Γαλλία Παρίσι

tripakias

Member
Μηνύματα
8.030
Likes
12.137
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Ειδες Traveller οταν θες ποσο ωραια τα λες;
 

babbism

Member
Μηνύματα
51
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
οπου τυχει...
Ταξίδι-Όνειρο
παντού...
προσπαθω να βρω ξενοδοχειο για 05/2012 και μου τα βγαζει σχεδον ολα μη διαθεσιμα, τοση ζητηση εχει το Πρίσι σε ένα έτος ή κάνω κα΄τι λάθος;
 

maria_p

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Καλημέρα σας!
Σας ευχαριστω όλους..Γι αυτο ρωτάω απο την αρχή να βρω τις πληροφορίες που θέλω!

EliasT θα κοιτάξω καλύτερα στο booking και θα επανέλθω!

traveller σ ευχαριστώ κι εσενα οπως όλους , αλλά συγκεκριμένα για British αναφέρθηκα, γιατι θα κλείναμε με αυτή λόγω ώρας αλλα βρήκαμε στην ολυμπιακή ΄μισή ωρα μετα και κλεισαμε εκει!οταν ειμασταν στο αεροδρόμειο ακυρωθηκε της british και κοιτάξαμε και αλλες μέρες και ειχαν ακυρωθεί κι αλλες!Γι αυτό ρωτάω. οταν περιμένεις πως και πως να φύγεις και γινεται κατι τετοιο τρελαινεσαι! γι αυτο ρωτησα και για την air france.
Και επίσης εχω λίγο καιρο που ασχολούμαι με τα ταξιδια!!!και δεν ειναι καθολου ευκολο!

Μarina71 thank you για disneyland!
Θα το κοιτάξω και αυτό!!Δεν γίνεται να πας Παρίσι και να μην πας και disneyland.. σίγουρα οχι 3 μερες αλλα οκ...:D
 

taver

Member
Μηνύματα
12.488
Likes
28.962
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen

tripakias

Member
Μηνύματα
8.030
Likes
12.137
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Και επίσης εχω λίγο καιρο που ασχολούμαι με τα ταξιδια!!!και δεν ειναι καθολου ευκολο!
Υπαρχουν και σεμιναρια που μπορουν να σε βοηθησουν στο προβλημα σου. Παρακαλω τον αρμοδιο μοντ να βρει το σχετικο ποστ...
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.030
Likes
12.137
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
για ξενοδοχείο στο Παρίσι αν θες κοίταξε και αυτό
Booking.com: Timhotel Palais Royal, Παρίσι, Γαλλία - 78 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!
είναι σε πολύ καλή περιοχή,δίπλα σε 2 στάσεις μετρό.επίσης δίπλα έχει στάση λεωφορείου (θα στην δείξουν αν ρωτήσεις στη ρεσεπσιόν)που σε πηγαίνει στη στάση για το λεωφορείο του αεροδρομίου.αναφέρομαι στο αεροδρόμιο Charles de Gaulle(CDG)στο οποίο πετάει η Aegean και η Air france.
στο παρακάτω σάιτ θα βρεις αρκετά για το Παρίσι και ίσως αποφασίσεις πως έχει τόσα πολλά να δεις που θα είναι κρίμα να χάσεις 3 μέρες στη Ντίσνευλαντ
Paris convention and visitors office - Official website - Paris tourism
 

maria_p

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
συγνώμη κιόλας... αλλα επειδή το διάβασα και σε άλλα topic και το λένε οι περισσότεροι ...δεν αξιζει με τιποτα η disneyland????
Γιατι τόση διαφήμιση τοτε???:?
 

EliasT

Member
Μηνύματα
28
Likes
6
Άλλο πάλι και τούτο... Τόσες φορές έχω πάει στο Παρίσι, Disneyland δεν έχω πατήσει ποτέ και δεν το μετανιώνω....
Διακρινω μια μικρη εμμονη με την Disneyland!
Μηπως ησουν μικρος ερωτευμενος με την Mini κ δεν μπορεις να την βλεπεις με τον Μικυ???(πλακιτσα)
Καθε ταξιδι ειναι κ ενα ονειρο που πραγματοποιει ο καθενας. Η Disney ηταν ενα ονειρο σχεδον ολων κατα την παιδικη μας ηλικια (οχι πως εχω μεγαλωσει-οριμασει πολυ).
Δεν νομιζω πολλοι οταν ειμαστε παιδια να ονειρευομαστε να παμε Λουβρο/Big Ben/ψωνια/τεχνες κτλ κτλ αλλα στην Disneyland σχεδον ολοι ηθελαν να πανε.
Εγω τα καταφερα στα 25 αλλοι στα 35. Αλλοι θα πανε μαζι με τα παιδια τους οχι μονο για τα παιδια τους αλλα κ για αυτους.Οταν καποιος θελει να κανει κατι απλα του παραθετεις την γνωμη με τα υπερ κ τα κατα της επιλογης του κ τον αφηνεις να αποφασισει αυτος χωρις να τον προκαταβαλεις θετικα ή αρνητικα.
;)
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.030
Likes
12.137
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
συγνώμη κιόλας... αλλα επειδή το διάβασα και σε άλλα topic και το λένε οι περισσότεροι ...δεν αξιζει με τιποτα η disneyland????
Γιατι τόση διαφήμιση τοτε???:?
maria πηγαινε να ξοδεψεις μια μερα στη disneyland αλλα με καμμια κυβερνηση δεν θα σου προτεινα να μεινεις εστω και 1 βραδι. Στα ειπε ολα καλα ο Traveller στο πρωτο του ποστ. Διαβασε τα προσεκτικα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.194
Μηνύματα
883.516
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom