Ryanair Οδηγός : E Check In από την Ryanair

ElinakiK

Member
Μηνύματα
165
Likes
155
Επόμενο Ταξίδι
Βένετο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Χαβάη
Έχω πληρώσει θέση αλλά έχω ήδη επιλέξει την θέση μου την ώρα της πληρωμής!
E τότε check in κάνεις και τελευταία μέρα κάνεις και σήμερα, δεν αλλάζει τίποτα. Καλό ταξίδι!
 

antigoni5253

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Γεια σας! Θα ήθελα κ εγώ να κάνω μια ερώτηση... plz help! Είμαι άσχετη!! Έκλεισα εισιτήρια με την ryanair και τώρα που βλέπω τις κάρτες επιβιβασης στους αριθμούς ταυτότητας λείπουν τα πρώτα νούμερα. Και στο δικό μου και στου φίλου μου! Δεν νομίζω να έχω κάνει λάθος και δεν βρίσκω κάποιο τηλ για να πάρω να επιβεβαιώσω τα στοιχεία.. δεν τα γράφουν ολόκληρα για λόγους προστασίας ή έκανα λάθος και στα 2;; δεν μπορώ να καταλάβω;
Screenshot_20171205-061032_1.jpg
 

STAVROS85

Member
Μηνύματα
51
Likes
57
Καλημέρα @antigoni5253 , όχι δεν έχεις κάνει κάποιο λάθος εσύ. Γραφούν τα τελεύταία 4 ψηφία μόνο , πιθανότατα για λόγους ασφαλείας.Είσαι μια χαρά.
 

Alexsalg83

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα! Στο check in έβαλα λάθος τα στοιχεία ταυτότητας όμως το ονοματεπώνυμο ειναι σωστό. Θα έχω πρόβλημα στην επιβίβαση; Γιατί στην κάρτα επιβίβασης δεν αναφέρει κάπου τα στοιχεία ταυτότητας. Καλή χρονια να έχουμε!
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.013
Likes
6.395
Τα αναφέρει σε ένα σημείο αλλά τα πρώτα 4-5. Για να μην έχεις θέμα μπες στο online chat της εταιρείας και ζητά να σου το αλλάξουν.
 

Popeto

Member
Μηνύματα
33
Likes
59
Επόμενο Ταξίδι
Ντουμπάι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιράν
Καλησπέρα αύριο πετάω για Σλοβακία κ πραγματοποίησα τσεκ ιν μέσω της εφαρμογής της εταιρείας. Δεν χρειάζεται και εκτύπωση σωστά?
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Καλησπέρα! Εμεις τα είχαμε εκτυπώσει για καλό και για κακό αλλά τα είχαμε και στο κινητό!
Καλό ταξίδι!
 

elme

Member
Μηνύματα
7
Likes
22
καλημέρα, αν κάνω check in από υπολογιστή θα φαίνονται οι κάρτες επιβίβασης κ στην εφαρμογή στο κινητό?( έχω κάνει λογαριασμό στο σίτε)...θέλω να τις εκτυπώσω αλλά να τις έχω κ στο κινητό για ασφάλεια.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.712
Likes
14.779
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
καλημέρα, αν κάνω check in από υπολογιστή θα φαίνονται οι κάρτες επιβίβασης κ στην εφαρμογή στο κινητό?( έχω κάνει λογαριασμό στο σίτε)...θέλω να τις εκτυπώσω αλλά να τις έχω κ στο κινητό για ασφάλεια.

ναί, θα φαίνονται και στο κινητό.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom