Ιταλία Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο...

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
Μπραβο Sapienza για την ιστορια και φυσικα για τις φωτογραφιες,ειναι πολυ καλες!! Απορω πως δεν εχω παει ακομα Ιταλια!!! Την επομενη φορα που θα διαβασω ιστορια σου θα εχω και τιποτα να τρωω..πωπωπω φαι!!!

Κι εγώ απορώ που δεν έχεις πάει ακόμα..Κυρίως εσύ πρέπει να βρίσκεις πολύ καλές προσφορές!!!Άντε....;)
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Υπέροχη ιστορία...τα υπόλοιπα δε, δεν θα τα σχολιάσω, άργησα λίγο να τα διαβάσω και τώρα θα είμαι εκτός χρόνου! :cool:

Θέλω κι εγώ ταξιδάκι στην Ιταλία....πάλι! :clap::clap::clap:
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
Υπέροχη ιστορία...τα υπόλοιπα δε, δεν θα τα σχολιάσω, άργησα λίγο να τα διαβάσω και τώρα θα είμαι εκτός χρόνου! :cool:

Θέλω κι εγώ ταξιδάκι στην Ιταλία....πάλι! :clap::clap::clap:

Άντε με το καλό, την επόμενη φορά Νότια!!!!!
 

Βαβελ

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Μιλανο
Εξαιρετικη περιγραφη και φωτο. Μπραβο! Εχω παει Μεσσινα και Ταορμινα απο Σικελια. Αλλα μου κεντρισες το ενδιαφερον για το Παλερμο.
 

σαιτας

Member
Μηνύματα
696
Likes
372
τι να κανω τελικα?amalfi η palermo?
Δεν υπαρχει συγκριση μεταξυ τους. Το παλερμο ειναι πολη , το αμαλφι ολοκληρη περιοχη(φυσικα δεν μιλας μονο για το χωριο).
Οπως ομως κι αν εχει το θεμα, costiera amalfitiana, ειναι μοναδικη, πανεμορφη, δεν υπαρχει συγκριση με κανενα αλλο κομματι στην ιταλια, μονο προσεξε να μην ειναι καλοκαιρι και φυσικα θελεις αυτοκινητο.
 

nickvass

Member
Μηνύματα
9
Likes
2
αρχες Οκτωβρη(φυσικα αμαξι απο Ναπολη)και σκεφτομαι το positano!
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
τι να κανω τελικα?amalfi η palermo?

Φαντάζομαι οτι εννοείς Sicilia ή Costiera Amalfitana.. Και οι δυο προορισμοί είναι μοναδικοί..Δε νομίζω οτι θα μπορούσα να ξεχωρίσω (αν και την amalfitana δεν την έχω γυρίσει ακόμα..)Ξεκίνησε μ όποιο σου κάνει περισσότερο κλικ αλλα φρόντησε στο μέλλον να πας και στ αλλο..Το σίγουρο είναι οτι θα μαγευτείς...
 

nickvass

Member
Μηνύματα
9
Likes
2
λοιπον το αποφασισα....Positano και γυρα ολο τον κολπο του Amalfi.αρχες Οκτωβρη(λογικα ζεστες ακομα)πολλα μπανια και φαγοκρασο(χιχιχιχιχιχιχι).Ευχαριστω για τη βοηθεια!!:D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.185
Μηνύματα
883.269
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom