Ηνωμένο Βασίλειο Οδηγός: Λονδίνο

Zinopoulo

Member
Μηνύματα
27
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Έλα ντε...
Εγώ πέρυσι είχα δει το Deathtrap και με ενθουσίασε, με τιμή εισητηρίου τις 35 λίρες και θέσεις κεντρικότατες στην πλατεία..Αλλά δεν ξέρω αν θα παίζεται και φέτος..:roll:
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
aggelikiio said:
Η αλήθεια είναι πως ναι μου φάνηκαν πολλές οι 45 λίρες!!! και χωρίς να ξέρω καν αν θα είναι θέσεις που θα βλέπω γιατί από τις 45 ξεκινούσαν.... θα είμαστε 5 άτομα και φοβάμαι πως δεν 8α μπορέσουμε να βρούμε εισιτήρια την ίδια μέρα. τι λέτε 8α χρειαστεί να κλείσω??
Αν είστε 5 άτομα καλύτερα να κλείσετε απο πριν
Ψάξε το site που σου έδωσα
βγάζει πολλές προσφορές
 

HKLEOPATRA

Member
Μηνύματα
304
Likes
1.055
Επόμενο Ταξίδι
ΚΡΑΚΟΒΙΑ-ΒΡΟΤΣΛΑΒ
Ταξίδι-Όνειρο
Το επόμενο !!!!
Αν δεν θες να δεις μια συγκεκριμένη παράσταση βρίσκεις και τελευταία στιγμή φθηνά εισιτηρια, αλλά για την περίοδο που θα πας χλωμό το βλέπω. Εγώ είχα δει το "Μαμα μια" και "το φάντασμα της οπερας". Φοβερά μιούζικαλ και τα δύο. Στο μαμα μία όλο το θέατρο είχε σηκωθεί όρθιο τραγουδούσε και χόρευε. Βέβαια το Φάντασμα είναι αυτό που εμένα προσωπικά με τρέλανε. Τα σκηνικά και η μουσική με έκαναν να θέλω να κλάψω από χαρά με αυτό που έβλεπα. Το συνιστώ ανεπιφύλακατα να το δει και να το ξαναδει κάποιος!!!
 

aggelikiio

Member
Μηνύματα
50
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Madrid
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
τους άθλιους θέλω να δω εχω ακουσει οτι είναι καταπληκτικό!!! μάλλον θα κλείσω εισιτήρια για να είμαι σίγουρη, γιατί 5 άτομα δεν θα βρούμε τελευταία στιγμή!
 

mad4paok

Member
Μηνύματα
414
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
ΑΠΩ ΑΝΑΤΟΛΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟΥΜΠΑ-ΙΡΑΝ-ΚΑΜΠΟΤΖΗ-ΝΑΜ
τους άθλιους θέλω να δω εχω ακουσει οτι είναι καταπληκτικό!!! μάλλον θα κλείσω εισιτήρια για να είμαι σίγουρη, γιατί 5 άτομα δεν θα βρούμε τελευταία στιγμή!
Των φρονίμων τα παιδιά :) Αξίζει σίγουρα να δεις μια παράσταση στο Λονδίνο οπότε φρόντισέ το! :)
 

taver

Member
Μηνύματα
12.492
Likes
29.044
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
τους άθλιους θέλω να δω εχω ακουσει οτι είναι καταπληκτικό!!! μάλλον θα κλείσω εισιτήρια για να είμαι σίγουρη, γιατί 5 άτομα δεν θα βρούμε τελευταία στιγμή!
Ναι, είναι εξαιρετική παράσταση. Γενικώς για εισιτήρια παραστάσεων/θεαμάτων στο Λονδίνο, το site είναι Tickets for concerts, theatre, football, family days out. Official Ticketmaster Site
 

Fanie

Member
Μηνύματα
256
Likes
619
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ταξίδι-Όνειρο
Lena's Stone Forest
Έκλεισα χθες ξενοδοχείο στο Λονδίνο κι ενώ στο Booking Confirmation που μου έστειλαν αναφέρουν ότι θα πληρώσω το σύνολο της κράτησης κατά το check out (Payment is due upon departure), μερικά λεπτά μετά μου στέλνουν καινούργιο e-mail όπου ζητούν να προκαταβάλω το 30% (For long stays we require 30% deposit).
Έχουν δικαίωμα να το κάνουν αυτό;
Να σημειώσω ότι έκλεισα απευθείας από το site του ξενοδοχείου.
 
Last edited by a moderator:

Fanie

Member
Μηνύματα
256
Likes
619
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ταξίδι-Όνειρο
Lena's Stone Forest
Δεν θα έπρεπε να μου το γνωστοποιήσουν πριν ζητήσουν τον αριθμό της κάρτας μου; Αυτή η πολιτική τους σχετικα με τις μακροχρόνιες κρατήσεις δεν αναφέρεται πουθενά...
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.146
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Αν εδωσες στοιχεια καρτας αλλαζουν τα δεδομενα. Αν δεν δεχτεις να προκαταβαλεις το 30% τι γινεται; Θα σε χρεωσουν; Υπαρχει επισης περιπτωση να μην μπορουν να κανουν προεγκριση της καρτας γι αυτο να σου ζητουν προκαταβολη.
Γενικα για ποτε ειναι η κρατηση και ποια η πολιτικη ακυρωσης;
 

Fanie

Member
Μηνύματα
256
Likes
619
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ταξίδι-Όνειρο
Lena's Stone Forest
Αν δεν δεχτεις να προκαταβαλεις το 30% τι γινεται; Θα σε χρεωσουν;
Δεν λένε τίποτα σχετικό στο e-mail τους. Λένε μόνο ότι περιμένουν να τους απαντήσω για να προχωρήσουν στη συναλλαγή.
Μάλλον εάν δεν δεχτώ θα ακυρώσουν την κράτηση.
Γενικα για ποτε ειναι η κρατηση και ποια η πολιτικη ακυρωσης;
Η κράτηση είναι για δυο εβδομάδες τον Οκτώβριο. Ακυρώσεις μπορούν να γίνουν μέχρι 48 ώρες πριν την ημερομηνία άφιξης, διαφορετικά χρεώνουν μία διανυκτέρευση.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.146
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Δεν λένε τίποτα σχετικό στο e-mail τους. Λένε μόνο ότι περιμένουν να τους απαντήσω για να προχωρήσουν στη συναλλαγή.
Μάλλον εάν δεν δεχτώ θα ακυρώσουν την κράτηση.

Η κράτηση είναι για δυο εβδομάδες τον Οκτώβριο. Ακυρώσεις μπορούν να γίνουν μέχρι 48 ώρες πριν την ημερομηνία άφιξης, διαφορετικά χρεώνουν μία διανυκτέρευση.
Ε ωραια τοτε. Θα τους στειλεις email και θα τους ρωτησεις αφου στο confirmation εχουν αυτην την πολιτικη ακυρωσης (ελπιζω να τα χεις αυτα στο mail της κρατησης και να μην τα διαβασες απο καποια σελιδα τυπου booking.com) γιατι χρειαζονται 30%;
Αν δεν πας ας σου χρεωσουν τη μια βραδια.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.091
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom