Πίτα στην Κοζάνη, Κυριακή 5/2/2012

pigi_dikaiou

Member
Μηνύματα
550
Likes
521
Επόμενο Ταξίδι
......
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αγιο Ορος
Borealis αρχιζουμε να φλερταρουμε εντονα με την ιδεα της επισκεψης...
Σου αρεσουν οι εκπληξεις?:D
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος του κόσμου
Έχω την εντύπωση ότι ο Borealis είναι ο Δήμαρχος Κοζάνης και μας το κρύβει....
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ειρηνικος ..παντου
Θεα η βαλιτσα ...θεος και ο Μπορεαλ ...τι οργανωση ειναι τουτη βρε !!
Μπραβο σου!!!!Μας εχεις στειλει...
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.699
It' s raining (sorry, snowing) again!!!
Μη πτοείσθε, όσο πιο πολύ χιονισει ΤΩΡΑ, τόσο πιο καθαρά θα είναι την ΚΥΡΙΑΚΗ. Όπως και να έχει τις επόμενες μέρες θα είμαι ο Αρναούτογλου της Κοζάνης και θα σας ενημερώνω!
ΚΟΥΡΑΓΙΟ, ένα χιόνι δεν είναι αρκετό να μας κρατήσει χώρια (πολλά τούρκικα βλέπω τελευταία).
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος του κόσμου
It' s raining (sorry, snowing) again!!!
Μη πτοείσθε, όσο πιο πολύ χιονισει ΤΩΡΑ, τόσο πιο καθαρά θα είναι την ΚΥΡΙΑΚΗ. Όπως και να έχει τις επόμενες μέρες θα είμαι ο Αρναούτογλου της Κοζάνης και θα σας ενημερώνω!
ΚΟΥΡΑΓΙΟ, ένα χιόνι δεν είναι αρκετό να μας κρατήσει χώρια (πολλά τούρκικα βλέπω τελευταία).
Νομίζω είσαι οι δύο Αρναούτογλου σε συσκευασία ενός: ο ένας για τον καιρό και ο άλλος με τις δημόσιες σχέσεις παντού!
Όσο για τα τούρκικα, είναι τόσο προφανές ότι κάνεις πλάκα. Αφού ο "Πειρασμός" έχει τελειώσει, δεν υπάρχει τίποτα της προκοπής να δεις :bleh:
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.699
Νομίζω είσαι οι δύο Αρναούτογλου σε συσκευασία ενός: ο ένας για τον καιρό και ο άλλος με τις δημόσιες σχέσεις παντού!
Όσο για τα τούρκικα, είναι τόσο προφανές ότι κάνεις πλάκα. Αφού ο "Πειρασμός" έχει τελειώσει, δεν υπάρχει τίποτα της προκοπής να δεις :bleh:
έβετ............:bleh:
 

pigi_dikaiou

Member
Μηνύματα
550
Likes
521
Επόμενο Ταξίδι
......
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αγιο Ορος
It' s raining (sorry, snowing) again!!!
Μη πτοείσθε, όσο πιο πολύ χιονισει ΤΩΡΑ, τόσο πιο καθαρά θα είναι την ΚΥΡΙΑΚΗ. Όπως και να έχει τις επόμενες μέρες θα είμαι ο Αρναούτογλου της Κοζάνης και θα σας ενημερώνω!
ΚΟΥΡΑΓΙΟ, ένα χιόνι δεν είναι αρκετό να μας κρατήσει χώρια (πολλά τούρκικα βλέπω τελευταία).
Borealis,oυτε σεισμοι ουτε λοιμοι ή λιμοι ουτε καταποντισμοι δεν μας πισωγυριζουν.Απο την στιγμη που δρομολογω κατι, ειναι και εκτελεστό.(τωρα βεβαια διαπραττω υβρι αλλα αυτο ειναι απο αλλο εργο)
Την Κυριακη μιά χαρα θα ειναι ο καιρος,να μην σου πω και το Σαββατο;)
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.699
Borealis,oυτε σεισμοι ουτε λοιμοι ή λιμοι ουτε καταποντισμοι δεν μας πισωγυριζουν.Απο την στιγμη που δρομολογω κατι, ειναι και εκτελεστό.(τωρα βεβαια διαπραττω υβρι αλλα αυτο ειναι απο αλλο εργο)
Την Κυριακη μιά χαρα θα ειναι ο καιρος,να μην σου πω και το Σαββατο;)
" Πρέπει διαρκώς να βάζω τους άλλους σε πειρασμό, αλλά, βέβαια, με τη μεταφορική και την απλοική έννοια της λέξης, γιατί ο πραγματικός πειρασμός ειναι άσκοπος.''
Φερνάντο Πεσόα, Η ώρα του διαβόλου
 

pigi_dikaiou

Member
Μηνύματα
550
Likes
521
Επόμενο Ταξίδι
......
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αγιο Ορος
" Πρέπει διαρκώς να βάζω τους άλλους σε πειρασμό, αλλά, βέβαια, με τη μεταφορική και την απλοική έννοια της λέξης, γιατί ο πραγματικός πειρασμός ειναι άσκοπος.''
Φερνάντο Πεσόα, Η ώρα του διαβόλου
Χμ......"ασκοπος"? ..θα πεσει στο τραπεζι κι αυτο την Κυριακη!!!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.730
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom