Παρέα για Ταξίδια...

taksideyo padou

New Member
Μηνύματα
0
Likes
1
καλησπερα ειμαι καινουργια εδω και εχω μπερδευτει λιγο με το ποτε θα γινει η συναντηση των νοτιων (μενω Αθηνα ) και που . Οποιος μπορει και θελει με βοηθαει .
Αντα
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.000
Likes
2.093
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
καλησπερα ειμαι καινουργια εδω και εχω μπερδευτει λιγο με το ποτε θα γινει η συναντηση των νοτιων (μενω Αθηνα ) και που . Οποιος μπορει και θελει με βοηθαει .
Αντα
Περιμενε. Ακομα ψηφιζουμεhttp://www.travelstories.gr/communi...συνάντηση-8-χρόνια-travelstories.47080/unreadΕνταξη. Βγαλαμε αποφαση!
 

Marlen123

Member
Μηνύματα
107
Likes
175
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Καλησπέρα μέχρι στιγμής είμαστε σύμφωνοι για συνάντηση Αθήνα 12/10/13 οι κάτωθι:
Marlen123, depy!!!, penn2, jimmy78, diamado, World Nomad.... μαζευόμαστε οι "της Αθήνας" τελικά....τα "φάγαμε¨τα καρντάσια!!!! :- )
Ναι, "κλείστηκε" για 12-10, είπαμε και το μέρος, μένει η ώρα. Προτείνω μεσημεράκι. Τους φάγαμε!!!
 

Marlen123

Member
Μηνύματα
107
Likes
175
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία

chris or

Member
Μηνύματα
176
Likes
81
Επόμενο Ταξίδι
Όσλο
Ταξίδι-Όνειρο
Πεκίνο,Λαπώνια,Μάλτα
Συνεχίζουμε τους φραπέδες...
στο τσακ θα κανουμε την κινηση αντιπερισπασμου και θα βγουμε μπροστα...μην ανησυχειτε!!!
Λοιπον εγω απο χαλκιδικη ,μιας που βρεχει και εκοψα προς το παρον τα μπανια,οποτε θελετε ερχομαι.Με βολευει βεβαιως το cosmos εμπορικο κεντρο αλλα αμα δεν... ερχομαι και μεσα στην πολη...
Αντε κουνηθειτε περνανε οι μερες....
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.000
Likes
2.093
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.674
Μέλη
38.900
Νεότερο μέλος
Arte_miss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom