Πασχα Γυθειο - Μανη

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
οι αργίες τα τριήμερα,οι καλοκαιρινές διακοπές στην ελλάδα έχουν πάψει να συγκινούν πολλούς απο εμάς,μετά απο προσωπικά βιώματα.πραγματι η ευχαρίστηση είναι ελάχιστη,και γενικά σε όλα τα μέρη προτιμώ διακοπές -ταξίδια off season!
 

rezi

Member
Μηνύματα
78
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
Cuba?Brazil?South afrika?
Ταξίδι-Όνειρο
Διαστημικη Βολτα
Η Ελλάδα είναι υπέροχη αλλά όχι για αργίες και γιορτές..... Χρόνια πολλά πάντως!!!
οταν η ελλαδα ειναι υπεροχη εγω ειμαι στο γραφειο σε 4 τοιχους
 

turms

Member
Μηνύματα
2.074
Likes
2.838
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
μπα...βασικα δεν κρινω τοσο το μερος απο αυτες τις τρεις μερες...

αλλα το θεμα πεζοδρομησης τοσο στο Γυθειο οσο κ σε αλλα χωρια της Ελλαδας πιστευω οτι ειναι πολυ σημαντικο...
επισης πιστευω οτι το θεμα "ακριβεια" δεν εχει να κανει με το ποτε πας...ειναι γενικο το φαινομενο...
ουτως ή αλλως απο τα γραφομενα μου οπως καταλαβαινετε αυτο που με ενοχλησε πιο πολυ ειναι η ταλαιπωρια - κινδυνος στον δρομο...

παντως οι υποδομες μιας χωρας, η νοοτροπια, ο επαγγελματισμος κλπ φαινονται εκει...
π.χ. σε περιπτωσεις που πλακωνει ο κοσμος...κ σε αυτο το θεμα η χωρα μας δεν τα παει κ τοσο καλα...
 

bantou

Member
Μηνύματα
9
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
πραγα,βαρκελωνη
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια,ταιτη
μηπως θα μπορουσατε να μου προτεινεται 1 μερος να μεινω στην μανη??? δεν εχω παει εκει κατω ποτε και δεν ειμαι πολυ σχετικος???
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
μηπως θα μπορουσατε να μου προτεινεται 1 μερος να μεινω στην μανη??? δεν εχω παει εκει κατω ποτε και δεν ειμαι πολυ σχετικος???
Για πότε και πόσες μέρες ;
 

bantou

Member
Μηνύματα
9
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
πραγα,βαρκελωνη
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια,ταιτη
για 3 μερουλες 4 το πολυ......μαλλον απο καρδαμυλη θα παω .....καπου εκει γυρω τελως παντων
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.976
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom