Ο dedaleen, τα ταξίδια του και τα σχόλιά του!

dedaleen

Member
Μηνύματα
19
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
Amazon
Λοιπόν τώρα τις βρήκα τις φατσούλες γιατί τόση ώρα απαντούσα από το ''γρήγορη απάντηση'' που δεν τις είχε (μην ξεχνάτε ότι είμαι νέος στο χώρο). Συνεπώς απ' ότι καταλαβαίνω πρέπει να απαντάω από το ''απάντηση στο θέμα''. Σωστά?:rolleyes:
Όσον αφορά στην Κούβα όντως θα χρειαστεί λίγη υπομονή. Πραγματικά αν το πιάσω από την αρχή το πράγμα, έχει από θρίλερ μέχρι... Υπομονή:bleh:
Όσον αφορά στο Koh Samui πρέπει να σου πω ότι όταν έφτασα στο μέρος που θα έμενα (Central Samui Village) το πρώτο πράγμα που είπα ήταν ''αν υπάρχει παράδεισος, έτσι πρέπει να είναι''. Οπότε, καταλαβαινόμαστε νομίζω.
 

*The_Mexican*

Banned
Μηνύματα
224
Likes
2
Γεια σου Dedaleen και καλώς ήρθες και από μένα...
ωραίος..ψαγμένος φαίνεσαι!
Ένα θα ρωτήσω:ισχύει για τις Κουβανέζες ότι....???;)
(ε μη τα λέμε όλα...):bleh:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.972
Likes
9.397
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Ελεοs πια Mexican!! Κινεζεs , Τσεχεs , Κουβανεs. Ναι αληθεια ειναι αυτα που λεγονται:lol:!!
Dedaleen λιγη υπομονη μπορουμε να κανουμε...το τονιζω , λιγη:).
 

*The_Mexican*

Banned
Μηνύματα
224
Likes
2
χαχαχαχαχαχαχαχα!!!
ρε καζούρα κάνω...:bleh: σιγά...
αλλά εδώ που τα λέμε και οι Σκανδιναβές δεν πάνε πίσω..:haha::haha::haha:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.972
Likes
9.397
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Γι'αυτο μου αρεσουν οι ισπανοφωνοι! Δεν κανουν φυλετικεs διακρισειs.
Aααααχχχ! Mexico ,mexico :cry: σε θυμηθηκα!
 

mike

Member
Μηνύματα
79
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Μόντρεαλ-Ν.Υόρκη
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Γεία σου φίλε καλώς ήρθες εύχομε σε όλα τα ταξίδια που κάνεις με τις αφηγήσεις σου να ταξιδεύεις και εμάς και προπάντων πάντα ασφαλής και υγειής.Ήθελα να σε ρωτήσω επείδη είδα οτι έχεις πάει Ελβετία να μου πείς αν σου άρεσε ή με λίγια λόγια πως θα την περιέγραφες.
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Καλως ηρθες φιλαρακο.
 

dedaleen

Member
Μηνύματα
19
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
Amazon
Καλώς σας βρήκα κι ευχαριστώ για τις ευχές.
Όσον αφορά στην Ελβετία φίλε mike, θα έλεγα εν συντομία ότι είναι υπερβολικά καθαρή, υπερβολικά πολιτισμένη, υπερβολικά οργανωμένη. Νιώθεις ότι βρίσκεσαι κάπου που υπάρχει ο απόλυτος σεβασμός από το κράτος προς τον πολίτη και από τον πολίτη προς το κράτος. Όμως νομίζω ότι είμαστε σαν Έλληνες πολύ μακριά από αυτή τη λογική και δεν ξέρω κατά πόσον θα μπορούσαμε να την υποστηρίξουμε.
Σε κάθε περίπτωση είναι ωραία να πας, αλλά όχι να μείνεις για πολύ. Λάβε υπ' όψιν σου επίσης τον καιρό. Σχεδόν πάντα μουντός.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.972
Likes
9.397
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Πληζ παιδια , μη μου τον αποσυντονιζετε απο την Κουβα!!:D:D
Αφηστε το παιδι που εχει παρει φορα με την Κουβα- κι εμενα που μολιs μου τελειωνε το Ο2 :haha::haha: (πλακα κανω , εχει παει σε αρκετα μερη-οφειλει εξηγησειs:lol:)
 

dedaleen

Member
Μηνύματα
19
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
Amazon
Όπως βλέπεις go2dbeach μπορεί να αργώ να αναφερθώ στο ταξίδι αλλά δεν αποσυντονίζομαι;). Απλά φοβάμαι ότι θα είναι μέρα και σελίδα. Τέλος πάντων. Είπαμε. Υπομονή...Έχει κι αυτή τη χάρη της.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.972
Likes
9.397
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Μερα και σελιδα με λεπτομερειεs ειναι καλα...:D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.240
Μηνύματα
884.599
Μέλη
38.930
Νεότερο μέλος
thanasisgr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom