Παρέα για Ταξίδια...

Marlen123

Member
Μηνύματα
107
Likes
175
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Πω πω φοβερο ταξίδι... Αυτά που σκεφτόμαστε εμείς θα σου φαίνονται...φλώρικα χαχαχα
 

MELAS86-CY

Member
Μηνύματα
76
Likes
214
όχι Μαρλεν μην το λες αυτό. Λατρευω την Ευρώπη. Αλλά προσπαθω 1 φορά τον χρόνο να πηγαίνω εκτός Ευρώπης. Δυστυχως τα οικονομικά μου δεν μου επιτρέπουν για περισσότερα μακρινά ταξίδια. Ευτυχώς που υπάρχουν και οι χαμηλού κοστους αεροπορικές εταιρείες και πάμε βόλτες στην Ευρώπη!!!
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
αν πας ιαπωνια του χρονου ερχομαι!ζυγωνει η ωρα που θα ανοιξω τα φτερα μου εκτος ευρωπης!
 

MELAS86-CY

Member
Μηνύματα
76
Likes
214
αν και έχω πάει πρόπερσι δεν με χαλάει να ξαναπάω. ίσως μέχρι του χρόνου να οργανωθουμε και να έρθουν και άλλοι. αν και εδώ που τα λέμε ένα ταξίδι εδώ κοντά δεν μπορούμε να οργανώσουμε, θα οργανώσουμε εκτός Ευρώπης; χεχεχε
 

MELAS86-CY

Member
Μηνύματα
76
Likes
214
θα προσπαθήσω να μην ξεπεράσω τις 2000. τελίκα έκλεισα να πάω με γκρουπ από το εξωτερικό. είχα πάει με το συγκεκριμένο Βιετνάμ και Καμποτία και πέρασα πολύ ωραία. Οι συνταξιδιώτες ήταν απο όλο τον κόσμο και οι περισσότεροι ήταν μόνοι τους που έψαχναν παρέα.
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
αν και έχω πάει πρόπερσι δεν με χαλάει να ξαναπάω. ίσως μέχρι του χρόνου να οργανωθουμε και να έρθουν και άλλοι. αν και εδώ που τα λέμε ένα ταξίδι εδώ κοντά δεν μπορούμε να οργανώσουμε, θα οργανώσουμε εκτός Ευρώπης; χεχεχε
ωχ αν ψαξουμε να βρουμε μερος που δεν εχεις παει θα φτάσουμε στο διάστημα :lol: -κι άλλο "gravity" θα μας βρει- οποτε ναι παμε Ιαπωνια κι ας έχεις ξαναπάει θέλω να δω τις κερασιές να ανθίζουν..
Η μονη λυση στο να επιτυχει τελικα αυτό το θεμα ΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΙ ΑΝ ΜΑΣ ΠΑΡΕΙ :bleh: είναι να γραφει ο καθένας κάτι που έχει στο μυαλό του, το ποτε θα παει κ ποσες μερες κ όποιος θέλει δειχνει ενδιαφερον. Με λίγα λόγια ας καπαρωσω από τωρα το 2015 για Ιαπωνία κ ίσως Καναδα ε κι αν όλα πανε καλα ως τοτε θα βρω κ παρεα o_O
 

pixies

Member
Μηνύματα
120
Likes
95
Επόμενο Ταξίδι
Myanmar
Melas, ποιο πρακτορειο αν επιτρέπεται(αν δεν επιτρέπεται στείλε ένα πμ πλιζ!)?
Θα πας σε άλλη χώρα για να ξεκινήσεις μαζί με το γκρουπ ή θα τους βρεις στον πρώτο σταθμό πχ?
 

MELAS86-CY

Member
Μηνύματα
76
Likes
214
Melas, ποιο πρακτορειο αν επιτρέπεται(αν δεν επιτρέπεται στείλε ένα πμ πλιζ!)?
Θα πας σε άλλη χώρα για να ξεκινήσεις μαζί με το γκρουπ ή θα τους βρεις στον πρώτο σταθμό πχ?
σου εστειλα πμ γιατί δεν ξέρω αν δικαιούμε να πω το όνομα
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.759
Likes
15.394
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
δικαιούσαι να λες τα πάντα, αρκεί να μην κάνεις δυσφήμηση.
 

MELAS86-CY

Member
Μηνύματα
76
Likes
214
ωχ αν ψαξουμε να βρουμε μερος που δεν εχεις παει θα φτάσουμε στο διάστημα :lol: -κι άλλο "gravity" θα μας βρει- οποτε ναι παμε Ιαπωνια κι ας έχεις ξαναπάει θέλω να δω τις κερασιές να ανθίζουν..
Η μονη λυση στο να επιτυχει τελικα αυτό το θεμα ΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΙ ΑΝ ΜΑΣ ΠΑΡΕΙ :bleh: είναι να γραφει ο καθένας κάτι που έχει στο μυαλό του, το ποτε θα παει κ ποσες μερες κ όποιος θέλει δειχνει ενδιαφερον. Με λίγα λόγια ας καπαρωσω από τωρα το 2015 για Ιαπωνία κ ίσως Καναδα ε κι αν όλα πανε καλα ως τοτε θα βρω κ παρεα o_O
Για Ιαπωνία δεν πάω άλλη εποχή εκτος απο την εποχή που ανθίζουν οι κερασιές. όταν πήγα ήταν φθινόπωρο. Οσο για τον Καναδά εχω πάει τον μάρτη. Δεν λογαριάζω να ξαναπάω σύντομα. Εκεί που θέλω να πάω μέχρι το 2015 είναι Κίνα( μεχρι Hong Kong πήγα), Θιβέτ, Ινδία και Νεπάλ. Πιστέυω θα τα καταφέρω χαχαχα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.398
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom