο ο αριθμός των σελίδων...
 

mitnic

Member
Μηνύματα
92
Likes
481
Επόμενο Ταξίδι
Ουκρανία
Ταξίδι-Όνειρο
Οδικώς Ινδια, Βιετναμ
@Nikos1986 Δεν υπάρχει τίποτα στο κάτω μέρος της σελίδας! ούτε "Create Personal Album" είτε στο "Add Media To Existing Album". μόνο ο αριθμός των σελίδων...
οκ το βρήκα!!! ένα μεγάλο ευχαριστώ!!!
 

mitnic

Member
Μηνύματα
92
Likes
481
Επόμενο Ταξίδι
Ουκρανία
Ταξίδι-Όνειρο
Οδικώς Ινδια, Βιετναμ
οκ το βρήκα!!! ένα μεγάλο ευχαριστώ!!!
τώρα ψάχνω αν υπάρχει τρόπος να δημιουργείσω άλμπουμ απο τις είδει υπάρχουσες φώτο στην προσωπική μου γκαλερί για να βάλω μια τάξη...
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Το πρόχειρο είναι εκεί για να προστατεύσει κάποιο κείμενο από ένα ατύχημα , όχι για μακροπρόθεσμη αποθήκευση κειμένων. Κρατάει το κείμενο για 24 ώρες.
 

mitnic

Member
Μηνύματα
92
Likes
481
Επόμενο Ταξίδι
Ουκρανία
Ταξίδι-Όνειρο
Οδικώς Ινδια, Βιετναμ
οκ. ευχαριστώ! Από την αρχή κι ας πρόσεχα... ;)
τώρα ψάχνω αν υπάρχει τρόπος να δημιουργείσω άλμπουμ απο τις είδει υπάρχουσες φώτο στην προσωπική μου γκαλερί για να βάλω μια τάξη...
 

AntRo

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
2.040
Ταξίδι-Όνειρο
All over the world
Πως μπορω στην αρχη μιας ταξιδιωτικης ιστοριας να προσθεσω Περιεχομενα;; Οπου πατωντας ενα απο αυτα να σε παραπεμπει στο αντιστοιχο ποστ..
 
Last edited:

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Πως μπορω στην αρχη μιας ταξιδιωτικης ιστοριας να προσθεσω Περιεχομενα;; Οπου πατωντας ενα απο αυτα να σε πραπεμπει στο αντιστοιχο ποστ..
Admins διορθώσετε με αν κάνω λάθος αλλά νομίζω αυτό το κάνετε εσείς όταν ολοκληρωθεί η ιστορία;
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.159
Μηνύματα
882.450
Μέλη
38.877
Νεότερο μέλος
Constansimota

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom