Παρέα για Ταξίδια...

MELAS86-CY

Member
Μηνύματα
76
Likes
214
Τα έκλεισα πριν 1 βδομάδα περίπου και πάω τέλος νοεμβρίου. Να σημειώσω ότι συμπεριλαμβάνεται μόνο χειραποσκευή.
 

xrusa zucchini

New Member
Μηνύματα
4
Likes
2
το πρόγραμμα έχει ως εξής. 3 βράδια Λονδίνο, 3 βράδια Λισαβωνα , 2 βράδια Μιλάνο. Τα εισιτήρια κόστησαν (Λάρνακα-Λονδίνο 50 ευρω με easyjet) (Λονδίνο-Λισαβώνα 20 ευρώ με easyjet) (Λισαβώνα- Μιλάνο 50 ευρώ με TAP) (Μιλάνο-Λάρνακα 20 ευρώ με easyjet).
πραγματικά ζηλευτό το ταξίδι σου..
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.809
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου

chris or

Member
Μηνύματα
176
Likes
81
Επόμενο Ταξίδι
Όσλο
Ταξίδι-Όνειρο
Πεκίνο,Λαπώνια,Μάλτα

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
μου φαινεται ποτε δεν θα καταφερω να ταξιδεψω πολυ, οσο κι αν το θελω...καλα να περασεις MELAS86-CY
ακου που σου λεω αν το θες αληθινα ολα γινονται! ;)

πλακα πλακα το νοεμβρη περσι δεν ειχε χιονισει;ωχ λετε να χιονισει κ φετος;;;;ζητειται επειγοντως χαρτοριχτρα να μου πει εγκυρα τι βλεπει!γιατι αν πεσω στα χερια των low cost με βλεπω ξεβρασμενη στο παγωμενο κυμα :p
 

MELAS86-CY

Member
Μηνύματα
76
Likes
214
Σας ευχαριστώ! Όσο για την χειραποσκευή θα προσπαθήσω να αφήσω λίγο χώρο για πιθανές αγορές από το Λονδίνο. ΝΕΝΑ τι ανέφερες τώρα για χιόνια? πρόπερσι όταν πήγα Λονδίνο (ναι το παραδέχομαι, λατρεύω το χριστουγενιάτικο Λονδίνο, τα τελευταία 4 χρόνια το επισκέφτηκα 3 φορές) ακυρώθηκε η πτήση μου λόγω σφοδρής χιονόπτωσης. ένα αγχος το ψιλοέχω και φέτος.
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
ετσι ετσι κ γω το λατρευω αλλα οι τιμες απο θεσ.πηγαν στο Θεο...δυστυχως μας #$%^& η ryanair...
θυμαμαι οτι κ μαρτη που ειχα παει οριακα εγινε η πτηση λογω χιονιου!..
το νοεμβρη για λιγο το ειχα γλυτωσει το χιονι, δεκεμβρη ετυχε ειχε οκ μερες..
τον φοβαμαι τον νοεμβρη. τι εγινε παντως με την πτηση σου?ηταν low cost σε εβαλαν στην επομενη τουλαχιστον ???????η απλα πηρες λεφτα πισω?αυτο το εχω ρωτησει απειρες φορες εδω στο φορουμ αλλα απαντηση δεν πηρα οποτε κανε τον κοπο κ πες μου σε παρακαλωω..
 

MELAS86-CY

Member
Μηνύματα
76
Likes
214
Είχα πάει με Κυπριακές Αερογραμμές. Με έβαλαν στην πτήση της επόμενης μέρας. Αλλά με βρήκε άλλη γκαντεμιά στο Λονδίνο. Είχα κλείσει να πάω και λίγες μέρες κανάριους νήσους από Λονδίνο. Ενώ ο καιρός βελτιώθηκε, άρχισαν απεργία στα αεροδρόμια της Ισπανίας. Τελικά πήρα τα λεφτά μου πίσω και έμεινα όλες τις μέρες Αγγλία. Όσο για τους Κανάριους Νήσους πήγα λίγους μήνες μετά χεχεχε
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
χαχαχαχ πες μου γκαντεμικα πραγματα να προετοιμαζομαι γιατι εχω μια φημη γκαντεμιτιδας..
ενταξει το οτι εμεινες ολες τις μερες αγγλια το θεωρω τυχη βουνο :p
νομιζω οι λοουυυυ σε βαζουν στην επομενη πτηση ΑΝ εχει θεση...!?
 

chris or

Member
Μηνύματα
176
Likes
81
Επόμενο Ταξίδι
Όσλο
Ταξίδι-Όνειρο
Πεκίνο,Λαπώνια,Μάλτα
Θα θελησει κανεις να φυγει εκτος πρωτοχρονια;κ αναζητα παρεα;
 

Despinna

Member
Μηνύματα
174
Likes
163
Ταξίδι-Όνειρο
Περού, Ινδία, Αργεντινή,
καλησπέρα και από εμένα! η Ισλανδία είναι ένα από τα μέρη που θέλω πολύ να πάω...έχω μαγευτεί από αυτό το ταξίδι! αν κάποιος σκέφτεται να πάει από Μάρτιο, ας επικοινωνήσει μαζί μου! :)
ευχαριστώ
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.902
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom