Παρέα για Ταξίδια...

chris or

Member
Μηνύματα
176
Likes
81
Επόμενο Ταξίδι
Όσλο
Ταξίδι-Όνειρο
Πεκίνο,Λαπώνια,Μάλτα

Despinna

Member
Μηνύματα
174
Likes
163
Ταξίδι-Όνειρο
Περού, Ινδία, Αργεντινή,
Chris για πότε έψαχνες παρέα? για Πρωτοχρονιά μόνο? και για ποιο προορισμό; βλέπω ότι ως επόμενο ταξιδιωτικό προορισμό έχεις το Oslo. έχεις κανονίσει? ( εμένα με ενδιαφέρει περισσότερο η Ισλανδία μέσα στο 2014 - οπότε προσωπικά δεν με βλέπω να ταξιδεύω εξωτερικό νωρίτερα, καθώς η Ισλανδία δεν είναι φθηνό ταξίδι-, σε ρωτάω όμως γιατί και το Oslo είναι από τα μέρη που με ενδιαφέρουν να επισκεφθώ κάποια στιγμή (ήμουν μεταξύ Όσλο και Ισλανδίας, αλλά ομολογώ πως με "κερδίζει" η Ισλανδία ), οπότε αν έχεις συγκεντρώσει πληροφορίες θα με ενδιέφερε... ευχαριστώ πολύ!
 

Lila.libra

Member
Μηνύματα
19
Likes
4
Η παρέα στα ταξίδια πάντα ειναι ενα θέμα. Όταν έχεις σχέση πάνω κάτω καταφέρνεις να πείσεις τον σύντροφο σου, σε αντίθεση με φίλους.. και οικογένεια. Μόνη μου δεν εχω ταξιδέψει ακόμα πουθενά, αλλά εάν ειναι και ζοριστώ δεν θα το βάλω κάτω, εδώ θα με δείτε!!! :)
 

Jimmy78

Member
Μηνύματα
37
Likes
204
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Ζηλανδία ή Αλάσκα
Καλή χρονιά και καλά ταξίδια να έχουμε!!!!
Λέτε να οργανωνόμαστε για κανένα ταξιδάκι σιγά σιγά....;;;
 

Marlen123

Member
Μηνύματα
107
Likes
175
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Καλή χρονιά και καλά ταξίδια να έχουμε!!!!
Λέτε να οργανωνόμαστε για κανένα ταξιδάκι σιγά σιγά....;;;
Γεια σου Jimmy, καλή χρονιά!
Λες το 2014 να είναι τυχερό;;;
 
Last edited:

Jimmy78

Member
Μηνύματα
37
Likes
204
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Ζηλανδία ή Αλάσκα
παιδια μην παιρνουμε βιαστικες αποφασεις καθίστε να μας βρουν πρωτα τα γεράματα κ μετα :)
σωστά!!!! Εξάλλου η ζωή είναι τόσοοοοοο μεγάλη και κυλάει τόσοοοοο αργά!!!!! χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
 

MELAS86-CY

Member
Μηνύματα
76
Likes
214
τσάμπα συζητούσαμε τόσο καιρό? ας είμαστε αισιόδοξοι και θετικοί!! βέβαια το πρώτο εισιτήριο για το 14 το έκλεισα και ας πάω μόνος χεχε
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.726
Likes
14.870
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
ουάου!!!!!! καλό σου ταξίδι,να περάσεις υπέροχα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.876
Μέλη
38.905
Νεότερο μέλος
ntsironis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom