Ιρλανδία Οκτώβριος στην Ιρλανδία!

Dina Z

Member
Μηνύματα
1.354
Likes
4.331
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ονειρεύομαι ... γενικώς!
Περάσαμε πάρα πολύ όμορφα!! Ήταν ένα υπέροχο ταξίδι! Κάναμε το γύρο του νησιού, περίπου, με αυτοκίνητο...Θα προσπαθήσω να γράψω μία ταξιδιωτική ιστοριούλα...
Εχω παρει θεση στον καναπε ..... και περιμενω :D:D
 

alexandra80

Member
Μηνύματα
300
Likes
1.577
Επόμενο Ταξίδι
Λιγουρία-Τοσκάνη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού-Βολιβία-Άνδεις
Έπιασαν οι ευχές!!! χι χι χι! Τα περάσαμε τέλεια!!!!!! Ευχαριστούμε και πάλι για τη βοήθεια, ήξερα τι έπρεπε να δούμε από αυτά που μας είχες περιγράψει! Και τα αναγνώριζα μόλις τα έβλεπα από τις φωτο...


Περάσαμε πάρα πολύ όμορφα!! Ήταν ένα υπέροχο ταξίδι! Κάναμε το γύρο του νησιού, περίπου, με αυτοκίνητο...Θα προσπαθήσω να γράψω μία ταξιδιωτική ιστοριούλα...
Περιμένω την ιστορία σου! Να ξυπνήσουν οι αναμνήσεις.... ;)
 

Eftichia

Member
Μηνύματα
858
Likes
1.285
Επόμενο Ταξίδι
τοσκανη
Ονειρεμένο Ταξίδι
καραιβικη
θα πάω και εγώ οικογενειακώς με τους 2 έφηβους γιούς μου( το καλοκαίρι αρχές Αυγούστου-θα έχουμε αυτοκίνητο).Θα κάνουμε 5 ή 6 διαν/σεις, 3-4 Δουβλίνο 2 Μπέλφαστ? Και πραγματικά δεν μπορώ να αποφασίσω τις εκδρομές...σε σχέση πάντα και με τα 2 αγόρια μου...(κάποια πεζοπορία...ή κάτι σχετικό?).Τι λέτε?
 
Μηνύματα
33
Likes
102
θα πάω και εγώ οικογενειακώς με τους 2 έφηβους γιούς μου( το καλοκαίρι αρχές Αυγούστου-θα έχουμε αυτοκίνητο).Θα κάνουμε 5 ή 6 διαν/σεις, 3-4 Δουβλίνο 2 Μπέλφαστ? Και πραγματικά δεν μπορώ να αποφασίσω τις εκδρομές...σε σχέση πάντα και με τα 2 αγόρια μου...(κάποια πεζοπορία...ή κάτι σχετικό?).Τι λέτε?
3 διανυκτερευσεις στο Δουβλίνο ειναι και με το παραπανω ενταξει.Δε ξερω τι διαδρομες εχετε στο νου σας να κανετε,αλλα οσο αφορα το Δουβλίνο 2-3 γεματες μερες σου φτανουν ετσι ωστε να δεις και καποιο αλλο μερος της Ιρλανδιας.
 

sotoscivil

Member
Μηνύματα
67
Likes
217
Επόμενο Ταξίδι
????
Ονειρεμένο Ταξίδι
road trip στις ΗΠΑ
Πολύ ωραία ιστορία με πανέμορφες φωτογραφίες! Δυστυχώς δεν ήξερα ότι με αυτές τις ημερήσιες εκδρομές βλέπεις τόσο ωραία πράγματα έξω από την πόλη. Έβαλα μόνο 1,5 μέρα στο Δουβλίνο για να πάω μετά Σκωτία και δυστυχώς δεν προλαβαίνω για ημερήσιες, εκδρομές, εκτός και εαν κάψω εντελώς την πόλη και της αφιερώσω μισή μέρα και την άλλη μέρα να την δώσω σε μία προαιρετική εκδρομή, μήπως είναι εντελώς λάθος?
 

alexandra80

Member
Μηνύματα
300
Likes
1.577
Επόμενο Ταξίδι
Λιγουρία-Τοσκάνη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού-Βολιβία-Άνδεις
Πολύ ωραία ιστορία με πανέμορφες φωτογραφίες! Δυστυχώς δεν ήξερα ότι με αυτές τις ημερήσιες εκδρομές βλέπεις τόσο ωραία πράγματα έξω από την πόλη. Έβαλα μόνο 1,5 μέρα στο Δουβλίνο για να πάω μετά Σκωτία και δυστυχώς δεν προλαβαίνω για ημερήσιες, εκδρομές, εκτός και εαν κάψω εντελώς την πόλη και της αφιερώσω μισή μέρα και την άλλη μέρα να την δώσω σε μία προαιρετική εκδρομή, μήπως είναι εντελώς λάθος?
Ε ναι. Καλύτερα να απολαύσεις την πόλη κι άσε τις εκτός πόλης εκδρομές γι άλλη φορά....
 

NightcoreKing

Member
Μηνύματα
241
Likes
566
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο_Καλοκαίρι :P
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νεα Ζηλανδια!
@alexandra80 εσυ ποσες μερες πηγες και περιπου ποσα ξοδεψες ? αν θυμασαι ... Με τρελαινουν αυτα τα τοπια, αυτη η μοναξια .....σα τη Νεα Ζηλανδια που ειναι ονειρο ζωης , αχ τι τελεια !!!!!! Απιθανη ιστορια απιθανες φωτο !!!!!! ζηλεψα απιστευτα !

@alexandra80 ψηφισα το ταξιδι σου αυτο ως το καλυτερο του μηνα , ημουν αναμεσα σε αλλα 2 αλλα ....η ιστορια σου και η εικονες με πηγαν στο Lord of The Rings και δε μπορουσα να αντισταθω .....να σαι καλα !!!!!!
 
Last edited by a moderator:

alexandra80

Member
Μηνύματα
300
Likes
1.577
Επόμενο Ταξίδι
Λιγουρία-Τοσκάνη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού-Βολιβία-Άνδεις
Ευχ
@alexandra80 εσυ ποσες μερες πηγες και περιπου ποσα ξοδεψες ? αν θυμασαι ... Με τρελαινουν αυτα τα τοπια, αυτη η μοναξια .....σα τη Νεα Ζηλανδια που ειναι ονειρο ζωης , αχ τι τελεια !!!!!! Απιθανη ιστορια απιθανες φωτο !!!!!! ζηλεψα απιστευτα !
Ευχαριστώ για τα όμορφα λόγια σου! Επειδή με βρίσκεις σε χρόνο όχι κατάλληλο., να σου απαντήσω μόλις μπορέσω με π.μ. ? Πετάω σήμερα κι επιστρέφω σε 4 μέρες...
 

NightcoreKing

Member
Μηνύματα
241
Likes
566
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο_Καλοκαίρι :P
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νεα Ζηλανδια!
Ευχ

Ευχαριστώ για τα όμορφα λόγια σου! Επειδή με βρίσκεις σε χρόνο όχι κατάλληλο., να σου απαντήσω μόλις μπορέσω με π.μ. ? Πετάω σήμερα κι επιστρέφω σε 4 μέρες...
ναι ναι βεβαια ..ειμαι νεος εδω και δε ξερω αν 8α το καταλαβω που ειναι το πμ , αυτο με το γραμμα πανω μαλλον xD θα περιμενω !!! καλο ταξιδι!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.517
Μέλη
38.836
Νεότερο μέλος
ipagou

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom