Παρέα για Ταξίδια...

tr@velFrea@k

Member
Μηνύματα
10
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
ΙΡΛΑΝΔΙΑ - ΔΟΥΒΛΙΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ , ΑΜΑΖΟΝΙΟΣ
Καλημέρα ! Ωραία ιδέα και η Ελβετία αλλά τουλάχιστον για εμάς τους βόρειους τα εισιτήρια της Skywork που είναι απευθείας Θεσ/νικη - Βέρνη είναι ακριβούτσικα έως πολύ απλησίαστα ! Με τόσα λεφτά προτιμώ να τα δώσω για να πάω Πορτογαλία !
 
Last edited by a moderator:

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Τα γενέθλια κανονικά είναι στις 21/9 αλλά καθώς εγώ είμαι ελαφρώς μακριά και δε μπορούσα και να το οργανώσω από εδώ, δε ξέρω αν θα γίνει meeting/party φέτος.
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
Πρωτον τσουζει τρελα η νορβηγια παιδια,ενα σαντουιτς 9 ευρω,δευτερον ναι για πορτογαλια οχι ρουμανιες δε ξοδευω μερες αδειας σε τετοια μερη χωρις να θελω να φανω σνομπ,τριτον νομιζω πρωτη γνωριμια πρεπει να γινει σε δυο κομματια,βορειοι νοτιοι.
Καταληξτε παντως γιατι θα φαω τα λυσακα μουυυυ
 

chris or

Member
Μηνύματα
176
Likes
81
Επόμενο Ταξίδι
Όσλο
Ταξίδι-Όνειρο
Πεκίνο,Λαπώνια,Μάλτα
Ας βιαστουμε...η νενα σε κατασταση εκτακτης αναγκης :p :p :p
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
Χαχα ναι ναι θα συνεχισω να τρωω τα λυσακα μου μιας κι εχει πεσει μεγαλη πεινα εδω εξω,κατι ας φαω κ γω.τιμη μπυρας δεκαπεντε ευρω..λιποθυματε χριστιανοι τι σας ζητησα;;;;να θυμηθω να μην ξαναπατησω το τακουνι μου σαυτη τη χωρα χαχα μα καλα σε 2 χρονια πως ακριβυνε κ αλλο??ο δρομος με τις λευκες ..
 

MELAS86-CY

Member
Μηνύματα
76
Likes
214
Που καταλήξαμε τελικά? Πορτογαλία ή ακόμα ψάχνουμε προορισμό? Εγώ θα διαδραματίσω τον ρόλο του Ο.Η.Ε στις συναντήσεις Βορείων κ Νοτίων χεχε
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
Πορτογαλια αντε κλεισαμε.μη το ξαναλλαξουμε θα καταντησει αηδια :)
Στο κατω κατω ας δηλωσουν οσοι θελουν πορτογαλια οι αλλοι ας φυγουνε ας πανε αλλου :)
Γεμισαμε 9 σελιδες μπλα μπλα κ δεν καταληξαμε ακομα;;;;
Ελεος

Α κ να θυμισω οτι πρεπει να καταληξουμε γιατι αν μας πιασει στο στομα του ο νορθ66 δεν μας ξεπλενουν ουτε ολοι οι λιωμενοι παγετωνες :)
 

gatath

Member
Μηνύματα
108
Likes
62
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου
Παρακολουθώ τη συζήτησή σας και σας ζηλεύω! Μακάρι να μπορέσω να ακολουθήσω κι εγω, αν και δύσκολα θα μπορέσω να πάρω άδεια. Αυτό το ταξίδι θα έχει διπλό ενδιαφέρον πάντως. Γνωριμία με μια καινούρια χώρα, αλλά και με μια καινούρια παρέα. :) Αν δεν θα έχω την τύχη να ταξιδέψω μαζί σας, σας εύχομαι να περάσετε πάρα πάρα πολύ όμορφα.
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
Κοπελια ζηλεψε μας οταν παρουμε τα εισιτηρια..ως τοτε βλεπω να φοραμε μασελες χαχα θα κανουν κ τρελες πολλες
Ναρθεις παρεα μας ..χειμωνα δεν σας δινουν αδεια;;
 

Marlen123

Member
Μηνύματα
107
Likes
175
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Παιδιά καλησπέρα!
Συμφωνώ κι εγώ ότι άδεια & χρήμα για χώρες πρώην ανατολικού μπλοκ δεν χαλαλίζω. Πορτογαλλία και ιδιαίτερα Ελβετία (Αλπικό Τρένο) /Βόρεια Ιταλία είναι πολύ καλύτερα. Πως σας φαίνονται Σκωτία / Αίγυπτος (όταν ηρεμήσουν τα πνεύματα);
Πάντως, όπου και να πάμε θα πρέπει να γίνει μια γνωριμία πρώτα.
Αφού δεν έχετε Facebook, ίσως βολεύει η Αθήνα που είναι στη μέση;
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.265
Μέλη
38.916
Νεότερο μέλος
NioviG

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom