Ταϊλάνδη Πληροφορίες για Κο Σαμούι

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Παρακαλω να σταματησει αμεσως καθε συζητηση για καραιβικη και σαλσα , αλλιως θα ζητησω την αποπομπη σας απο το φορουμ! Δεν ειναι ωρα να αλλαζω εισιτηρια τελευταια στιγμη! :roll:


Vario οντως εχουμε απομακρυνθει απο το ταξιδι ονειρο.Ειδικα εγω , τριτη συνεχομενη φορα προς Ασια! Φυσικα θα ερθει και ο junior μαζι αφου δεν εχει σχολειο. Να παρει γευση και απο ανατολας το παιδι:cool:

Xene σημειωθηκε η bottle beach , θα εχεις φωτο απο κει συντομα :D
Μωρε βουρκος ξεβουρκος , εγω θα σνορκελιαστω οπως και ναχει! Εχω λυσσαξει εναμιση χρονο αταξιδευτη , τοσο που μου’ρχεται να πεσω στο Κηφισο με μασκα!:snorkel:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Μετέφερα τα μηνύματα που αφορούσαν αναζ. πληροφοριών σε νέο θέμα. Μπορείτε να συνεχίσετε εδώ :)
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.798
Likes
18.609
Ναι ναι, βούρκος σκέτος...πάρτε και μια bottle beach by GTS αφού το ζητήσατε (απ'όλα έχει το μαγαζί :clap:)
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.504
Likes
8.032
Παρακαλω να σταματησει αμεσως καθε συζητηση για καραιβικη και σαλσα , αλλιως θα ζητησω την αποπομπη σας απο το φορουμ! Δεν ειναι ωρα να αλλαζω εισιτηρια τελευταια στιγμη! :roll:


Vario οντως εχουμε απομακρυνθει απο το ταξιδι ονειρο.Ειδικα εγω , τριτη συνεχομενη φορα προς Ασια! Φυσικα θα ερθει και ο junior μαζι αφου δεν εχει σχολειο. Να παρει γευση και απο ανατολας το παιδι:cool:

Xene σημειωθηκε η bottle beach , θα εχεις φωτο απο κει συντομα :D
Μωρε βουρκος ξεβουρκος , εγω θα σνορκελιαστω οπως και ναχει! Εχω λυσσαξει εναμιση χρονο αταξιδευτη , τοσο που μου’ρχεται να πεσω στο Κηφισο με μασκα!:snorkel:
Αυτό είναι extreme sport!!! :bleh:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.087
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom