Γαλλία Περιοχή διαμονής/Οικονομικά ξενοδοχεία στο Παρίσι

meli90

Member
Μηνύματα
81
Likes
10
Αν κρινω απο προηγουμενη αναζητηση σου, κοιτας μεχρι 500€ το βραδυ (εννοω συνολικα). Σωστα; Βρισκω αρκετες επιλογες σε αυτα τα λεφτα κ κεντρικοτατα κ με υποδομες για αμαξιδιο. Κοιτας μονο 4* μηπως;
Τελικά ανεβάσαμε το μπάτζετ στα 500€ τη μέρα. Αν έχεις κάτι να προτείνεις θα αναμένω!!
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.145
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Αν και θα προτιμούσα να είναι στο συκώτι του Μαραί παρά στην καρδιά … :haha:
Βρε κι η καρδιά καλή είναι. Φαντάσου να σου τύχαινε το πουλί του Μαρέ
 

gkalla

Member
Μηνύματα
1.257
Likes
6.754
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγράδι
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα, Περού, Ν. Ζηλανδία

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.145
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Τελείως παράλογη αλλά ως καινούργιο κατάλυμα και με δωρεάν ακύρωση θα το ρισκάρω
Επειδή δεν έχει άμεση κράτηση, το πιο πιθανό είναι να σου απορρίψει το αίτημα αν δεν είναι scam. Μην απογοητευτείς.
 

gkalla

Member
Μηνύματα
1.257
Likes
6.754
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγράδι
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα, Περού, Ν. Ζηλανδία
Επειδή δεν έχει άμεση κράτηση, το πιο πιθανό είναι να σου απορρίψει το αίτημα αν δεν είναι scam. Μην απογοητευτείς.
Έχει κι άλλα τέτοια. Θα κάνω τις δοκιμές μου κι αν μου κάτσει πάει καλά. Έτσι κι αλλιώς ακόμη δεν είναι σίγουρο ότι θα πάω.
Τι είδους scam να είναι;
 

ribo7

Member
Μηνύματα
178
Likes
170
Καλή περιοχή για διαμονή μεταξύ κέντρου Παρισιού και Disneyland? Θέλω να πάω (μέσα Μαρτίου) 4 μέρες, 1 από τις οποίες θέλω μονοήμερη στην Disneyland και τις υπόλοιπες κέντρο. Θα έχω αυτοκίνητο που θα το χρησιμοποιήσω για Disneyland και τις υπόλοιπες μέρες με συγκοινωνία στο κέντρο.
π.χ. Vincennes είναι καλή/βολική?
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.145
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Καλή περιοχή για διαμονή μεταξύ κέντρου Παρισιού και Disneyland? Θέλω να πάω (μέσα Μαρτίου) 4 μέρες, 1 από τις οποίες θέλω μονοήμερη στην Disneyland και τις υπόλοιπες κέντρο. Θα έχω αυτοκίνητο που θα το χρησιμοποιήσω για Disneyland και τις υπόλοιπες μέρες με συγκοινωνία στο κέντρο.
π.χ. Vincennes είναι καλή/βολική?
Vincennes, Montreuil, Ivry-sur-Seine. Από Bagnolet και πάνω μην τολμήσεις.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.218
Μηνύματα
883.969
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom