Γαλλία ΠΤΗΣΕΙΣ ΜΕ EASYJET

swift96gr

Member
Μηνύματα
188
Likes
42
Επόμενο Ταξίδι
Ότι κάτσει
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη (ξανά)

taver

Member
Μηνύματα
12.502
Likes
29.159
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
με τις τιμες που βαραει πλεον η easy δεν ξερω ποσο low cost μπορει να θεωρηθει και δεν ξερω αν αξιζει να πηγαινεις σε καποια απο τα αεροδρομια που παει. Καλη εταιρεια, δε λεω, άψογες τιμες είχε, αλλά πλέον με δυσκολια βρισκεις τις παλιες τιμες. Η' την εμαθαν πολλοι την easy ή θα πρεπει να περιμενουμε το χειμωνα να δουμε το κοστος που θα παιζει.
Low cost είναι άλλο πράγμα από το low price. Έχει να κάνει με το μοντέλο λειτουργίας και όχι με τις τιμές. Παρακαλείστε όταν δεν έχετε ιδέα (δεν είναι κακό, όλοι κάποτε δεν είχαμε), να προσέχετε τι ποστάρετε. Μια χαρά low cost carrier είναι η Easyjet.

Και οι τιμές της, όμως, νορμάλ είναι. Και η Ryanair τόσο θα κόστιζε, αν πέταγε στα ίδια αεροδρόμια και δεν επιδοτούσε ο (κάθε) Μπουτάρης το εισιτήριο....
 

swift96gr

Member
Μηνύματα
188
Likes
42
Επόμενο Ταξίδι
Ότι κάτσει
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη (ξανά)
:shock::shock::shock::shock: Αν πήγαινε back to the future, ίσως. Γιατί το καινούργιο αεροδρόμιο ανοίγει του χρόνου το Μάρτιο....
Τον φεβρουάριο που πήγα ήταν να ανοίξει Ιούνιο. Έχασα κανένα επεισόδιο;
Και στην Easyjet υπάρχει η επιλογή Berlin Brandenburg BER
Οκ πήρα την απάντηση μου (The route you have selected will be available from 17 Mar 2013. We can still get you on your way with this alternative choice of destination airport:Berlin Schoenefeld SXF)
 

dimiko

Member
Μηνύματα
62
Likes
5
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΖΑΜΑΪΚΑ
Δηλαδή ρε παιδιά, ποσο χαμηλά να είναι οι τιμές για να λέμε οτι είναι καλές;; Οπως μερικοί μου έλεγαν ''τι να το κάνω να παω Μιλάνο με easyjet αφου δεν εχει ουτε καν φαγητό''... αυτοκτονώ τώρα όμως.....
 

swift96gr

Member
Μηνύματα
188
Likes
42
Επόμενο Ταξίδι
Ότι κάτσει
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη (ξανά)
Δηλαδή ρε παιδιά, ποσο χαμηλά να είναι οι τιμές για να λέμε οτι είναι καλές;; Οπως μερικοί μου έλεγαν ''τι να το κάνω να παω Μιλάνο με easyjet αφου δεν εχει ουτε καν φαγητό''... αυτοκτονώ τώρα όμως.....
Μια ώρα πτήση χωρις φαγητό; Απαράδεκτον.... :lol:
 

rebellos

Member
Μηνύματα
163
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
ΒΙΕΝΝΗ
Για Ρώμη με προσφορά είχε 30 ευρώ Φεβρουάριο 11! Τώρα δεν βρίσκεις με την καμία κάτω γιο 70. Εγώ Βερολίνο πήγα με 68, τα έκλεισα από Νοέμβρη 11 για Ιούνιο 12!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.289
Μηνύματα
886.792
Μέλη
38.955
Νεότερο μέλος
alex_07

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom