Περί υποκρισίας του πολιτικού συστήματος

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Κι εγώ περιμένω το βίντεο!!!!! Είδα το μισό live!!!
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Ε,είπαμε......!

Όταν λέω στην πηγάδα,το εννοώ.
Ετοιμαστείτε φασιστάκια....


Εσύ taver χαίρεσαι με αυτό;
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Πωπω μαλτάκια...

Ψυχολογία μάζας: θα πέσει ή θα ανέβει τώρα το ποσοστό της ΧΑ;
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Εμένα με ενδιαφέρει αν θα ρίξουμε ή όχι μέσα στην Πηγάδα τους νεοναζί.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.687
Likes
50.580
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Τα αναβολικά προκαλούν επιθετικότητα. Πέραν των όρσεων οδηγούν και σε σμίκρυνση του εγκεφάλου.
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Αν σοκάρεστε με αυτό,δεν έχετε ιδέα τι συμβαίνει σε μετανάστες που πέφτουν στα χέρια τους....
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Αντιγράφω από status φίλης στο facebook:

Διάβασα σε ένα wall -και είμαι σίγουρη ότι θα το διαβάσω κι αλλού- κάτι για το "μεγάλο στόμα της Κανέλλη" ότι "το κλείνουμε καμιά φορά", κάτι τέτοιο τέλος πάντων. Ποτέ δεν έχω ακούσει να λένε σε άντρα "πολλά λες", "μεγάλο στόμα έχεις", "πάψε, γλωσσά" (νομίζω κιόλας πως υπάρχει μόνο στο θηλυκό του, "γλωσσού", η γλώσσα φανερώνει πολλά τελικά) "κλείσ'το" κ.ο.κ. Σημειωτέον ότι το σχόλιο ήταν από γυναίκα...Ο βαθύς σεξισμός και φαλλοκρατισμός που υπάρχει στη χώρα είναι κάτι που πρέπει να μας προβληματίζει εξίσου με τα ποσοστά της Χ.Α.
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Σοκάρεσαι, δεν γίνεται αλλιώς! Για να το κάνει σε γυναίκα επειδή διαφωνούν και στον αέρα, φαντάζεσαι τι γίνεται αλλού!!!

Για άλλη μια φορά να είναι περήφανοι αυτοί που τους ψήφισαν, μπράβο τους!!
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.687
Likes
50.580
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Και σε εγκύους μετανάστες, σύμφωνα με καταγγελίες των οργανώσεων προστασίας τους. Τις προάλλες με διαφορά μισής ώρας μπήκα στον ίδιο συρμό του ΗΣΑΠ όπου μπήκαν 30-40 ντοπαρισμένοι της ΧΑ για να μαχαιρώσουν Πακιστανούς κι αναρωτιόμουν αν ήταν μαζί μου η κοπέλα μου που δεν ανήκει στη λευκή φυλή τι θα γινόταν. Πρέπει να οπλοφορούμε κι εμείς δηλαδή για να προστατευόμαστε από τους αυτόκλητους "προστάτες" μας;
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Ναι, τι να σου πω σοκαρίστηκα... ο ένας φασίστας πλάκωσε τον άλλο φασίστα στον αέρα... η συγκεκριμένη κυρία ήταν τσανακογλύφτρια του Καραμανλή του πρεσβύτερου, ανακάλυψε τον κομμουνισμό στα πενήντα της, κάνει διαρκώς επίδειξη λαϊκισμού και γνώσεων, διακόπτει και προσβάλει κατά κόρον τους συνομιλητές της ΠΑΝΤΟΥ και πραγματικά απορούσα πως δεν την είχε πλακώσει νωρίτερα κάποιος άλλος στα χαστούκια... τώρα θα μου πείτε αν ήταν σωστό αυτό που έγινε... όχι δεν ήταν σωστό και το καταδικάζω, αλλά μέσα μου το ευχαριστήθηκα ιδιαίτερα... όταν προκαλείς την τύχη σου συνεχώς, κάποτε θα σε φάνε οι κότες... καληνύχτα κυρία Κανέλλη...

Στο δια ταύτα... εκτίμησή μου είναι ότι τα ποσοστά της Χ.Α μάλλον θα ανέβουν... χρειαζόταν μια δυναμική ενέργεια από μέρους τους για να συγκρατήσουν τα ποσοστά τους που φυλοροούσαν... με τα χαστούκια στην αντιπαθέστατη σε πάρα πολύ κόσμο κυρία κάτι έκαναν...
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.032
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom