Παρέα για Ταξίδια...

thespyros

Banned
Μηνύματα
391
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
ισπανια ΜΑΔΡΙΤΗ ΠΡΟΣΕΧΩΣ
και εγω θα ηθελα καλη παρεα για ενα ταξιδι εαν γινει>>>>:xmas_evil:
 

thespyros

Banned
Μηνύματα
391
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
ισπανια ΜΑΔΡΙΤΗ ΠΡΟΣΕΧΩΣ
οπου βγει ενα σε ενδιαφερει μεσα το κανονιζουμε
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.031
Likes
12.142
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Παντως και η (το) Bahari εχει περισσευουμενο κρεββατι (ή χωρο σε κρεββατι)...
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Παντως και η (το) Bahari εχει περισσευουμενο κρεββατι (ή χωρο σε κρεββατι)...
Αν απευθυνεσαι στον thespyros ξεχνα το !!! Δεν ψαχνει χωρο σε κρεββάτι ,αλλά για κοινωνικό τουρισμό του 2011

http://www.travelstories.gr/%E5%F5%F1%FE%F0%E7/25527-%F0%EB%E7%F1%EF%F6%EF%F1%E9%E5%F2-%E3%E9%E1-%EA%EF%E9%ED%F9%ED%E9%EA%EF%F5-%F4%EF%F5%F1%E9%F3%EC%EF%F5-2011-a.html :xmas_cheesygrin::xmas_cheesygrin:
 

MPLECAFE

Member
Μηνύματα
148
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
ΠΟΡΤΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΟΡΑ
παιδεσ διαβασα και εγω ολα αυτα που γραφεται και ειναι ενδιαφερον (και οι μεν εχουν δικιο και η δεν ) ποιοσ ξερει τι καπνο φουμαρη ο αλλοσ και και!!!!! ειναι ενα ερωτημα .οσο για την σειρα στα αξιοθεατα και που να πατε νομιζω οτι αυτα ειναι τα ευκολα και τα βρισκετε μεταξυ σασ !!!
παντοσ δεν ξερω πωσ ? αλλα και εγω συμφωνω με κατι τετοιο , να φανταστετε εγω (παρακαλω κανενα φιλο η γνωστο με το ζορι, αν και εχω πεισει κανα 2-3 φορεσ και φυσικα ηταν τελεια )
 

Alexandraaa

Member
Μηνύματα
260
Likes
34
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή-Κούβα
Γενικότερα είμαι υπέρ να πηγαίνουμε με παρέα ταξίδια και με άτομα που ξέρουμε είτε όχι. βέβαια οι πιθανότητες να μην ταιριάξεις με κάποιον που δεν ξέρεις είναι πιστεύω οι ίδιες με το να μην ταιριάξεις με αυτόν που ξέρεις και χρόνια. Βέβαια το πόσο εύκολα θα προσαρμοστείς με κάποιον που δεν ξέρεις έχει να κάνει και με τον χαρακτήρα και των δύο. οπότε σε κάθε περίπτωση είναι ρίσκο. Κλασικό παράδειγμα το τελευταίο ταξίδι που έκανα. Τα κορίτσια τα ήξερα 6 χρόνια και όμως πήγαμε να σφαχτούμε επειδή δεν ταιριάζαμε σε βασικά πράγματα οπότε όλα είναι ρισκο :xmas_wink:
 

thespyros

Banned
Μηνύματα
391
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
ισπανια ΜΑΔΡΙΤΗ ΠΡΟΣΕΧΩΣ
εγω θελω μια κοπελα για γνωριμια ,,εαν τυχει και ενα ωραιο ταξιδι
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.832
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom