Ταϊλάνδη Πληροφορίες για Ταϊλάνδη

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.344
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Μηνύματα
133
Likes
258
Επόμενο Ταξίδι
Κεντρική Αμερική
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
Νησί είναι , με φέρυ πας είτε από Πουκέτ ειτε από Κράμπι. Από Κράμπι είναι πιο κοντά.
Καλημέρα! Σε ευχαριστώ! Έχεις κάποια πρόταση για activities στο Khao Sok;
 
Μηνύματα
133
Likes
258
Επόμενο Ταξίδι
Κεντρική Αμερική
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
Καλημερα. Κλεισατε καπου στο Khao Shok που ενδιαφερει και μενα;
Καλημέρα φίλε! Εμείς κλείσαμε στο Khao Sok & Spa.

Μου είχε προτείνει η Despinadmk το Khao Sok Riverside Cottages το οποίο είναι πανέμορφο! Τσέκαρε τα
 

stafos30

Member
Μηνύματα
41
Likes
98
Ευχαριστω!!! Θα περιμενω μηπως σου απαντησει καποιος για την ερωτηση που εκανες σχετικα με activities και φυσικα οταν με το καλο γυρισετε εντυπωσεις.....
 
Μηνύματα
133
Likes
258
Επόμενο Ταξίδι
Κεντρική Αμερική
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
Ευχαριστω!!! Θα περιμενω μηπως σου απαντησει καποιος για την ερωτηση που εκανες σχετικα με activities και φυσικα οταν με το καλο γυρισετε εντυπωσεις.....
Εννοείται θα γράψω για το ταξίδι της ζωής μας..(μέχρι το επόμενο ).

Πότε θα πάς ;
 

marstay

Member
Μηνύματα
143
Likes
223
Επόμενο Ταξίδι
Ακυρώθηκε!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μαδαγασκάρη
Γεια σας, έχει κανείς άποψη για το koh yao noi? Αξίζει για 3-4 διανυκτερεύσεις? Θέλω κάτι όχι πολύ τουριστικό με καλές παραλίες, ησυχία άντε να έχει και κανένα μαγαζάκι για φαγητό ή ποτό αλλά όχι πάρτυ και χαμό. Αν έχετε να προτείνετε κάτι άλλο είμαι όλος αφτιά. Επίσης θα ήθελα να είναι σχετικά κοντά σε krabi ή phuket μιας και βολεύει να πετάξω εκεί πρώτα.
Ευχαριστώ!
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Γεια σας, έχει κανείς άποψη για το koh yao noi? Αξίζει για 3-4 διανυκτερεύσεις? Θέλω κάτι όχι πολύ τουριστικό με καλές παραλίες, ησυχία άντε να έχει και κανένα μαγαζάκι για φαγητό ή ποτό αλλά όχι πάρτυ και χαμό. Αν έχετε να προτείνετε κάτι άλλο είμαι όλος αφτιά. Επίσης θα ήθελα να είναι σχετικά κοντά σε krabi ή phuket μιας και βολεύει να πετάξω εκεί πρώτα.
Ευχαριστώ!
Δεν γνωρίζω για το συγκεκριμένο που αναφέρεις αλλά δες και Koh Lipe. Λίγο απομακρυσμένο αλλά αξίζει.
 

grinder22

Member
Μηνύματα
19
Likes
2
Καλησπερα, παω Ταιλανδη τον Φεβρουαριο. Γνωριζοντας οτι ειναι high season, πρεπει να κοιταξω διαμονες απο τωρα η απο Οκτωβρη ειναι καλα?
 

stafos30

Member
Μηνύματα
41
Likes
98
Καλησπερα, παω Ταιλανδη τον Φεβρουαριο. Γνωριζοντας οτι ειναι high season, πρεπει να κοιταξω διαμονες απο τωρα η απο Οκτωβρη ειναι καλα?
Και γω Φεβρουάριο πάω αλλά ήδη έχω κλείσει κάποιες μέρες σε ξενοδοχείο που μου αρεσε με δωρεάν ακύρωση και χωρίς πιστωτική και απλά παρακολουθώ τις τιμες. Αν μέχρι τότε προκύψει κάποια καλή περίπτωση το ακυρώνω και κάνω νέα κράτση.
 

stelios2000

Member
Μηνύματα
6
Likes
2
Καλημερα,
θα ηθελα καποιες πληροφοριες αν γινεται.
19/11/2019 μεχρι 6/12 εχουμε κλεισει εισητηρια απο αθηνα να παμε ταϊλανδη.
20/11 προσγειωνομαστε κραμπι .
το σχεδιο μας ηταν να κατσουμε μια εβδομαδα εκει για μπανια και μετα οδικως να παμε πουκετ και να κατσουμε αλλη μια εβδομαδα παλι για μπανιο.
Αναχωρηση 6/12 απο πουκετ αθηνα
ομως λεμε να αλλαξουμε το προγραμμα και να παμε

20-25 κραμπι
25-29 μπανγκογκ
30-4 πουκετ
4-6 πι πι

εχουμε βρει εσωτερικη πτηση κραμπι μπαγκογκ και μπαγκογκ πουκετ με 70€/ατομο με thai.
Ειμαστε οικογενεια με 2 παιδια 8 και 10 χρονων
δε μας ενδιαφερει η χλιδη παρα μονο η ασφαλεια η θαλασσα και να εχει δραστηριοτητες να
κανουν τα παιδια αν γινεται.
αυτην την εβδομαδα θα ψαξουμε να κλεισουμε ξενοδοχεια αλλα βρισκουμε κατι τιμες 100-120€/νυχτα
και μου φαινεται υπερβολικο.
Αν εχετε καμια καλη προταση καλοδεχουμενη
οπως και αν εχετε τιποτα προτασεις να κανουμε τιποτα αλλο.
οπως καταλαβαινετε εχουμε προς το παρον κλεισει μονο τα αεροπορικα πηγαινε/ελα οποτε
μπορουμε να παμε οπου ειναι καλυτερα.
ευχαριστω πολυ να ειστε καλα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.663
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom