Παρέα για Ταξίδια...

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
35 είμαι και μου έβγαλες ένα 4 από το nickname μου!!!! :)
χμ συγνωμη καταλαβαινεις ειπα να συντομευσω :p αν αλλος εχει nickname υπερσιβηρικοςσιδηροδρομος ε δεν θα το εβαζα κι ολο :p
by the way εχει κανεις ονειρο τον υπερσιβηρικο?ΘΕΛΩ ΛΕΜΕΕΕΕ!
Εκει μονη μου δεν παω με τιποτα!
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
Διαβάζω..Διαβάζω... και όλο κολλάω να γράψω γιατί έχω κάποιες επιφυλάξεις για το αν μπορεί να λειτουργήσει το όλο θέμα..
Θύμα των καταστάσεων κι εγώ! :D
Ωρε μας φάγανε οι Βόρειοι?
γιατι να μη λειτουργησει?
ενταξει θα μας παρει κανα χρονο να αποφασισουμε μερες και μερος, ενα χρονο να το σχεδιασουμε κ ενα τριημερο για να το πραγματοποιησουμε :p χμ προβληματικες οι αναλογιες :p

ρε μη φοβαστε τι εχουμε να χασουμε?εκτος αν αναμεσα σας βρισκεται κανας δολοφονος-βιαστης-εμπορος ναρκωτικων............ε τοτε δεν ερχομαι!!!!
καναν ζαχαροπλαστη εχουμε?τοτε ερχομαι!
:)
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
λοιπον μην αρχισουμε παλι το γυρο των διαπραγματευσεων ας αποφασισουμε πορτογαλια μιας κ λιγο πολυ οσοι συμμετεχουμε ενεργα στο θεμα ενδιαφερομαστε κ ολα οκ. Όσοι εξτρα έρθουν καλά θα κάνουν!

θα λειψω λιγες μερες απο την αλλη εβδομαδα φροντιστε να ειστε καλα παιδια φρονιμα να ονειρευεστε και να πραγματοποιειτε και αφηνω στο ποδι μου την deppy!! :)
χαχαχαχ

κ το ξαναλεω μη σκατε για το αν πετυχει δεν θα παντρευτουμε!θα συνυπαρξουμε σε ενα ταξιδι, αυτο.κ αν προκυψουν φιλιες θα ειναι πολυ καλα.
 

tr@velFrea@k

Member
Μηνύματα
10
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
ΙΡΛΑΝΔΙΑ - ΔΟΥΒΛΙΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ , ΑΜΑΖΟΝΙΟΣ
Καλημέρα ... Απ' ότι κατάλαβα ο κύβος ερρίφθη ! Πορτογαλία τέλη Ιανουαρίου με αρχές Φεβρουαρίου! Πόσοι είμαστε μέχρι στιγμής οι "σίγουροι" ???
 
Last edited by a moderator:

depy!!!

Member
Μηνύματα
737
Likes
1.884
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Αφου η nena με εχρισε αντικαταστατη ας κανω καμια δουλεια. Ποσοι μαζευομαστε για πορτογαλια;
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
737
Likes
1.884
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Σορυ, δεν προσεξα το προηγουμενο post tr@velFrea@k
 

tr@velFrea@k

Member
Μηνύματα
10
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
ΙΡΛΑΝΔΙΑ - ΔΟΥΒΛΙΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ , ΑΜΑΖΟΝΙΟΣ
Last edited by a moderator:

Kyriakao

Member
Μηνύματα
240
Likes
1.281
Επόμενο Ταξίδι
Συνεχώς αυτο ψάχνω!
Ταξίδι-Όνειρο
ματσου πιτσου,περου
Γεια σας και απο μενα!σας παρακολουθω και σας ακολουθω αν βολεψει.Απο χαλκιδικη ειμαι και ετων 36.
 

chris or

Member
Μηνύματα
176
Likes
81
Επόμενο Ταξίδι
Όσλο
Ταξίδι-Όνειρο
Πεκίνο,Λαπώνια,Μάλτα
Εγω για πορτογαλια λεω ναι...ερωτηση:θα κανουμε κανα τουρ;
 

Marlen123

Member
Μηνύματα
107
Likes
175
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Παιδιά καλησπέρα...
Πολύ καλή η ιδέα της Nena για Ελβετία... Γενικά, θα συμφωνήσω να ξεκινήσουμε με έναν κοντινό, ολιγοήμερο προορισμό εντός Ευρώπης για αρχή. (Έχουν κι αυτές τις ταραχές στην Αίγυπτο γαμώτο χαχαχα).
Εγώ προσωπικά έχω 2 προβλήματα: 1) μια Δ/ντρια ιδιαίτερα "σφιχτή" με τις άδειες 2) Ξεκινάω φέτος με μεταπτυχιακά στο Ανοιχτό Πανεπιστήμιο οπότε για κάποιες συγκεκριμένες ημερομηνίες είμαι εκτός. Νομίζω όμως ότι με έναν σωστό προγραμματισμό όλα γίνονται!
Το θέμα είναι να αρχίσουμε να "γνωριζόμαστε" σιγά σιγά. Γίνεται άραγε σ'αυτήν εδώ τη σελίδα να ανταλλάξουμε κάποια στοιχεία (π.χ. σελίδα στο Facebook) χωρίς να είναι αυτό εμφανές σε όλο τον κόσμο αλλά μόνο μεταξύ μας; Όποιος ξέρει ας μας πει!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.027
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom